Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

annamary27
23. júl 2012

@slavka_2012
@cora41 ďakujem,ešte si to ani neuvedomujem 😀 😀 😀 som radšej pevne nohami na zemi,kým nebude ultrazvuk o.k.

bimbo37
23. júl 2012

@annamary27 super, blahoželám. držím palce 🙂

annamary27
23. júl 2012

@bimbo37 ďakujem. 😵

linda81
23. júl 2012

@annamary27 mojaaaaa gratulujem🙂 ....toto bolo tvoje 3 IVF? tak hlavne nech vsetko dobre bezi...-)

annamary27
23. júl 2012

@linda81 ano tretie ivf a v druhom som mala aj jeden Ket.

kuspitka
23. júl 2012

ahojte,.zaspala som tak somnenapisala.mám sa dobre mám lezať zatial do nemocnici nejdem,že to nieje potrebne doma mi bude lepsie..

cora41
23. júl 2012

@kuspitka tak vidis 🙂 vsetko je v poriadku a tesime sa s Tebou 🙂 Len sa opatruj a pomaly..Vsetko bude dobre.. Urobil ti uz aj vysetrenie krvi?

kuspitka
23. júl 2012

@cora41 nie az v piatok tak som zvedava.na dovolenku mi neodporucal ist tak neviem co urobím..

deinad
23. júl 2012

@annamary27 moc moc blahozelam, uzasna spravicka, cely cas som na teba myslela a podarilo sa, tesim sa s tebou, davaj na seba pozor 🙂

sheronka
23. júl 2012

Všetkým tehulkám zo srdca blahoželám 🙂

miskalevica
23. júl 2012

@annamary27 gratulujem k fantastickej sprave, sono bude urcite na 1tku s hviezdickou ;)

jaja102
23. júl 2012

@kikuskina helios mt

nelynka
23. júl 2012

@jaja102 ty si tehulka po KET teraz? kedy ti ukazal test nieco? ake si mala HCG na krvi?

kikuskina
23. júl 2012

@jaja102 aj ja tam chodim

cora41
23. júl 2012

@nelynka tak som sa zastavila v tej lekarni, ktoru si mi odporucila a mala si svatu pravdu: mali ho tam naozaj dost 🙂 Tak som si kupila rovno 2 baliky po 2 🙂 a doma som si urobila test. Je podstatne silnejsi ako v sobotu, ked manzelino pride, dam do fotoalbumu 🙂

nelynka
23. júl 2012

@cora41 to som rada ze ho mali, fakt je ze tam ho maju stale..
v optime som ho raz pytala a mi vraveli ze oni ho nechcu brat lebo ze je 25ka, a ze rapipreg je lepsi..
tak som ich vysmiala , ze mamatest je najlepsi, nech si daju povedat a ze teraz ho uz robia 10kovi.. ze ja uz s inym ani netestujem, lebo ukazuje najspolahlivejsie..
tak chudera lekarnicka 😀 😀 😀

alibabaa
23. júl 2012

@annamary27 uzasne novinky dnes... gratulujem

kuspitka
23. júl 2012

@annamary27 moja gratulujem.budes asi mat dvojicky..

kika017
23. júl 2012

Ahojte dievčatá, ja som dnes 8.deň po ET ( vkladali sme 1 blastocystu a 1 morulku ) a test negatívny. Na 6. deň tam bol ešte duch, ale dnes už nič. Je to naše 2.IVF, mrazáčikov tentokrát nemáme žiadnych. Ráno som si už poplakala ale teraz je už lepšie. Pozerala som v papieroch kedy môžeme ísť do 3. IVF- že 6.mesiacov. Išli ste niektorá aj skôr?
P.S. všetkým // veľmi gratulujem 🙂

kuspitka
23. júl 2012

@kika017 ahoj ja som isla v Heliose po 2mesiacoch...aj kamoska ide teraz po 2 mesiacoch zas na IVF

jankaknm
23. júl 2012

@kika017 ahoj a preco uz myslis na najhorsie? ved si este nebola na krv, ci? 8 dni po ET este nie je taka doba, niektorym sa ukaze az na krvicke...

jankaknm
23. júl 2012

@kuspitka to je super, ze uz ti je lepsie, bude vsetko dobre uvidis, a u doktora ti nieco dali? aj pozeral sonom?

kika017
23. júl 2012

@kuspitka ja chodím do GF, tak uvidím, čo povedia na konzultácii... Aj keď už sa nejak bojím veriť v zázrak... Teraz som celý týždeň doma oddychovala, ani k PC som nešla a nevyšlo to. V 1.IVF som mala 1 x biotehu, potom pri KET som to dotiahla do 8tt ale neudržalo sa...
Ale je to povzbudivé info, dík

kika017
23. júl 2012

@jankaknm asi by som ešte verila, keby som na 6.deň nemala toho ducha na teste a 8. deň už nič... ja viem že nádej zomiera posledná, ale... na krv samozrejme pôjdem, ale myslím že sa potvrdí negatívny výsledok, nejak to cítim

jankaknm
23. júl 2012

@kika017 mala si oba robene tej istej znacky testy? bolo to v tu istu hodinu, alebo si sa pri druhom predtym napr. napila, alebo sa aj test moze pomylit, v takomto skorom stadiu. Ja som len 6 den po ET , 10den po oplodneni, tiez vcera na teste duch a dnes ani to, ale ukazal sa az po par hodinach na tom teste, tak to neberiem este ako vysledok, skus aj ty, verit treba...ani ja uz nepocitujem nic, skor take bolesti pred mrchou...

kika017
23. júl 2012

@jankaknm ja som mala tie bolesti prvých 5 dní aj prsia aj bruško, potom to ustúpilo. Testy som robila rovnaké 10 citlivosť a vždy ráno. Strašne som do dnes rána verila, bola som úplne spokojná, hladkala každý deň bruško, vôbec nič zlé som si nepripúšťala, hlavne po tom duchovi na 6. deň. Ale myslím, že keby to vyšlo tak to HCG určite stúpa a nie klesá... preto som sa s tým už tak nejak zmierila...

kika017
23. júl 2012

@jankaknm Ale určite verím, že na každú z nás, ktorá veľmi túži po bábätku, raz príde ten správny čas a dočkáme sa vytúženého miminka, ináč by to na tomto svete vôbec nebolo fér 🙂

bella1303
23. júl 2012

Vsetkym tehulkam srdecne gratulujem!!!😉

cora41
23. júl 2012

@bella1303 a meno uz mas? 🙂

jaja102
23. júl 2012

@nelynka ahoj,robila som test na 5ty den,lebo som zacala spinit,inak som planovala na 8-9 den.hcg som mala po 14dnoch 1290.bolo uz aj vidno vacok.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre