Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

deinad
5. aug 2012

@havranica ahoj, to sa stava, po hormonoch je cyklus rozhodeny, niekedy moze vynechat aj cely cyklus, ak je to len par dni tak pockaj, nech telo nedostane zbytocne dalsie davky v podobe vyvolavacky.

kuspitka
6. aug 2012

@deinad neboj bude todobre moja.
ja som mala na nic noc malu už nechávame samú spať a nič nepočujem len mami stále v noci a plač..

bique
6. aug 2012

@annastasia22 ahoj...mne akoze nevolnosti zacali asi pred 3 dnami, nie je mi zle, ale rano som ako opita, kruti sa mi hlava a asi mam rano nizky tlak....jedlo mi zatial nevadi, ale tolko spim, ze uz ani neratam, kolko hodin to je denne, lebo v noci spim riadne 8 hodin a potom este cez den aj 3x po hodinke a viac....ako taky maco v zime 😀 a potom som ako mechom ovalena cely den 😠

kuspitka
6. aug 2012

@bique to más super.ja som stale hore a celý deň ma len napína..

myrodina
6. aug 2012

@havranica ahoj mne mrcha prišla poneúspešnom ET až po 2 mesiacoch a mala som pichnuté 2 vyvolávačky

haannka
6. aug 2012

@deinad drzim strasne velmi vsetky palce na dnesnu krvicku...

annamary27
6. aug 2012

@deinad držím palce 😉

annamary27
6. aug 2012

@havranica ahoj,mne raz prišla ms po vysadení utrogestanu až o 2týždne.

annamary27
6. aug 2012

@kuspitka
@bique aj ja sa pridávam do zmien chutí....úplne som prestala mať chuť na kávu a sladkosti/a to som ich zvykla pojesť dosť/,niekedy nemám chuť na mäso,vlastne mám skôr odpor a vtedy ako vy píšete je to horor uvariť,nie ešte zjesť,potom sa zas idem zblázniť napr.po obyčajnom maslovom chlebíku,alebo som sa prežrala zapekaným karfiolom a už som sa nan nedokázala ani len pozrieť,hi hi,ale klop-klop nevoľnosti zatiaľ nemám.

kuspitka
6. aug 2012

@annamary27 ja mám a poriadne.nevladzem to je na tom najhorsie.
ja sa musim premahat,aby som nieco zjedla ,inak sladke mi chuti

cuculik1
6. aug 2012

@havranica obavala som sa ako nabehne, lebo som nemala ziadne priznaky ale prisla na 30 dc a bezne mavam tak 32 dc.....

annamary27
6. aug 2012

@kuspitka s tým premáhaním to mám aj ja,dnes som mala zatiaľ len biely jogurt a veľa vody.

jaja102
6. aug 2012

baby viete kolko mi vyratali PN?180eur!!!!!tak z toho asi ťažko cele tehotenstvo prežijem... ☹ ☹

annamary27
6. aug 2012

@jaja102 tak to je almužna,po kolkých dnoch na PNke Ti to vyrátali?ja som pn od 25.6. a ešte mi neprišiel zo sociálky žiadne papier.

kikuskina
6. aug 2012

ahojte babky tak bola som v heliku nic nebolo vidno na uz,cakame na krvicku do poobedia.no uvidi sa ale nedavam nejaku sancu. ☹ ☹ ☹

havranica
6. aug 2012

Dakujem vam zienky za odpooved...mrcha stale nikde, asi budem musiet ist do centra, aj ked teraz sa mi tam teda vobec nechce...vidim, ze ste tu take co vam to vyslo...supis...mozem sa opytat na kolky pokus ste boli uspesne? Ja mam pred sebou uz 3 IVF, ziadost este nepodana, lebo chcem absolvovat vsetky vysetrenia co sa daju...inak som zdrava, partner blby spermiogram, no embryko sa nie a nie uhniezdiet :(

kikuskina
6. aug 2012

ahoj ja mam ten isty problem,tiez urcite pojdem na 3IVF,mne sa to tam tiez nie a nie uhniezdit,a ake vysetrenia chces absolvovat.mm ma spermiogram dobry len ja neviem co je so mnou,nie a nie ☹

kuspitka
6. aug 2012

@annamary27 tak ja ani vodu nemozem moja..
@jaja102 moja ja to dostavam od zaciatku narodenia malej
@kikuskina joj moja skoda,ale este moze byt krv pozitívna..

deinad
6. aug 2012

zdravim kocky,...tak ja som bohuzial nateraz skoncila babulky :(, sliznica je odkrvacana ako po mrche, zacala som uz aj krvacat a ma len 3mm, takze doktorka povedala, ze zrejme biochemicke, malinke sa sice ujalo, ale boj prehralo a odislo. Dufam, ze aj krv bude negativna, inak by som musela zase riesit, ci sa nejedna o mimomaternicove a to uz by naozaj bolo na mna po tom vsetkom prilis. Som z toho nestastna, vycerpana a prazdna 😔. 3.ivf za mnou, a co je predo mnou - dufam, ze obrovska nadej.
Nevzdam to, to je jasne, objednala som sa uz na konzultacie do Brna, skusime ine prostredie a hlavne iny pristup..
Tehulkam prajem krasne tehulkovanie a samozrejme, aby Vam ostatnym to vyslo bez dlheho trapenia ci cakania, proste na prvy sup ako ma byt, drzte sa 😉

deinad
6. aug 2012

@kikuskina a ty sa este netrap, nadej umiera posledna, mne na UZ tiez nebolo vidno a toto je tvoj 4tt max 5tt neviem, ako to pocitaju..takze bude cosi vidiet az o take 2tt, daj vediet...aku mas sliznicu? drzim silno paste.

javi37
6. aug 2012

@deinad To ma mrzí, prežila som presne to isté 😒 ...a tiež ideme v stredu do Brna, skúsiť prístup tam 😉 .

deinad
6. aug 2012

@javi37 dakujem..veru, neviem, preco je to take nespravodlive 😢 my sme objednani az 24/8, skor termin nebol...tak snad nas povzbudia a dodaju novu silu, ides do reprofitu? Daj potom vediet, ako to prebiehalo, my pojdeme k Dr. Kuřecovej.

kikuskina
6. aug 2012

@deinad
mne povedala ze mam sliznicu 8mm,je mi luto ze to nevislo. ☹

javi37
6. aug 2012

@deinad Aj my k MUDr. Kuřecovej 🙂...už som s ňou volala, je strašne milá. My sme sa rozhodli pre soft stimulku, tak v stredu už ideme na UZ a hádam už nám dá termín aj na odber vajčok. Aj cori z tejto témy tam bola minulý štvrtok, tak budeme tri mušketierky 🙂 .

havranica
6. aug 2012

@kikuskina - boli sme na genetike - tam vsetko Ok a teraz priatel absolvuje urologa.. 3. IVF absolvujem tu a ked nevyjde pojdeme smer Brno...musim ale nabrat stratenu zivotnu energiu...a potom sa pustim do dalsieho boja..

foryou25
6. aug 2012

Caute baby, tak dnes na utz 2 gestacne vacky bez plodov, zodpovedajuce 4+3 a 4+4, snad to bude vsetko ok, este pockam na dnesne hcg, zatial stale v nemocke ohss, ale vody v bruchu uz je menej

deinad
6. aug 2012

@kikuskina dakujem moja, ja uz fakt neviem, co robim zle, kde som spravila chybu...tak 8mm je dobre, mne sa za 14 dni nezmenila a bola stale 7mm a teraz po 6 dnoch uz len 3..takze 8 je dobre znamenie..kiez by ti to dopadlo lepsie ako mne..

jaja102
6. aug 2012

@kikuskina cakaj este na krv,ta sliznica je pekna,aj ja som mala tolko.dufam a cakam pozitivne spravy.pa

deinad
6. aug 2012

@javi37 ja som si pytala hlavne niekoho, kto je najlepsi v tom centre, lebo my uz potrebujeme specialny pristup 🙂, tak mozno aj preto sa sestricka na recepcii rozhodla pre nu..tak ja by som ani nechcela ist hned do dalsej stimulky, lebo som mala od 2.7 - dva tyzdne, tak si moje telo potrebuje trosku oddychnut. Podla toho co nam povedia, ale zas nechcem cakat prilis dlho, odhadujem to tak na oktober, ze by to slo. Tiez chceme tu soft stimulku, aj ked neviem, ja som pri poslednom kratkom protokole mala len 1 vajko, ved uvidime, co nove sa dozvieme. Ten clostyl som este nikdy neuzivala, tak mozno prave to mi pomoze.

javi37
6. aug 2012

@deinad Dobre si si vybrala 🙂. Ona ani klasickú stimulku neodporúča, až 3 mesiace po...táto soft stimulácia však je skoro bez hormónov, tak preto sme do toho išli teraz hneď. A ak to nevyjde, v septembri ešte KET v KE a uvidíme, čo ďalej.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre