Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

ria191
9. aug 2012

@kuspitka vďaka bohu aj za jedného chrústika hlavne nech ste v poriadku aj keď to určite boli ☹

ria191
9. aug 2012

babenky ja vám sem vtrhnem s takou kravinou, ale už ma to štve fakt. Som už vyše dva a pol mesiaca od neúspešného ET a ja neznášam žiadne vône, voňavky, antiperspiranty všetko mi strááááášne smrdí a je mi z nich veľmi ťažko 😠 😠 😠 . Máte s tým niekto takúto skúsenosť a hlavne skončí to niekedy? . Pri 1. neúspešnom IVF som takéto "ťažkosti" vôbec nemala tak prečo teraz?

kuspitka
9. aug 2012

@ria191 moja boli ,ale som rada že aspoň toto je.joj teším sa mám Aj sono

kuspitka
9. aug 2012

@ria191 skús test.stáva sa,že krv ukáže malú hodnotu ,ale tehotná mozes byť

makovicka53
9. aug 2012

@annamary27
@bique ahojte kocky gratulujem vam ...a drzim palce do uspesneho konca...chcela by som sa vas opytat ci ste na PN alebo chodite normalne do prace?

ria191
9. aug 2012

@kuspitka 🙂 🙂 🙂 to si podvedome stráááášne prajem, ale mám potvorky ako hodinky musí to byť z tých hormónov alebo len v mojej "sprostej" hlave 😠 😠 😠

kuspitka
9. aug 2012

@ria191 A mms si mala.skús ísť Este raz na krv.

ria191
9. aug 2012

@kuspitka rozmýšľala som nad tým asi tam aj behnem, ale chcela som vedieť či to niektorá kočka z koníka nezažila 🙂. Našťastie sú aj súkromné labáky aspoň sa nemusím strapňovať pred doktorom 🙂

javi37
9. aug 2012

@ria191 Počujem to prvýkrát, ale tiež ma napadá len to jedno 😀 .

javi37
9. aug 2012

@ria191 Inak, keď už hovoríme o tých "kravinách" 🙂 , ja som mala po druhom ET strašné nočné mory, normálne som sa večer už bála zaspať, čo zas bude...také hororové 😀 .

kuspitka
9. aug 2012

@ria191 skús ísť moja možno sa prekvapís.budem držať palce

ria191
9. aug 2012

@javi37 ako vidím, tak hormóny si s nami robia čo chcú. Asi je to dobré svinstvo 🙂 🙂 🙂 , ale o zlých snoch som počula aj ja od báb 🙂

javi37
9. aug 2012

@ria191 A test si doma neurobíš, či náhodou?

ria191
9. aug 2012

@kuspitka ďakujem 🙂 🙂 🙂 určite pôjdem

kuspitka
9. aug 2012

@ria191 a co test?
Potom nápis budem čakať.

ria191
9. aug 2012

@javi37 včera som na to myslela, ale v pondelok mám dostať potvorky, tak som sa rozhodla počkať, ale dneska z robotky si ho kúpim a zajtra ráno spravím aj keď neverím, lebo prirodzenou cestou nám nedávajú žiadnu nádej ☹

ria191
9. aug 2012

@kuspitka jasné napíšem 🙂

kikuskina
9. aug 2012

ahojte dievcata ,nepisala som hned v pondelok mala som problemy s pc,ale hcg bolo nizke ☹ nic nebolo vidno,teraz som bola opat na ultrazvuku a krvicke ale opat nic nevidno dr.povedala ze pravdebodobne mimomaternicove.no ja uz sa z tohto zblaznim.dnes som sa bola objednat na geneticke.ale citam same pozitivne spravicky tak vsetkym vam gratulujem. 🙂

javi37
9. aug 2012

@kikuskina Koľko si mala hcg? Doktori vedia tiež dopredu vystrašiť 😠 .

kikuskina
9. aug 2012

@javi37
v pondelok som mala 3,1

jaja102
9. aug 2012

@kikuskina uz som sa o teba bála... ☹ a teraz hcg koľko?

kikuskina
9. aug 2012

@jaja102

teraz neviem brali mi krv ale vysledok budem vediet az o 15tej ked mi zavolaju. ☹ dufam ze to bude aspon klesat

jaja102
9. aug 2012

@kikuskina ja som sa takto trapila pri prvom....no skoncilo to ako MA ☹ ☹ ☹

kikuskina
9. aug 2012

@jaja102

ja uz takto druhy krat sa trapim a kto vie co ma este caka.musim si dat pauzu ja uz po psychickej stranke nevladzem,
a ty ako vsetko v poriadku co krpcek

melisska
9. aug 2012

@kikuskina moja nech ta nestrasia, ved je este velmi skoro aby bolo nieco viediet na utz a stakym hcg 😒 ja som mala mimo a mala som vysoke hcg, takze drzim palceky🙂

kikuskina
9. aug 2012

@melisska
prvy krat som mala tiez mimomaternicove a to mi gratulovala do telefonu a nakoniec ma traja dr.davali do kopy behala som z jedneho utz na druhy.

melisska
9. aug 2012

@kikuskina moja tak hlavne klud🙂 ja som mala mimo 4x ale prirodzene, takze ked mi meskal menzes hned som robila test, a ak vysli // isla som do nemocky, ale to som ti chcela napisat, ze nie vzdy nizke hcg =mimo 😉

kuspitka
9. aug 2012

@ria191 držím palce
@kikuskina moja ešte sa to môže zmeniť ak nekrvácaš tak to nemusí byť mimomaternicove..

foryou25
9. aug 2012

@bique tak mne to nevychadza ani tak ked odratam 10 dni od opu

kikuskina
9. aug 2012

@kuspitka

ja vobec nekrvacam ani nespinim vôbec nic,to dr.mi povedala ze mimomaternicove
no ja uz iba cakam ked mi zavolaju a co mi povedia.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre