• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

15. októbra 2017 
baby a viete co mi povedala sestricka ze moje hcg je v norme a uz mali aj hcg s 2,5 a bolo uspesne,tak a teraz verte komu chcete,nemam dobry pocit z centra.
9. aug 2012 o 13:03  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@kikuskina moja svagrina stale spinila a krvacala a bolela ju len jedna strana...nezda sa mi to nejako
9. aug 2012 o 13:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kikuskina to ti povedali,že mas take HCG?
9. aug 2012 o 13:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kuspitka
ano 3,1 to som sa dozvedela dnes pretoze v pondelok mi to vôbec nechcela povedat koordinatorka,ze to je velmi nizke a to si len skontroluje vo stvrtok ci to kleslo.tri krat som jej povedala nech mi povie ake ho mam a ona nie a nie.tak az dnes som sa dozvedela ake som ho mala v pondelok od sestricky.som uplne sklamana z pristupu
9. aug 2012 o 13:10  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kikuskina a do akého centra chodíš?mne tak nechceli povedať 3krát už..a dnes si nebola na HCG?
9. aug 2012 o 13:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kuspitka

to chodim do heliosu,myslim ze som tam bola posledny krat,bola som aj na utz a na krvi cakam o 15tej mi maju volat
9. aug 2012 o 13:18  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kikuskina moja ja uz tam nechodím zmenili sa velmi...ja som teraz Iscare
9. aug 2012 o 13:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kuspitka

ked si isla od nich prec vzala si si svoju dokumentaciu ,mohla by si mi napisat ako si postupovala
dakujem vopred
9. aug 2012 o 13:22  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kuspitka

a v Martine si v ISCARE
9. aug 2012 o 13:23  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bique držte sa aj Vy,budeme pekne spolu tehuľkovať...dnes na hematologii taká doterná vrchná sestra z iného oddelenia si vyslovene sadla ku mne a začala ma spovedať/robím v nemocnici,tak ma pozná/,čo tam robím,kto ma poslal,či nie som tehotná,najväčšia trúba v našej nemocnici a určite jej to zavesím na nos,keď to ešte chcem držať v tajnosti.Manžel má 17.8.narodky a včera som mu objednala tričko s nápisom Budem Tatino :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
9. aug 2012 o 13:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (6)
@kuspitka gratulujem,nech sa krásne držká maminky :wink: ,aj my sme mysleli podla vysokého hcg,že budu dve a furt len jedna bambulka v brušku :dizzy_face:
9. aug 2012 o 13:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@kikuskina ano tam som
@annamary27 moja ,ale zevraj sa to moze este zmenit
9. aug 2012 o 13:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@makovicka53 dakujem :slight_smile: ja som na PN...vobec by som sa nechcela v praci stresovat a momentalne som nonstop unavena, tak ani neviem, ako by som normalne fungovala, kedze vacsinu dna prespim :wink: v sobotu ideme potvrdit srdiecko, tak uz potom sa budem naplno tesit :slight_smile:
9. aug 2012 o 13:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@makovicka53 ahoj,dakujem :dizzy_face: ,ja som PN,mala som predtým problémy s dutinami,tak som už potom ostala a plánujem až do pôrodu,v práci mám stres,lietačky,žiaden kľud a vláčim sem-tam dosť ťažké veci a ked je to už náš tretí pokus a v podstate štvrtý vklad,tak si ho musím postrážiť :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
9. aug 2012 o 13:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@kikuskina ďakujeme a držím palce ,nech to dopadne aj u Teba dobre.
9. aug 2012 o 13:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@annamary27

dakujem uz aby boli 3hodiny
9. aug 2012 o 13:32  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kikuskina pomaly to odbíja,že?my volávame do centra kvôli krvi po 14tej a v ten deň by sa nás asi nikto krvi nedorezal.
9. aug 2012 o 13:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@annamary27 no vsak take najvacsie klebetnice su najviac zvedave a este sa drzo ani netvaria, ze by chceli byt diskretne :grinning: ja sa uz neviem dockat soboty...dufam, ze to nase vytuzene srdiecko uz bude krasne bit :wink: na poslednom uzv bol pred 10 dnami krasny gestacny vacok s embryonalnimi strukturami, tak dufam, ze je vsetko v poriadku :slight_smile: nam vkladali iba jedno embryjko, tak nech sa pekne roztahuje, ma teraz vela miesta :grinning:
9. aug 2012 o 13:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@kikuskina drzim silno silno palce :wink:
9. aug 2012 o 13:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@annamary27
no to mas pravdu neskutocne dlhy den
9. aug 2012 o 13:46  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bique aj maše tam má luxusný apartmán,včera mi moja gyn vraví,že nech sa vážim a kontrolujem váhu,ráno som skočila na váhu,že bohvie čo tam uvidím a od 20.6.čo som bola na predoperačnom som pribrala len 0,6kg...to že som bola dlho jak v piatom mesiaci som mala z vaječníkov,ešte minulý týžden som mala jeden okolo 9cm a druhý 15cm a včera boli oba už 6cm,tak ma teší aj to.
9. aug 2012 o 13:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@annamary27 tak super super...ja mam od zaciatku stymulky + 3kg, ale zatial to stoji, tak tiez super...tym sa ale teraz predsa nebudem zaoberat :grinning: ja sa vazim od vtedy, na brusku nejaky 0,5 cm mi pridalo...myslis, ze pomaly nam uz zacne aj brusko rast? chichi
9. aug 2012 o 13:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bique tak ja som bruško mala aj predtým,predsalen 76kíl je 76kíl,aj ked mám 173cm,ale na niektorých nohaviciach už cítim,že sú totál natesno a niečo už ani nezapnem,obvod som si ešte nemerala.
9. aug 2012 o 14:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@annamary27 dobreee, tak uz nam to rastie :grinning: ja som stymulku zacala so 68,5 teraz mam 71,5 :wink: ked som bola tehu s dvojickami, tak v tomto tyzdni som uz mala 75kg :sweat_smile: ale to mi po OPU kazali jest slane oriesky a pit vela vody...teraz som sa uz spolahla iba na tu vodu :grinning:
9. aug 2012 o 14:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@annamary27 joooj a brusko som mala predtym aj ja :grinning: a uz ho mam vacsie zas o pol cm :grinning:
9. aug 2012 o 14:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@annamary27 no, dufam ze to brusko nie je z jedenia a vecneho spania :grinning: inak ja mam 168cm, takze sme na tom asi rovnako...moja povodna vaha je 56kg, k tomuto som sa dopracovala po jednom predcasnom porode v 26tt a 2. IVFkach....ale nevadi :grinning: po porode to vsetko konecne pekne zhodim dole :grinning: :grinning: :grinning:
9. aug 2012 o 14:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dievcata hcg nulove,vsetkym tehulkam gratulujem a drzim palce.naberiem silu a hadam buduci rok sa pustime opat do toho.
9. aug 2012 o 14:43  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
tak mám na 25den HCG 3997 super nie
9. aug 2012 o 16:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (5)
@kikuskina joj moja jemi luto tak sa verila
9. aug 2012 o 16:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte zienky dnes som musela ist ku krcnemu lebo ma strasne bolelo hrdlo aj usko a bala som sa...tak mi predpisal augmentin a velmi sa bojim ze ublizim malemu ale zevraj je to z rady penicilinu a ten sa moze v tehotenstve.....ale v takom vcasnom?poradte mi prosim....dakuejm
9. aug 2012 o 17:15  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok