Centrum asistovanej reprodukcie Bratislava

21. jan 2024

Ahojte,

Ktoré centrum na IVF v Bratislave odporúčate a ktoré nie.

Ďakujem za názor.

aaatimejka
21. jan 2024

Ja odporúčam Reprofit na Prievozskej ( bývalý Iscare)

barus26
21. jan 2024

tiež odproucam Iscare, ani som nevedela, že sa premenovali😀

veklipo
21. jan 2024

Ja som sa rozhodovala podľa dát. Kliniky zverejňujú % úspešnosti liečby neplodnosti. IVF som absolvovala v r 2016, vtedy mal Gynfiv najvyššiu úspešnosť. Tak som išla tam. Dalo by sa čo to vytknúť, čo sa týka prístupu, ale podarilo sa na 1x. Takže v tom absolútna spokojnosť. Dodnes tam mam aj normálnu gynekológiu. Druhé dieťa sme už mali prirodzene a paradoxne tam som mala u Dr tip top prístup. Ako rizikovú ma poslala k najlepším odborníkom v Ba, lebo oni sa medzi sebou poznajú.
Držím palce!

lilyianka
21. jan 2024

Za mňa GynFiv nie

gaia14
21. jan 2024

Tiez mam dobru skusenost s Reprofitom v BA.

zdenkak87
21. jan 2024

Tiez Iscare, teraz uz Reprofit, mame vdaka nim 2 deticky

a_we
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
romyna93
12. apr 2024

Ahojte babi my sme s manželom začali riešiť reprofit. Manželovi vysla asthenoteratozoospermia a ja som v poriadku po vyšetreniach a na nic neprišli. Zatial v reprofit mam tiež z pocit ze vždy iny lekar a na vsetko je iny človek. Absolvovala som IUi ale kedze muz bol u androloga ten nam povedal ze nie je kuzelnik ze nam určite odporúča iba IvF so selekciou a všetkými moznymi metódami na preverenie spermii lebo ze manzel moze byt o rok uplne neplodny. Som z toho zufala. Kedze dnes mi koordinátorka reprofit Ba napisala ze oni žiadosť o preplacanie umele posielajú na poistovnu iba ked absolvujeme 3x IUI alebo sme u nich registrovani viac ako rok +2IUI. Toto mi prislo divne kedze moja poisťovňa Dôvera nema žiadne take podmienky tak chcem vedieť baby ci ste mali taku skúsenosť ze reprodukcna klinika si dava podmienky ku ktorým sa nikde na internete nedocitas. Reprofit sme. Si vybrali kvôli peknému prostrediu. Helios v ba sa nam nezadal. Rozmýšľame naozaj po tejto skúsenosti nad Brnom ak mi viete odporučiť kliniku kde to. Ma vyznam prosím dajte kontakt budeme vďační kludme aj helios cz🙏🙏🙏Ďakujem za pomoc.

gaia14
12. apr 2024

@romyna93 maju to v podmienkach, bud presne diagnozy, alebo rok neuspesnej liecby https://www.dovera.sk/poistenec/potrebujem-pora.... Ale pri muzskom faktore by to malo ist aj skor, len treba minimalne dva odbery zle, ze aj opakovany je zly, lebo prvy moze byt zly zo sresu atd...

romyna93
12. apr 2024

@gaia14 ahoj, dôvera nie je problém reprofit je problém ze ma takéto podmienky. Manzel ma za sebou uz 4 spermiogramy =2 reprofit 1 helios a 1 urocentrum a vzdy su zle. Bud. Oligoasthenoteratozoospermia a posledný bol asthenoteratozoospermia. Takze neviem prečo nam z reprofit koordinátorka dala take požiadavky. Ked muz ma problem a ja nie. A jednoducho sme s tým zmierení ze prirodzene to nejde.

gaia14
12. apr 2024

@romyna93 pokial ma opakovane zle vysledky mali by to poslat do poistovne, nemusi sa cakat rok. POtom je to naozaj cudne.

romyna93
12. apr 2024

@gaia14 prosím ťa ak sa môžem spýtať ty mas skúsenosti s akou klinikou resp. Absolvovala si už tieto metody iui akebo ivf... ? Ďakujem

gaia14
12. apr 2024

@romyna93 ja som prave bola v reprofite a po druhom zlom spermiograme to slo na poistovnu. absolvovali sme IVF, k IUI sme sa ani nedostali

romyna93
14. apr 2024

@gaia14 ahoj a na iui ste sa nedostali kvoli tomu ze by to bolo zbytočne? Lebo mne to doktor povedal tesne pred iui ze u nas je to 5% a nedava tomu sancu ale tak uz som to absolvovala. A ako dopadlo ivf koho si mala doktora? Ako si znášala stimulaciu? Bola si spokojna? Ja som. Na vážkach ci pokračovať v ba alebo brmo. Ďakujem za rady🙏a držím palce 🍀🙏

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre