Centrum asistovanej reprodukcie Piešťany

mimina321
30. okt 2009

ahoj dievčatá 🙂
chodíte niektorá do car Piešťany?Ja som včera bola,sú super.Velmi milí personál.Normálne som bola unesená,že nás niekto berie ako ludí a nie ako kus 😅
Začínam veriť,že sme sa pohli správnym smerom. 😉
Budem rada ked napíšete ako sa páčilo vám...a povymieňame skúsenosti 😵

baby2
7. mar 2010

a gerdush gratulujem k domceku.spravna volba

gerdusha
8. mar 2010

ahojte baby,...tak som cely tyzden na antibiotikach a PN... 😠

maahuliena
8. mar 2010

Cafte kočky 😉 ..nedávno som prišla z kontroly... zajtra pregnyl a v stredu IUI 😵 😵 Tak držte palce 😅 😵 🤐

gerdusha
8. mar 2010

jasne...drzim palce!

a vsetkym: vsetko naj k mdz!

mimina321
autor
8. mar 2010

gerdush no to je nadelenie 😝 tak sa nám rýchlo uzdrav 😵
maahuliena jasné budeme o 106 😵

micka1980
8. mar 2010

gerdush skoré uzdravenie ...
maahuliena držíme palce 🙂

gerdusha
9. mar 2010

micka, dakujem...

tak ako sa mate? ma niekto nieco nove?

mimina321
autor
9. mar 2010

ahoj
ja hlásim dnes sme začali stimulovať na iui,tááááááák sa tešííííííííím 🤐 😀 🤐 😵 v utorok idem na folikulom.pozrieť či rastú a ako rastú

mimina321
autor
9. mar 2010

maahuliena zajtra na teba myslím 😵
gerdush ako už ti to trochu prešlo?

gerdusha
9. mar 2010

mimus, drzim palce!!!!!!!!

trochu to prechadza, dakujem za opytanie..dnes som bola na tej krvi...na progesteron...

maahuliena
9. mar 2010

mimi tiež drzim palce, nech pekne rastu foliky 🙂 a nech su kvalitné... stimuluješ len clostilom alebo aj pichaš injekcie?

ja som bola v pondelok 10DC a folik mal skoro 16mm 😀 takze pregnyl hned dnes rano.. a dufam, ze zajtra praskne.. to by bolo najideálnejšie 🙂

mimina321
autor
9. mar 2010

gerdush tak nech to dobre dopadne 😉
maahuliena pichám sa 🙂 mooooc držím palce
idem už spať,tak ahoj zajtra 🤐

gerdusha
10. mar 2010

ahojte baby, co nove?

gerdusha
10. mar 2010

no vy na mna vsetky kaslete, tusim

mimina321
autor
11. mar 2010

ahoj 🙂
len nakúkam dnes mám toho vela 😝 mám za prvou vlastnoručne pichnutou.....som prekvapená aký je to rozdiel oproti fostimonu
gerdush tento týždeň som nejako moc vyťažená 😝

dyba
12. mar 2010

ahojte bambule. Ako vidím, mali sme skoro všetky poriadne chustý týždeň.
No ja som myslela, že zdochnem. Tri dni ma bolel žalúdok jak svi..a. V robote som ledva vydržla. V pondelok som zjedla niečo, čo mi nesadlo. No aspoň som sa tešila, že dačo schudnem. som sa dnes postavila na váhu a iba 1 kilo dole. Nič moc.
V najbližších dňoch čakám MS a začínam stimulku. Hurá

Ako sa máte?
gerdush, ako sa cítiš? cítiš aj nejakú neobvyklú zmenu?
Ostatné kočky?

sammira
13. mar 2010

ahojte baby 🙂 no co gerdush presla choroba?ako sa citis?mimina ako zvladas pichanie?dyba ani mne zaludocne problemy nikdy nepomohli znizit vahu 🙂 😀 ja stale cakam na vysledky z genetiky a z HP..tak u mna nic nove.prajem vam vsetkym pekny den 🙂

micka1980
13. mar 2010

Ahojte ....
dávno som tu nebola som nejako moc vyťažená ...
čítam, že u niektorých nastali zmeny ....gerdush ako sa cítiš ? ....mimi gratulujem neviem či by som si dokázala sama pichnúť 🙂
Ja očakávam MS a potom začínam Clostyl teším sa už aby to bolo 🙂

Pekný víkend

leamax
13. mar 2010

ahojte dievcata 🙂
som tu dlhsie nebola. tak co mate nove?
my ideme v pondelok na tu vstupnu konzultaciu. no a stalo sa presne to, co som cakala, ze sa stane az zajtra - dosla dnes mrcha 😖 som strasne zvedava, co mi tam povedia.
pekny vikendik prajem

gerdusha
14. mar 2010

ahojte,

tak u mna zatial nic nove, som dnes 9. den po iui...obcas ma pichne v podbrusku...mavam take pocity, akoby isla mrcha...uz asi 4 dni...tak uvidim ako to vsetko dopadne..

dyba
14. mar 2010

Ahojte.
Tuším sme všetky stále v období nejakého čakania. 🙂 No čo iné nám zostáva.

gerdush , držím palce. už musíš prelomiť to čakanie a čoskoro musíš mať pri mene tt. a potom rozpošleš tehu vírusíky.

ako sa mi blíži IUI sa teším ale aj obávam. Bože, stále tie pocity dokola.
no ako som sa vytešovala, že som schudla, som to cez víkend dohnala. stále v hrnci alebo pred tanierom ☹

prajem príjemný pracovný týždeň 😅

leamax
15. mar 2010

ahojte.
tak dnes sme absolvovali prvu konzultaciu v CARe. velmi prijemni ludia su tam s dobrym pristupom a aj odborne sa nam zdaju na velmi dobrej urovni 😵 som rada, ze sme tam isli. a nerobili mi vysetrenie, mam prist o tyzden, ked bude po mrche 😉
pekny vecer

gerdusha
16. mar 2010

ahojte babule,

som 11 den po ovulacii...menzes este stale nikde..tuk tuk...ale u mna byvaju cykly dlhe a nepravidelne...aj ma uz svrbia prsty na test...ale reku to budu vyhodene peniaze...zatial...

co myslite, keby nedosiel menzes, kedy asi skusit?

baby2
16. mar 2010

ja som skusala hned 5 den po olodneni 😀 presne podla navodu z testu 😀 bola som cela pretestovana , keby bol test na nedockavost mam 3 pruzky ale asi najrozumnejsie za tie peniaze je 28DC .drzim palceky.......

dyba
16. mar 2010

ahojte
gerdush, super, že si ešte nedostala MS. Ešte netestuj. Až na nejaký 14 deň. To už bude isté.
a kedy ideš na krv? Do roboty chodíš normálne alebo si bola PN?

gerdusha
16. mar 2010

ahoj dybush, minuly tyzden som bola pn...kvoli prechladnutiu...

aj doky povedal po iui, ze mam testovat az cez vikend...ale to budem znova u nasich na kopaniciach..a tam nechcem velmi behat s testami...

uvidim...mozno piatok rano...to budem ten 14. den...

dyba
16. mar 2010

jo jo. Piatok bude ok. Aj sa cítiš nejak tehu?
ja keď som bola tehu, mňa príšerne bolelo brucho ako na mrchu a prsia tiež. Bolesť brucha potom prestala.

gerdusha
16. mar 2010

ja necitim takmer nic...iba take tlaky v bruchu ako na mrchu obcas...kazde rano sa zlaknem, ze mrcha prisla...mozno zatial neprisla aj kvoli tomu, ze beriem este duphaston...a ten ju mozno brzdi...neviem...nerozumiem tomu..prsia nebolia...aj si ich stipem... a nic 😀

dyba
16. mar 2010

štípať musí mm 😀
ale každá má príznaky iné

Ale keď ešte nie je mrcha, vyzerá to zatiaľ Ok. A krv ?

gerdusha
16. mar 2010

na krv mam ist az po 14. dni..takze tiez este priskoro

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre