Centrum asistovanej reprodukcie Piešťany

mimina321
30. okt 2009

ahoj dievčatá 🙂
chodíte niektorá do car Piešťany?Ja som včera bola,sú super.Velmi milí personál.Normálne som bola unesená,že nás niekto berie ako ludí a nie ako kus 😅
Začínam veriť,že sme sa pohli správnym smerom. 😉
Budem rada ked napíšete ako sa páčilo vám...a povymieňame skúsenosti 😵

maahuliena
30. mar 2010

a ešte som chcela dodať, že neberiem žiadny progesteron.. tak by ju nemalo nič brzdiť... 😉

dyba
30. mar 2010

Ahojte
micka, jasné, držíme palce.
maahuliena, také niečo som ešte nemala. 3 dni špiniť pred MS je dosť. keby nebol ten test negatívny, asi by som už myslela,
že si tehu. 😔
potom napíš, čo hovoril doky 🙂

maahuliena
30. mar 2010

no cafte kočky 😉

tak doky tehu nevylučil ani nepotvrdil... 😅 sliznica je rovnaka..takže zajtra musím na krv na HCG.. lebo, že testy takto skoro nemusia nič ukázať.. takže zajtra budem mudrejšia 😉

micka1980
30. mar 2010

maahuliena a dyba ďakujem .....

mahuliena napíš ako dopadli testy som zvedavá nič také som zatiaľ nemala .....
a čo nato doky?

maahuliena
30. mar 2010

no doky, že to musíme stanoviť HCG v sére... inak by mala prísť ms... bo nemám dôvod prečo by nemala prísť... takže zajtra doobeda budem vedieť... ak bude negativny.. o 5dní opäť na HCG z krvi... proste tehu nie je vylučené... 🤐

dyba
31. mar 2010

no maahuliena, to je dobrá správička 😵
už tu potrebujeme tehu vírusiky 😵

micka1980
31. mar 2010

maahuliena držím palce .......tak ako dyba napísala šup sem s tehu vírusíkmi 🙂 🙂 🙂

gerdusha
1. apr 2010

ahojte babule,

no tak rychlo sem s novinkami, vidim, ze cely CAR PN je v ocakavani...niektore z nas vlastnych pozitiv a druhe sa tesia na tych druhych pozitiva... 🙂 ...je tu jar, baby, tak sup sem s tymi novinkami....

ja mam - 3 kg za 9 dni...🙂..slusne...ale mam z coho zhadzovat...

pekne sviatky mimochodom

baby2
1. apr 2010

gerdush super mas moj obdiv 😵 😵 😵 ja mam len jedinu novinku ...tu s...u mrchu 😠 ja budem dnad vecna IUI ADEPKA.....

dyba
1. apr 2010

ahojte kočky
Joj, dnes bolo tak pekne vonku. S mm sme boli na prútiky a uplietli sme zatiaľ 5 korbáčov. Pre synovca, dedka a tak.
Teda mm plietol, ja som len pomáhala. No veď už aj vyskúšal. Štípe riadne. /a ja sp...tá mu ešte pomáham 😀 /

gerdush, pekne. no ale to si asi nič nejedla. ja by som to nevydržala.

baby2, musíme bojovať . Ideš ďalej, alebo si dáš pauzu?

gerdusha
1. apr 2010

dyba, ja jem...len s rozumom...jedlo mam rozdelene na casti a jem pravidelne...to byval moj problem...nestihala som...alebo skor mi na tom tak nezalezalo...teraz sa proste nutim jest pravidelne...a hlavne vela ovocia a zeleniny

mimina321
autor
2. apr 2010

ahoj bambulky 🙂
trochu som vás zanedbávala,trápil ma zub 😝 😝 😝
od včera stimulujem 8.4 kontrola snád bude ovulka na tej správnej strane
maahuliena držím palce 😵
gerdush to je super,ja mám dole tiež 3kg,ale máli sa mi to,zase nechcem nejakú drastickú dietu lebo to potom naberem aj s úrokmi 😝

dyba
3. apr 2010

ahojte.
no to sme si diétu dobre nenaplánovali 😀 sviatky, jedlo, dobroty 😀
Ale budeme sa ovládať, aby sme tie naše tri zhodené kilečká znovu nenabrali. Inak čo sa týka jedla som strašne nedisciplinovaná. ja asi celý život chudnem, priberám a stále dokola. 😠

my budeme za dva mesiace také štíhlice, že nás doky ani nespozná 😀
síce ja teraz nechudnem, len udržujem.

mimi, folíkom nech sa darí 🙂

Pekné sviatky

micka1980
4. apr 2010

Ahojte,

Dnes mám po IUI, folíky sú tri krásne dorastené ako i sliznica....ani jeden folík po pregnyle zvýšená dávka zatiaľ nepraskol...doktor sa ich pokúšal prasknúť, ale bola to strašná bolesť tak to nechal na prírodu ....... kontrolu mám vo štvrtok 8.4. ako i genetické testy ...
Poradí mi niekto budem cítiť keď mi folík praskne alebo nie ?
Kedy si môžem spraviť tehot. test ....

Pekné sviatky

dyba
5. apr 2010

Ahoj micka.
to praskanie folíkov bez narkózy musela byť riadna bolesť. bŕŕŕ
niektoré kočky píšu, že cítia ovulku. Ja teda nie. ja necítim vôbec nič.
test je najlepšie robiť tak za 14 dní

už vás muž vytrieskal? 😀
no mm má v ruke šibák , odkedy oči rozlepil. sa z toho vytešuje 😀

micka1980
5. apr 2010

Ahoj dyba .....
hej bola to bolesť, ale našťastie to doktor nesylil .....
Ja ovulku cítim i presne stranu, ktorá ovuluje a vždy sa mi to podľa sona potvrdilo .....
Necítim či folik praskne alebo nie.... teda aby som bola presnejšia ešte mi nikdy folik nepraskol a tak neviem posúdiť aké to je keď praskne ....... vždy sa mi zmenili na cysty čakajúce mrchu ☹ ☹ ☹
Verím, že tentokrát to bude na inej ceste ......
OK tak testík si spravím tak ako píšeš 🙂

Hej už som bola vyšťahaná, ale tak mierne bo by nedostal po vajci 🙂 🙂 🙂

gerdusha
6. apr 2010

ahojte babule,

tak vam vsetkym drzim palce, nech folikuly rastu a praskaju...neviem si predstavit to praskanie folikov...moje neeervy...

maaahuliena sa neozyva, nechava nas v napati.

ja mam dole uz 6 kg, pocas sviatkov som nemala jediny zakusok, ani jediny oriesok...poctivo dodrziavam svoj rezim...

pekny den! 🙂

dyba
6. apr 2010

Ahojte.
gerdush, ty si kočka 🙂 .

Ja som v nedeľu a včera zožrala aj nemožné. už som nevedela čo od radosti, tak som včera o 21.00 jedla zemiakový šalát
s extra ostrým kečupom. No môžem sa hambiť. 😢

Ale od dnes sa budem ovládať 🙂
Čaute

maahuliena
6. apr 2010

ahojte.. až teraz sa ozývam.. nemala som čas na net vôbec 😒 😒 v skratke...1.IUI nevyšlo.... ale už stimulujem na 2.IUI a kontrola 14.4 😉 tak snad toto už výjde 😔 😵 😵

držte sa... poodebe bude viacej času 🙂 😉 teraz mám dovolnekuuu 🙂 😵

micka1980
6. apr 2010

ahoj mahuliena ......folik nepraskol pri tvojom 1 IUI ?....ako to hodnotil doktor?
držím palce pri 2 IUI mna čaka kontrola 8.4. po 3 IUI

maahuliena
8. apr 2010

micka... praskol... ale neskôršie.. o cca 3dni... takže je to v tom, že sa to treba inak načasovať 😉 Preto bude teraz 1.kontrola až na 12-13DC 😉
držím Ti palce... mohla by začať nejaka tehu vlna v tých Piešťanoch 😵 😵 😵 😵

maahuliena
9. apr 2010

micka 😕 😕

micka1980
9. apr 2010

mahuliena aký to bol pocit, keď ti folik praskol ?...cítila si to, že praskol alebo si to zistila až na sone ?

micka1980
9. apr 2010

Neviem či viete ale Piešťany majú zmluvu s Union poistovňou pre IVF 🙂

mimina321
autor
9. apr 2010

micka to sú super správy 🙂 konečne sa to hýbe 😵

micka1980
10. apr 2010

a v krátkej dobe by mali dosť zmluvu i so všeobecnú poistovňu 🙂 jupíííí

maahuliena
10. apr 2010

supeeeeeeer s tou poisťovňou!!! Ja mám UNION 😀 😉 no ale už tiež len jedno IVF s poiťovnou 😒

micka, ja to viem podla BT.. podla hlienu..krčku... už mam odsledovaných x cyklov.... a tentokrát to bolo potvrdené aj 3-4dni po ovu ultrazvukom 😉 😉

dyba
10. apr 2010

ahojte kočky.
No to sú fajnové správičky o tých poisťovniach 🙂
micka, tie folíky ti praskli?

apoloma
10. apr 2010

baby a teras vazne je tu daka holka co otehulkovala v care Piestany??????????????

gerdusha
11. apr 2010

ahojte babule,

to su mi fantasticke spravy ohladom tych poistovni v CARe!! uzasne!

snad sa ten cierny mrak v kazdom zmysle slova uz zponad piestan pohne prec...

peknu nedelu a drzim palce 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre