Centrum asistovanej reprodukcie Piešťany

mimina321
30. okt 2009

ahoj dievčatá 🙂
chodíte niektorá do car Piešťany?Ja som včera bola,sú super.Velmi milí personál.Normálne som bola unesená,že nás niekto berie ako ludí a nie ako kus 😅
Začínam veriť,že sme sa pohli správnym smerom. 😉
Budem rada ked napíšete ako sa páčilo vám...a povymieňame skúsenosti 😵

dyba
3. máj 2010

callex, gratulujeeeeem 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 . to je krásna čiaročka. jaaaaaj, ako sa teším. konečne si budeme vymieňať dojmy, pojmy a tak 🙂 🙂 🙂 🙂 .
ale si nás napínala, už som sa nemohla dočkať.
to je fantastickéééé, super 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

callex
3. máj 2010

dyba...dakujem si zlata. ale ja tomu aj tak stale neverim.dokial nebudu vysledky krvi a nebudem mat fotku v ruke s malou rybickou tak neuverim.
ozaj davas si utrogestan?

bebotka...lekar ked je treba je tam aj cez vikend.takze pohodka

dyba
3. máj 2010

no ja som sa tiež pri každom sone triasla ako osika. či je bublinka na správnom mieste, potom srdiečko. takže viem, o čom hovoríš.
ja nemám ani utrogestan, ani dufaston. a ty?
dávam si femibion 800

callex
3. máj 2010

ja beriem dufaston, anopyrin. utrogestan mam doma este z IVFka. spytam sa dnes obvodneho gyn. ci si ho mam brat pripadne zavolam do PN.

dyba
3. máj 2010

anopyrin máš na čo? máš hustú krv? a kde ti ho predpísali?

dyba
3. máj 2010

a aké máš príznaky?

mimina321
autor
3. máj 2010

callex mooooooc gratulujem 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐
teším sa s tebou 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
tá čiaročka je ako vymalovanááááááá
rezervujem si tehubacile 😅

baby2
3. máj 2010

callex gratulujem a stojim vrade hned za miminou na tehubacile...................... 😵

ybyta
3. máj 2010

ahojte kočky ja som s piešťan mam 38 budem mať v juni aje sranda že pred časom som chodila do heliosu v martine a znova som sa tam chystala anahodne objavim že piešťany car no ostuda ako ma potešilo žeto tu mame mam to pod nosom aneviem otom mahulienka to neni možne stretla som ťa tu často simi behala hlavou ako si na tom moja dievčata nezufajte ja som 18 rokov vydata 😎 raz davno ivf na kramaroch 0 raz v martine dvojičky sa ujali ale sito rozmysleli a odišli predtym operacie rengeny prefuky liečitelia podvodnici nervy plač žial viem očom hovorim a nevzdavam to teraz v piatok ideme v piešťanoch zas na pohovor asper...gram avšetkym držim palce je to nadhera mať 2 // .pa nezufať hladkať bruška tie čo už maju dnuka maličkych amaličke pomaha to verte

gerdusha
3. máj 2010

jeeeej..aj ja blahozelam!! a ticho aj nahlas zavidim !!! 😀

dyba
3. máj 2010

gerdush, a čo ty? folík dorástol?

callex
3. máj 2010

dakujem dakujem dakujem. tehu virusiky poslem ked to bude 100pro iste.
dyba vies ze ani neviem na co mam ten anopyrin..iba tusim.lebo na genetickych testoch som mala heterozygot a nejake cislo..lahsia forma nic vazne..ale gynekolog mi ho predpisal ako si precital tu spravu z genetiky.tak asi preto.
a priznaky? hm ani neviem pretoze sa citim tak ako predtym ked nic nebolo.troska bolia prsia ale moze to byt aj nasledok liekov, sem tam pichne v podbrusku, a chce sa mi spat.ale to asi preto ze som si test robila rano 2.45 a potom uz nie a nie zaspat a na 6tu som isla do prace.
ale nie..unava ma trapi uz dlhsie..aj v sobotu som si zdriemla stocena na kresle. 🙂 a mozno zacinam mat citlivejsi cuch.
ked neviem ci tie pocity davat za vinu liekom alebo niecomu inemu.
inak bola som po obede u mojho obvodneho.urobil mi sono ale ako som predpokladala nebolo tam este nic vidiet.len ze sliznica je vysoka a vnutro bruska ma prostredie ako pri tehu.neviem co tam chcel vidiet po 2tyzdnoch? a na krv na HCG mi povedal ze naco? ze to nie je smerodatny udaj..moze mi vyskocit HCG ale tehu nemusim byt.tak mi povedal ze mam prist o tyzden an kontrolu a keby sa dialo nieco zvlastne tak radsej hned.vraj 5zbytocne ako raz neskoro.zlate od neho.s tou krvou ma inak zaskocil.

micka1980
3. máj 2010

callex gratulujem 🙂

dyba
3. máj 2010

callex, mne krv tiež nerobili. 3 týždne po IUI sme na sone videli bublinku a to je dôležitejšie ako krv. 🙂 takže kľud
a ty už teraz nejdeš do caru na kontrolu?

leamax
3. máj 2010

ahojte dievcata. pamatate sa na mna este? chodim sem dost zriedka ale sledujem situaciu 😀
dyba a callex - gratulujeeeeeeemmmmmmmmmmmmm 😵 😵 😵 😵 😵
my mame za sebou prvu konzultaciu va CARe. su tam velmi mili a verim, ze spolocne sa dopracujeme k vytuzenemu babatku 😵 a dokonca uz prisli na pricinu 😉

dyba, callex vy ste obe tehu po IUI?

ybyta
4. máj 2010

ahojte dievčata no stu krvu to nie je celkom tak je mocccccccccccccccccccccccccccccccccccccccc doĺežita hcg ukazuje či stupa ak klesa je to zle musi pekne isť hore a pri dvojičkach raz tolke ak je všetko ok pekne ide hore atym sa zisťuje čitoje všetko v brušku v poriadku ak začne klesať je zle preto by mali zhruba na desiaty den brať krv aked nie pitajte si

callex
4. máj 2010

ahojte.
dyba
volala som do caru dr Vodickovi a nahlasila som mu dva pozitivne testy.tesil sa a povedal ze dufa ze sa prideme vsetci potom ukazat.spytal sa ma ci pridem k nemu alebo pojdem k obvodakovi.povedala som ze k obvodakovi.ved naco sa trepat tam ked obvodaka mam po ruke.
ale este musim zavolat druhemu gynekologovi ktory sa ma ujal po Gynfive a k tomu by som rada chodila tiez na kontroly..jemu doverujem na 100percent..ten sa mi snazil naozaj pomoct.a jemu vdacim zato ze sme sa to rozhodli skusat este takto a nie druhym IVF.
ty chodis do Caru este?

leamax ano ja som po prvom IUI+plus sme coto dodali este prirodzenou cestou 2dni po IUI. 🙂

Ybyta..no pekne..asi co lekar to nazor.ked som bola na IVF tak tam mi brali krv na 10ty a potom na 14den. ale bola tam cista 0. u tychto centier je to asi ine..ti na to inak striehnu ako obvodak zrejme.
kazdopadne sa opytam este toho lekara co mam v blave.

callex
4. máj 2010

dyba..ozaj nejake tehu priznaky? mna sem tam boli brusko ako pri menzese..tak sa vyplasim vzdy.

ybyta
4. máj 2010

halo nik tu nieje ☹ kde ste čakatelky tehulky avšetky čo čakame // 😎

dyba
4. máj 2010

ahojte kočky.
lemax, ja som tiež tehu po prvom IUI.
callex. tehu príznaky mám a som rada : bolia ma prsia / každý deň sa ošahávam, či stále bolia 😀 / . V nedeľu ma boleli tak málo a už som bola na prášky.
a nechutí mi jesť. od začiatku tehu som dokonca schudla. ale to bude asi z nervozity.
tiež ma bolieva brucho a kríže ako na MS a tiež som vyplašená.
no ale to, že ma bolia prsia je dobre.
ja som bola už 2x tehu prirodzene a nemala so m žiadne tehu príznaky a tak to aj skončilo. preto som teraz úplne ako do cvokhauzu. ja sa začnem tešiť až keď to malé bude pri mne 🙂

ybyta
4. máj 2010

calexka moja toje pre nas dobre akrv vždy beru divim sa noja som bola davno na tych kramaroch to boli jatky fujtabl za živa bez uspatia mi odoberali rokov do zadu jatky aj to zrušili im teraz minule leto martin helios bomba super pristup ludia no atie dve bambuliatka som mala ale potratila som ich ťažko som sa stoho spametala verte po tolkych rokoch najprv som začala krvacať jedno odišlo a potom druhe ateraz v piatok ideme unas v piešťanoch na pohovor a že ťa boli bruško je v poriadku to sa uhniezduje malinke je to ozaj bolesť ako pri mrche vydrž a hladkaj bruško calexka jeto ok 😀 😎 😉

ybyta
4. máj 2010

že vajička mi odoberali bez uspatia lebo somto domotala trochu

kacarina
4. máj 2010

babule, neviete prosim vas, ci uz ma CAR v Piestanoch uzavretu zmluvu aj so Vseobecnou zdravotnou poistovnou?

ybyta
4. máj 2010

mne povedali zatial nie len s union mate na ich stranke aj cennik aked som to zratala tak nas to vyšlo v martine tolko cez poisťovnu ako tu bez poisťovne ato neratam naftu s piešťan do martina stalehore dole tak veru dievky moje 😉

kacarina
4. máj 2010

fiha, no sila teda :( ... ano, videla som u nich na stranke info o unione, len som nevedela, ci nahodou nemate nejake cerstvejsie spravicky ... hmmm, no uvidime, zvazime, spocitame a rozhodneme sa 😉 ...dakujem za info

ybyta
4. máj 2010

nie cennik union ale car piešťany 😉

kacarina
4. máj 2010

ano, ano, pochopila 😉 ja ich stranku poznam, uz som si aj porovnavala cenniky s mojim predchadzajucim centrom ... len problem je ten, ze CAR v PN nema na stranke info pre samoplatcov ... no ale ved to ma este cas, to si vyzistim priamo v PN potom ... uz to tak vyzera, ze sa vyberieme k nim na dalsie IVF .... zatial vas tu vsetky pozdravujem, drzte sa 🙂

callex
4. máj 2010

kacarina..no podla mna tie ceny su tam pre samoplatcov..aspon ich tam tak mali.
ja som kedysi ich ceny porovnavala s gynfivom v blave kde som chodila a tie zakroky ktore si bolo treba hradit vysli v PN menej ako v BA.
Tak ked prsia stlacim tak ma bolia..len tie ma bolia uz od noveho roku odkedy beriem clostylbegit tak uz to nejako ani nevnimam. a inak tiez som schudla a ja som si myslela ze to mam z fitka do ktoreho som zacala chodit pred mesiacom.baby ja som si kupila pernamentku a vcera mi doky zakazal cvicit.no parada 30eur v lufte.
a takisto mi velmi nechuti jest.
jeeej zeby som predsa mala tehu priznaky.
inak viete ze okrem manzela ste jedine kdo o tom vie? vsetkym hovorim ze este nic neviem..a ze cakam na mrchu.len neviem dokedy sa budem vykrucat.
a este som volala tomu dokymu do BA..a ten sa taaak tesil.chcel ma vidiet dnes ale to by som uz nestihla tak v utorok o tyzden ma chce vidiet.vraj uz by malo byt aj coto vidiet na ultrazvuku.

ybyta
4. máj 2010

ved toje ta sranda že ma to ako samoplatcu v piešťanoch vynde ako ked mi čo to hradila poisťovna v martine tak očom su tie poisťovne 😠 😠 calexka mne išli vybuchnuť prsia tak ma boleli natlakovane aj toje v pohode 😉

kacarina
4. máj 2010

no ved uvidim, pozistujem a porovnam, ale podla mna to nemoze vyjst uplne tak rovnako, lebo ja uz len lieky ked spocitam, tak bez doplacania poistovne by som platila o niekolko stoviek eur viac len na liekoch/injekciach ... a niektore vykony som si porovnala GF a PN a su tam rozdiely oboma smermi, raz tak, raz tak....

drzim vam tu vsetkym palce, aj nadejnym, aj cakatelkam 😉 vyrobte im tam peknu pozitivnu statistiku! 😅 vsetko dobre vam zelam 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre