Centrum GYNFIV - skúsenosti s lekármi 2

laskonka
4. júl 2008

ahojte dovolila som si zalozit novu temu 😵

janula13
25. aug 2008

gregy nerozculuj sa, nestoja ti za to, ber to s nadhladom, ja viem, ved aj mna dokazu vytocit, ale daj tomu ste teraz sancu, ved podarit sa moze, som zvedava ako ja zareagujem na lieky...tak budem na teba mysliet!

Bianka, tak zajtra sa to kona?Mozno by som sa vtierkovala aj ja, manzelik ma tam posiela o dusu spasenu, musim zistit co je za tym 😀 😀 Zmrzlinku s karamelom ja moc rada 😀 A tiez potrebujem zaobalit nervicky 😀
Sivuska a tebe vela trpezlivosti , co uz viac teraz potrebujes?Neboj, dobre ti to dopadne.

pahu
25. aug 2008

Januli, IP 😀

bianka30
25. aug 2008

janula pridi... bude dobre... aj minule bolo.. ved nie na dlho ...

17,15 avion MC donald...

pahu
25. aug 2008

Hmm, spoznala by som kolegovu manželku? 😀

janula13
25. aug 2008

musim nahovorit aj Petronelku 😀 nepoznam ju sice, ale rada by som, samozrejme aj vas ostatne...bianka tak takto ty makas? rozmyslam ze to by ste raz mohli prist skolaudovat aj k nam, ale my sme v SC. 😝

pahu
25. aug 2008

Januli, dávaš mi indície, však počkaj, ja si zistím ktorý je to 😀

labutienka
25. aug 2008

bianka - myslela som, že už pracuješ 😕 😉 😀

pahu
25. aug 2008

Aj ja by som už mala niečo dnes urobiť 😀

gregy
25. aug 2008

Akurát som sa vrátila z obedu, tak sa lasagnami som si švihla takú tučnú zmrzlinu že až 😀 😀 😀 o 10 minutiek tam volam tak uvidíme čo z toho vylezie.
Pahu že skákať padákom wau ja by som šla len neviem či by som sa po zoskoku aj prezliecť nemusela ísť 😀

janula13
25. aug 2008

jasne pahu, aj kolegovu manzelku, uz ma fakt laka tam zajtra prist a spoznat tie drzky 😀 😀 😀
bius, samozrejme blahozelam k vypasenemu foliku aj sliznici...len tak dalej, praci cest 😀

pahu
25. aug 2008

Januli, tak sa zastavte na chvíľu a aj ja teda prídem pomedzi vybaľovaniami vecí 😀
Gregy mňam 😵

janula13
25. aug 2008

Manzelik asi nie, on by sa hanbil, ale je ochotny namna pockat a odviezt ma domov...tak uvidim, ako to zajtra zmenezujem 😀

bianka30
25. aug 2008

ja pracujem.. ale nedari sa mi .. stale kukam a potom musim pisat..

gregy nazdravie... vidis, ze existuju na tomto svete aj pozitiva... tak zmrzka

pahu..juuuj tesim sa...
janula aj na teba a velmi

gregy
25. aug 2008

tak kočky v utorok sa napchám mekáča a v stredu šup ho na OPU 😀 aspoň od vás povyzvedám všetky podrobnosti ...

sivusa
25. aug 2008

ozaj a ako Petronela dnes dopadla? Nemala ísť aj ona do GF?

bianka30
25. aug 2008

gregy supeeeeer

janula13
25. aug 2008

sivus o Petke neviem , este nedala vediet, tiez som zvedava...
Bius tak dufam, ze si to zmenezujem, ja to mam blbe, ja oducim v Ba len rano do 11h a potom nemam co robit do tej 17.15, to len teraz cez prazdniny..a najhorsie je ist do obchodov....to by teda dopadlo 😅

gregy
25. aug 2008

ozaj kočky mne povedali že si mám dať pichnúť toho pregnylu: že dva prášky dve vody? to je akože aké množstvo vy ste mali ako?

pahu
25. aug 2008

Gregy, aj ja som mala 2 prášky a 2 vody 😉 Mne ho ale pichol manžel, lebo sa nám nechcelo ísť na pohotovosť a pichá sa to do zadku,.. To zvládol ľavou zadnou po tých všetkých ostatných injekciách. 😵

gregy
25. aug 2008

Pahu vy ste teda riadny odborníci 😀 my pôjdeme pekne na pohotovosť ... nejdem radšej manžela stresovať 😉

labutienka
25. aug 2008

gregy - to máš 2 ampulky prášku a 2 ampulky roztoku, zmiešaš ako fostimon a šup s tým do zadku, len nezabudni čas dodržať medzi 22,00-23,00 hod. 😉 držím palce 🙂

bianka30
25. aug 2008

ja som tiez mala 2 prasky 2 vody... ale ak ti mozem poradit... ziadne prudke pohyby.. aby foliky nepraskli skor.. viem o com hovorim

labutienka
25. aug 2008

gregy - a kto ti pichal injekcie? manžel nie? tak si nezabudni zobrať so sebou ten papierik na pichnutie pregnylu a dopíš si tam množstvo, lebo oni sú krepí na pohotovosti, bez byrokracie ani krok 😀

gregy
25. aug 2008

Babuľky a to na zákrok sa ide úplne na holo alebo si môžem dať nočnú košielku bez rukávov?

sylvyka
25. aug 2008

baby viete co je na tomto vsetkom divne ... ze najradsej by som si zacala hned zajtra pichat injekcie a nie cakat pol roka 😅

labutienka
25. aug 2008

gregy - kľudne môžeš ísť aj na holo, aspoň ich tam pobavíš, k tomu tanečky a ideš 😉 😀

gregy
25. aug 2008

Labu nie manžel nie ja som chodila do CAR a čo sa týka tých pohybov Bianka nestaš ja ešte musím ísť zajtra na jednu zákazku ... 😒

labutienka
25. aug 2008

a čo robíš na tej zákazke? 😕 😉

janula13
25. aug 2008

pahu tak klobuk dole vy ste s manzelikom iny team 😀 to mojmu nehrozi, zeby mi pichol...injekciu 😀 pred nim je zakazane o nich aj hovorit, tak neviem ako sa ja zariadim, vzdy sa picha aj do zadku?ci len brusko, ci je to individualne?

sivusa
25. aug 2008

gregy ja som mala len jeden pregnyl

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre