Centrum GYNFIV - skúsenosti s lekármi 2

laskonka
4. júl 2008

ahojte dovolila som si zalozit novu temu 😵

brise
25. aug 2008

gregy nestretneme sa v stredu, ja idem vo štvrtok na kontrolu.
Ostali mi dávky tak isto diphereline aj gonal 112,5 plus luveris. Uvidíme vo štvrtok, zrejme bude OPU cez víkend.

gregy
25. aug 2008

labu ty si zo mňa robíš prdel 😀 😀 😀 tak čo má ísť ozaj na holo 😉 😀

gregy
25. aug 2008

No behám po celom hoteli vlastne stavenisku a kontrolujem miestnosti 😒
brise tak príd na stretko 😉

labutienka
25. aug 2008

gregy - nieeee 😀 nočnú košieľku, môžeš mať max k tomu ponožky a tielko, ak ti býva zima. ja som mala s dlhým rukávom, lebo inú nemám, ja nosím len pyžamká 🙂 a bez rukávov je v pohode, lebo na pravej ruke ti budú merať tlak, tak aby bolo rameno voľné. ešte nejaké otázky?

labutienka
25. aug 2008

tak si dávaj pozor, a choď pomaličky, a nič ťažké nedvíhaj 😉

gregy
25. aug 2008

nie už žiadne otázky 😀 😀 😀

bianka30
25. aug 2008

gregy no to nieje boh vie co... ale naholo ... tak ... ale nie zas to znie ako uchylacka.. hehehe

nie nemusis byt naholo... aj ked pohlad na lekarov by bol asi dobry ako by cucali na teba..hehehehe viem si to predstavit. hehehehehehehe
prepac ale musela som .. hehe

sylvinka, aj ja by som uz najradsej zacala. normalne sa na to tesim ... hovorim uchylacka... hehehe

brise to ta cakame zajtra na stretku ..

gregy
25. aug 2008

oki tak si dám pozor a po ohliadke pôjdem radšej rovno pekne domkov 😉 a žiadne prudké pohyby dúfajme že tam nezakopnem lebo minule som skoro zletela do výťahovej šachty, to viete moje teľacie nohy 😀 😀 😀

labutienka
25. aug 2008

gregy 😀 😀 😀

brise
25. aug 2008

bianka, gregy jasné zajtra sa vidíme, tááááák sa teším, ja ale zbaštím u pána MC len nejaký ten šalátik, síce s dresingom, ja tie ich žemle moc nemusím.
Teraz musím chudnúť, vraj ked ženy nejedia ranajky alebo majú diétu v čase ovulácie, tak splodia dievčatko. 🙂 🙂 🙂

pahu
25. aug 2008

Januli, takže sa budeme stretávať každé ráno v Markíze a ja ti to budem pichať 😀

sivusa
25. aug 2008

ja raňajkujem,tak budem mať chalana,no nevadí,chcela som babu,ale ja zase neovulujem 😀 , tak to možno bude baba 😀

janula13
25. aug 2008

pahu dohodnute, pre mna je to trochu zachadzka, ale co uz, dam si pichnut od proficky 😀

bianka30
25. aug 2008

aj ja sa chcem stretnut aby ma niekto pichol.. hehehehe 😀 😀 😀 😀

gregy
25. aug 2008

sivusa brilantná dedukcia 😀

gregy
25. aug 2008

bianka ty zvrhlík jeden 😎

sivusa
25. aug 2008

Gregy dík,snažím sa 😀

bianka30
25. aug 2008

Gregy, dík, aj ja sa snazim ... hehehe

gregy
25. aug 2008

Už ma kopnite do zadku, od rána som nič poriadne neurobila a od stredy ani neurobím a šéf aj ošedivie zo mňa a to má ešte len 30 😀

pahu
25. aug 2008

Aj mňa kopnite do zadku a ja Vás potom popichám 😀

bianka30
25. aug 2008

gregy ic uz do .... nieco robit.. hehehehehe

toto si hovorim dnes cely den... cakam kedy mi kto v robote vynada... hehehe ale zato zajtra ma tu vobec neuvidite, lebo dnes je toho vela a co bude zajtra to si nechcem ani predstavit..

gregy
25. aug 2008

Pozerám že všetky sme vyslovene v pracovnom vytržení ... tak babuľky idem ja čosi porobiť lebo o 4 už musím zdrhnúť tak to nemám veľa času na robotu ... Paaaaaaaaaaa

brise
25. aug 2008

bianka tak niečo zajtra dones a pichnúť ta môžem aj ja veď ráno vstávam s injekciou večer zaspávam s injekciou, od zajtra rána 2x inj. Asi mi to potom už bude aj chýbať.
A idem zamaknuť aj ja.

janula13
25. aug 2008

pahu, tak to je slovo do bitky s tym pichanim... 😀 bius, ak ti chyba pichanie, tak sa obrat na povolaneho 😀 😀 😀 pahu mi robi len sluzbicku aj to zatial len teoreticky 😀

pahu
25. aug 2008

Januli, môžem zaškoliť aj manžela v pichaní 😀 Myslím injekcií, lebo to znie tak hlúpo 😵

bianka30
25. aug 2008

janulka musi pockat a ja tiez... indikovany sex bude az v stvrtok a v piatok.. hehehe (skusam podla folikulometrii... tak uvidime)

pahu
25. aug 2008

Bianka aj mne to tak nejako vychádza 😀 Budeme sexovať všetky spolu, eeee, pardón, naraz 😀 😀 😀 Bianka, už tu chytám uchylizmus od teba 😉

sivusa
25. aug 2008

baby ja som dnes tiež poriadne nič neurobila,stále tu oxidujem ,vykopnite aj mňa 😀
zajtra sa na Vás tešíííííííííííííííííííím 🙂

sivusa
25. aug 2008

budem Vám držať vo švtrtok,piatok palce 😀
ja uprednosťňujem bezpečný sex-preto tá antikoncepcia 😀 😀 😀

bianka30
25. aug 2008

pahu ,,,, tak diiiiik hehehe pozor ale aby si nemyslela potom na mna.. hehehehe... idem do lekarne... caute..

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre