Centrum GYNFIV - skúsenosti s lekármi 2

laskonka
4. júl 2008

ahojte dovolila som si zalozit novu temu 😵

gregy
25. aug 2008

No a ja vám s mužom budem tíško závidieť, za nás bude sexovať niekto iný v skúmavke 😉

janula13
25. aug 2008

Bius pahu, tak vy tak?A na zaciatku to bolo len o injekciach 😀 hm, esteze mne to tak nevychadza, to by bola masova akcia 😀 pahu s mojim manzelikom nemas sancu...myslim v zaskoleni pichania injek, nehroziiii, urobi pre mna vsetko ale toto nie, tak to od neho ani neziadam, neviem ako to poriesim, tu v SC nepoznam este nikoho ☹ Asi budem musiet klusat do centra a stretavat sa s tymi milymi a ochotnymi sestrickami 😝

gregy
25. aug 2008

janula teraz tam je taká čierno vlasá a tá je veľmi milá, naozaj a super pichá teraz to myslím bez srandy ani neviem kedy ma pichne a už mám po 😉 nemám ani žiadnu modrinu ...

brise
25. aug 2008

janula, ja som do centra chodila tiež prvých 5 dní, potom mi sestrička strčila injekciu do ruky a bolo, a to som si hovorila že ja si injekciu sama nikdy nepichnem.
Pokiaľ je to podkožu tak je to v pohode. do svalu by som asi nezvládla.

bianka30
25. aug 2008

janulka ak by si isla cez samorin, pichnem ti to aj ja..

janula13
25. aug 2008

bius a co takto ze by si sa zastavila v SC? 😀 😀 😀 Nie som narocna, cooo? 😀 fiii, ale vasa ochota ma az laka 😀
Gregy verim ti, ja mam tiez rada tu ciernovlasu, je mila, ale ta druha rebeka je to taky psi cumak 😝
Brise ja sa hadam nejak pod kozu pichnem, ale neviem ci budem musiet aj do svalu, to ste vsetky museli?

gregy
25. aug 2008

janula všetky 😉

janula13
25. aug 2008

gregy, ty vies teda potesit 😀 Ale co, nebudes mi predsa klamat, vsakze? 😀 a to sa da aj sama sebe si?alebo mi musi do svalu niekto?A je to len do zadku, ci aj do ramena?Ani nie som otravna ako pozeram 😅

gregy
25. aug 2008

da sa aj do ramena ale ja som si dávala pichať do zadku a bolo to OK a to ja som iný strachopud čo sa týka inekcií, takže ak som to zvládla ja verím že aj ty lebo ja si dám radšej všetky zuby vŕtať ako ma má niekto pichnúť 😀 myslím inekcie 🙂

gregy
25. aug 2008

dobre babuľky ja už prcháááááááááááám pa

janula13
25. aug 2008

gregy tak prijemny utek z prace 😀 Hm, aj ja som strachopud, ale pre baby urobim vsetko 😀 ved Pahu a Bianka ma istia, vsakze 😀

bianka30
25. aug 2008

isteeeeeeeeeeee

a vies co , ak sa ti chce, tak si kukni ako sme my dve stresovali pred inekciami , pred OPU aj ET... takze nebooooj to len teraz sme hrdinky, lebo uz vieme o com to cele je...

loginka
25. aug 2008

caute babyyyyyyyy!!!
dlho som tu nebola, a nemam moc casu citam Vas, trosku dost som to zanedbala
CO JE NOVE ???
predminuly vikend som bola s detickami mojej sesterky v termalnom kupalisku a poviem Vam, su strasne zlate, ale bola aj dobra antikoncepcia, taka som bola vyflusnuta 🙂
nejako na to vsetko nemyslim, ideme sa zachvilu stahovat, to mi uplne staci na riesenie a aj v robote sa to strasne kopi, no nie su to idealne podmienky, dufam, ze sa to ukludni
Pozdravujem Vas vsetky!

janula13
25. aug 2008

Bius, tak to si viem predstavit, aj ja som sem tam teraz hrdinka, ked davam rady po HSG a IUI 😀 😀 😀 Ale zvladnem, aspon si teraz nahovaram ze hej, ved to zvladli aj ine 😀 😀 😀

bianka30
25. aug 2008

janulka,,,, ja som strasny stresmen, Pahu je tiez dobra... ale zvladli sme to ...naozaj neviem coho som sa tak bala... nieje to nic stttrasne... (verim tomu ze nam sa to nepodarilo z casti aj z toho ze som bola veeeelmi vystresovana, a vsetkeho som sa velmi bala... ale to je aj tym ze sa velmi bojim liekov, ci su to inekcie alebo su to tabletky... proste sa ich bojim ) tak si vies predstavit ako som trpela.. ale na 2 x sa uz nebojim, lebo presne viem do coho idem, tak som v ovela vacsej psychickej pohode...

janula13
25. aug 2008

nuz ved to, aj ja som to uz pri druhej IUI prezivala v lepsej pohode a to IUI sa asi neda porovnavat s IVF...ja celkovo gynekologov nemusim, su mojim najväcsim postrachom, zubari v pohode, ale gynda, fuuuuj, mam aj taku rebeku gynekologicku, tak to bude tym 😅 A mna aj bezne vysetrenie boli, aj pregnyl ma 2dni bolel, tak si nejk neviem predstavit kazdodenne injekcie 😅 Ale ked ste vy take stersmenky, tak hadam aj ja to prezijem,aspon ma tu ma kto podrzat 😀

vika34
25. aug 2008

ahojte,zase ste toho toľko popísali,mne je dnes dosť zle,mám hroznú migrénu a výsledok UTZ nie je tiež bohviečo.Plod je malý a bez akcie,mám prísť o týždeň,tak budem dúfať,ozvem sa neskôr,pá

petronela7
25. aug 2008

Ahojte, nebola som tu cely den.. a pekne ste toho teda popisali... 😲 mi to zobralo aj pol hodku pri mojom `pomalom` citani 😀 😀 😀
no a mam tiez spravicku, dnes rano som dostala mrchu v 32DC a 11 Injeckii, cize pokracujem dalej... rano som bola objednana na interne predoperacne, a bohuzial sa nic nevybavilo, lebo doktor dostal infarkt a chudak lezi v nemocnici, takze idem na Tehelnu az buduci utorok - to by som mala stihnut...

Sylvinka, je mi nesmierne luto co sa stalo... viem ze ziadne slova a riadky ti bolest neutlmia... Skoda, ze zajtra neprides, radaby som ta spoznala - a dnes ti idem odpisat na IP...

Jani, ahoj, aj tebe hned odpisem 😀

janula13
25. aug 2008

dakujem Peti, tak sa tesim, prides zajtra?

larita112
25. aug 2008

ahojte babulky, no vy ste dnes toho popísali... vôbec nemám čas si všetko prečítať, ale sľubujem, že zajtra to dobehnem... všetky vás moc objímam a držím palčeky

sylvyka - je mi to veľmi ľúto (a ako babulky písali, asi sme to tušili)... mrzí ma to, cítim s tebou 😢

vikuška, drž sa zlatíčko, snáď to už o týždeň bude lepšie a povedia ti, že je všetko v poriadku... dávaj si na seba a drobčeka pozor 😉

petronela7
25. aug 2008

Jani, budem sa snazit prist, rada by som videla vase tvare 😀 😀 😀
Inak ste tu spominali ze idete vo stvrtok rano do GF (myslim, ze to bola Gregy), tak ja ja idem - rano medzi 7.30 a 8.30 by som tam mala stepovat 😅

sivusa
26. aug 2008

Dobré ránko 🙂
Logi no že aj ozveš. Uplne na nás kašleš. Ďalšia,čo sa sťahuje,nie náhodou do Dúbravky? 😀
Peti ty čo nemôžeš spávať,pozerám na ten čas tvojho príspevku 😕
Vika no dúfam,že to u Vás dobre dopadne, držím palce

Kto teda dnes príde na stretko?

sylvyka
26. aug 2008

ahojko sivus no ja nepridem skoda ale i tak by so mnou nebolo reci ☹

brise
26. aug 2008

petronela ja idem vo štvrtok do GF, gregy ide zajtra na OPU.
A dnes sa vidíme 🙂

sivusa
26. aug 2008

Sylvyka úplne Ťa chápem, ja som tiež po našom neúsp.IVF nemala vôbec chuť chodiť medzi ľudí

sylvyka
26. aug 2008

sivus ja sa prekonam a bude mi dobre 😉 ale prave take ako vy by som teraz potrebovala pri sebe ktore vedia ako sa citim nie take co si iba myslia ako mi je chapes vsak ?

bianka30
26. aug 2008

ahoooojte, dne naozaj len na skok... prajem krasne dobre ranko a poobede sa vidime.. velmi sa na vas vsetky tesim ... pridem na striebornej fabii aj so snazivcom...

lusilia
26. aug 2008

Ahojte babulky
Sylvyka, aj mne je velmi luto, ako ste dopadli ☹ , ale dufam, ze to coskoro prejde a budes sa tesit na dalsi a to uspesny pokus 😉
No ja som bola dneska objednana do GF na morfologicky utz a velice rychlo som odtial odisla, lebo mi povedali, ze to sa robi az od 20 do 22tt a ja som len 18tt, no tak ale to som ja nevedela, a to ma tak objednali na recepcii, som pred dvoma tyzdnami tam volala, ze som v 16tt a ze mam ist na morfo.utz, takze oni ma tak objednali, tak ich Drabek obhajil, ze vsak oni nie su doktorky, tak ze to som si ja mala vypocitat, no, takze fasa 😠 , ja som bola v tom, ze sa to robi od 18 do 20tt, ale tak asi nie...

bianka30
26. aug 2008

aha, tak oni nie su lekarky ale ty to mas vediet... lebo ty si studovana (minimalne) sestricka a robis v gynekologickej ambulancii... a uz zas mam adrenalin 800 , a znovu moja otazka... viete si predstavit ten krik co by som s nimi narobila... anoooo asi , teda urcite by ma bolo pocut ...

pahu
26. aug 2008

Lusil, jedným uchom dnu, druhým von.... 😉 Nevšímaj si to, lebo by ťa roztrhlo od jedu a oni si aj tak budú pekne sedieť na svojich riťkách a provokovať nás 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre