Darované vajíčka

slunicko251
26. feb 2022

ahojte ja viem ze uz tu taka skupina je ale predsa by som chcela zalozit novu aktualnejsiu.
prosim vas. pravdepdobne u mna nieje ina cesta ako darovanymi vajickami. ste tu baby ktore mate babatka z DV? co vasa psychika? ako ste sa rozhodovali? co okolie? vyslo to na prvy pokus? ja nemam vlastne vajicka po onko liecbe ale maternicu mam krasne zdravu a dr vravela ze moznost vynosit dietatko je viac nez ista 🙂
zaujimaju ma aj kliniky kde su najlepsie ohlasy.. velmi vas prosim o rady. DAKUJEM

marhulka2022
14. apr 2022

@janie7 ano este 4 mame....je to tazke, velmi sme verili ze to vyde ked sme to dotiahli do 11tt..mne je jedno kto nam vklad urobi len bude treba zrejme nejake vysetrwnia porobit lebo toto iste sa stalo pred 6 rokmi prirodzenou cestou..trobofilne mutacie mam negativne..

dominikahr
15. apr 2022

@marhulka2022 Ahoj to mi je veľmi ľúto. A máš všetky vyšetrenia? Hematologiu píšeš že máš. A co reprodukcna imunologia? Napr?

majoranka24
15. apr 2022

@ddudu Prosim ta, ERA test ti pomohol? Vyslo nieco zaujimave? Nam tiez nevyslo niekolko vkladov s DV a teraz cakam na vysledky z ERA testu. Tak dufam, ze by sa tam mohol najst problem.

ddudu
15. apr 2022

@majoranka24 ahoj, mne vyšli výsledky z ERA 123+-3h, EMMA microbiome with ultralow biomass, ALICE negative
ord. v OD cyklu ke standardní přípravě přidat navíc od d4/d5 Gynoflor/lactobacilly 0-0-1 vag. denně.
Okrem toho už máme aj karyotyp vyšetrenie no manžel tam je všetko v poriadku.
Vklad máme naplánovaný v máji. ❤️🙏

majoranka24
15. apr 2022

@ddudu To si mala asi nejaky rozsireny ERA test, predpokladam. Uvidim, co sa dozviem ja. Aj my mame ist na vklad v maji.😊

ddudu
15. apr 2022

@majoranka24 Áno rozšírený Endometrio testy a v tom je aj ERA test a potom ostatné 2 testy ALICE a EMMA spolu 1300€

janie7
17. apr 2022

@marhulka2022 Rozhodne si daj porobiť ďalšie vyšetrenia, minimálne repro imuno či nevytváraš protilátky proti embryu…Mňa úplne psychicky zložil môj prvý neúspešný vklad, takže ťa úplne chápem, no Dr. Koukal bol ako balzam na dušu, snažil sa ma dostať do pohody, že nič nie je stratené, skúmali sme spolu všetko čo by sa mohlo spraviť aby tento druhý vklad vyšiel🤗
Ono, pri Marcelovi sa obávam aby mi od smiechu nevypadlo embryo z maternice 😂, on mal podľa mňa robiť one man show 😉
Držím silno palce nech druhý vklad dotiahneš do zdarného konca a možno sa v Brne vidíme 🤞🏻😘😊

marhulka2022
20. apr 2022

@janie7 vsetko je divne, nemam riesit podla Brna nic, hematologia bola pred vkladom ok.v 2 menzese ideme opat do vkladu Ket.tak neviem verim im, ze ma nikam neposlali.
Jeden MA som mala pred 7 rokmi v 6tt, tak som si myslela ze by som mala ist niekam na vysetrenie.
No dnes mi prisiel email ze nic netreba, tam neviem...ale viem ze toto uz zazit nechcem, radsej nech sa embryo neuchyti nez zamklnuty ci normalny potrat.
Myslela som, ze ma na hematologiu poslu ked som tam mala hematom vacsi ako obal v ktorom bol plod, ze ai budem pichat fraxiparin no nic..tak fakt neviem som bezradna ... a velmi smutna, predsa v 11tt uz sa tesis mas plany, teraz viem ze so snami treba byt opatrnejsia..dieta je dar a 9 mesiacov je velmi dlha doba...vzdy tam bude strach a nikdy nevies ci to opat pride..krasny vecer

dadulka78
20. apr 2022

Ahojte baby, chcem Vás povzbudiť, my sme v snažením boli ostatných 5 rokov, moje Amh bolo slabšie, ale zrejme moje vajíčka už slabé a nekvalitné. Nič z toho nebolo, veľa veľa vkladov z vlastných, až som si povedala, že vyskúšam Dv, či sa podarí. Popravde som s tým nerátala, ale na 1x vyšlo, čo bol pre mňa šok, dnes som 27 tt. Chodila som do Gyncare NR, jediné centrum, kde mali na mňa nervy, vyšli v ústrety, ochotní lekári.

dominikahr
21. apr 2022

@marhulka2022 toto sa mne tak nepáči že neriešia prečo. Proste ta maju poslať na vyšetrenie a bodka. Nie len hemato ale aj ine vyšetrenia. Pochopila som správne že ich nemas?

marhulka2022
21. apr 2022

@dominikahr hematologiu mam..nic ine nemam

dominikahr
21. apr 2022

@marhulka2022 tak určite by som do ďalšieho vkladu nešla bez vysetrni. Kľudne mi aj napíš správu poradím ti kam a aké vysetenia potrebuješ 😊🙏🍀

marhulka2022
21. apr 2022

@dominikahr prosim napis mi ty spravu ja neviem kam, dakujem

janie7
21. apr 2022

@marhulka2022 Nepočúvaj ich, ja keďže sme išli do IVF s vlastnými vajíčkami a spermiami tak som išla na odporúčanie Tomina Koukala na genetiku, ja aj manžel a samozrejme klasika rozšírený HP a spermiogram. Keď prišla reč na repro-imuno, že netreba. Marcel hovorí na repro imuno, že tam nechoďte, tam Vám zistia aj to čo nemáte 😊 No ja som išla, keďže sestre zistili protilátky proti trofoblastu, preto potráca. Ja mám chvála Bohu “len” zvýšené NK bunky. No a ako sme telefonovali v decembri s Tominom, zrazu mi už prízvukoval aby som si ju dala zopakovať, čiže zrejme na tom niečo bude 😉 Tvoj partner, nemá v rodine genetické ochorenia?
Inak neviem ako často treba chodiť na hematológiu, u mňa to bolo OK, ja by som pred druhým vkladom zopákla možno aj ju.
A kľudne pisni IP, rada poradím ak budem vedieť 😉

butterfly333
21. apr 2022

@janie7 ten trofoblast ako to sestra lieči? Ja mam hraničné hodnoty.

janie7
21. apr 2022

@butterfly333 Vieš čo, tak, že si kúpili psa 😀 Chceli jej predpísať medrol v Imunovitale, no ona to odmietla, že kortikoidy pchať do seba nebude.

ddudu
11. máj 2022

Ahojte, dnes mi v centre na kontole zistili polyp v sliznici 😥 V pondelok by sme mali ET. Máme darované vajíčka 4 vklad, 2 cyklus. Stretli ste sa niekto s takýto prípadom? Išli ste s polypom do vkladu? Ďakujem za Vaše názory. 🙏🌞

dominikahr
11. máj 2022

@ddudu a co ti povedali?? Ja by som nesla ak je veľký.

ddudu
11. máj 2022

@dominikahr počkame do pondelka aké budú embryjká a koľko ich bude a podľa toho bude vklad ☺️🙏 už neviem s čím ešte musíme popasovať 😥 a aký je veľký to nepovedali

dominikahr
11. máj 2022

@ddudu kam chodíš do CAR?? My sme mali 9 krásnych embryí 😍

ddudu
11. máj 2022

@dominikahr do Brna Reprogenesis, ty?

dominikahr
11. máj 2022

@ddudu iscar Martin 😊

mitkab
22. okt 2022

@simona1994 Ahoj velmi pekne sito napísala ani mne sa nepodarilo ivf takze ideme dv a presne takto to berieme dieta bude nase a nikoho ineho a my ho vychovame verime v to ze sa to podari v pondelok cakam info od dr. verim ze tentokrat to vyjde 🙂

simona1994
23. okt 2022

@mitkab ďakujem 🫶 žiaľ moje prvé IVF s darovanými spermiami nevyšlo a mňa to veľmi psychicky položilo dala som si pauzu a nechám tomu čas
medzičasom som sa s mužom vzala a užívame si manželský život
viem,že tá detská dušicka nás raz nájde ❤️

simona1994
23. okt 2022

@mitkab a držím palce nech sa vám podarí 🍀🍀🍀

mitkab
23. okt 2022

@simona1994 krasne uzivajte si manzelstvo a anoí dusicka si vas najde 🙂 a dakujeme verime ze bude dobre.

butterfly333
23. okt 2022

@ddudu ahoj ako si dopladla bola si na ten vklad aj keď máš polyp či si bola na laparoskopiu? Tiež som mala polyp aj vklady nevyšli no bola som na laparoskopiu polyp odstranili tiež idem na vklad s DV.

ddudu
23. okt 2022

@butterfly333
Ahoj, áno bola som vtedy na vklade a teraz čakáme naše dievčatko ❤️❤️❤️ som v 26. týždni 🙏❤️
Držím palce silno.
Treba bojovať, nevzdávať sa nikdy🙏🙏🙏

butterfly333
23. okt 2022

@ddudu jeej to je super a kolky vklad s DV sa podaril? Nejaké rady aby sa zadarilo aj nám?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre