Darované vajíčka

slunicko251
26. feb 2022

ahojte ja viem ze uz tu taka skupina je ale predsa by som chcela zalozit novu aktualnejsiu.
prosim vas. pravdepdobne u mna nieje ina cesta ako darovanymi vajickami. ste tu baby ktore mate babatka z DV? co vasa psychika? ako ste sa rozhodovali? co okolie? vyslo to na prvy pokus? ja nemam vlastne vajicka po onko liecbe ale maternicu mam krasne zdravu a dr vravela ze moznost vynosit dietatko je viac nez ista 🙂
zaujimaju ma aj kliniky kde su najlepsie ohlasy.. velmi vas prosim o rady. DAKUJEM

ddudu
22. mar 2022

Mne predpísali teraz injekciu Diphereline 3,75 mg, ktorú si mám pichnúť keď mi príde menštruácia. Mali ste niekto tento liek? Je to jednoduché si doma pichnúť alebo skôr si to mám dať pichnúť sestričke? Ja som to ešte nemala nikdy. Ďakujem za rady 😇

niky1402
22. mar 2022

@slunicko251 jasneee, dnes odpisem po praci z notebooku 🙂

janie7
25. mar 2022

@niky1402 To ma mrzí, že to takto dopadlo 🙁 Ja ešte Reprogenesisu ostanem verná, mne vždy Koukal dá kopec informácií a alternatív, máme ho veľmi radi aj s koordinátorkou. A samozrejme máme aj plán B, no verím, že k tomu nedôjde. Držím palce! 🤞🏻

janie7
25. mar 2022

@niky1402 A práveže ja sa pýtam strašne veľa a Koukal mi vždy na všetko detailne odpovie a navrhne alternatívy.
Možno Marcel je iný, ak si teda dobre pamätám, ty si mala Marcela 😉

marhulka2022
28. mar 2022

@ddudu ja som si ho dala pichnut sestricke u obvodneho lekara...

marhulka2022
28. mar 2022

@janie7 dr. Koukal je top, vsetko na rovinu povie vysvetli..aj vdaka nemu som dnes v 9 tt. Uz som presla do starostlivosti obvodneho gynekologa ale hocikedy napisem koordinatorke vzdy mi odpise, nikdy ma neodbyli tym ze uz chodim k svojmu gynekologovi.

janie7
28. mar 2022

@marhulka2022 Je veľmi zlatý, veľmi som si ho obľúbila ako koordinátorka povedala, máme vraj speciálni vztah a že vraj jsem jeho miláček 😀 A je to môj balzam na dušu. A vedela by som písať kopec historiek, čo sme tam zažili 😀 My plánujeme ísť v máji na druhý vklad, prvý bolo biochemické, no toto druhé embryjko bude vraj jiná liga, ako hovorí, tak, že sa to určite podarí. Krásne tehuľkovanie želám 😘🍀

marhulka2022
28. mar 2022

@janie7 dakujem krasne..mne ked povedali pri vklade ze toto bude 100% nechcela som tomu verit, no a ono to vyslo..

gina6
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
dominikahr
3. apr 2022

@gina6 ahoj super krásne čísla 😍😍 mna to čaká v najbližších dňoch. Čakám na ms a darkyna začne stimulovať. Verím že aj u nas bude aspon 5 embry 😍 ake výsledky spermiogramu?

gina6
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
daninati12
10. apr 2022

Dobry den chcem sa spytat kolko stoji umele darcovskymi vajickami

janie7
10. apr 2022

@marhulka2022 A celú dobu si mala Dr. Koukala či si zažila aj Marcela Štelcla? Mne robil druhú OPU a nevedela som či má bolí brucho z punkcie alebo od smiechu z neho 😀 Ale nemenila by som, aj keď som pôvodne chcela Marcela 😉

marhulka2022
10. apr 2022

@daninati12 nas to vyslo do 6000 euro ale sme samoplatcovia nakolko mam 45 rokov.
Su v tom aj moje lieky ktore beriem aj teraz v 12 tt,.priprava a zladenie cyklu s darkynou trvala cca 6 tyzdnov do vkladu.

marhulka2022
10. apr 2022

@janie7 len dr Koukala a raz na uzv prijemnu pani dr Vitouskova sa volala tiez uplne prijemna. Ja ze kedy dostanem menzes ci uz nedostanem a ona hned ked odrodite o 9 mesiacov dostanete..ved to tak chcete...

butterfly333
10. apr 2022

@daninati12 ako kde nám povedali vo ferticent že 3200€

janie7
10. apr 2022

@marhulka2022 O nej som počula tiež, že je fajn, my sme boli dohodnutí s Tominom Koukalom 😉, že keď nie on, tak jedine Marcel, keď sme sa po sone lúčili, tak mi tak silno držal ruku, Covid NeCovid, že som myslela, že mi ju odkrví😀, že budem u Marcela vo veľmi dobrých rukách 😉
A môžem sa spýtať, ty už máš deti, či ešte nie? Držím silno palce nech to dobačuješ do víťazného konca🤞🏻😘
A koho si mala koordinátorku?

marhulka2022
10. apr 2022

@janie7 koordinatorka Speldova tiez super zena...ja mam dvojicky z prveho manzelstva.teraz v 44 mam noveho muza a chceli sme spolocne dieta no mam nizske amh.tak sme museli do darcovskeho programu ist.

peony93
10. apr 2022

@daninati12 nás to stálo 4500€, z toho 1100€ prepláca poisťovňa. K tomu platíme ešte ICSI(370€), MACS(270€), predĺžená kultivácia(270€), GERI(280€). Dnes nám mrazili naše embrya 160€ prvé a každé ďalšie 80€, máme ich 4.

daninati12
10. apr 2022

No ja mam 44 tak nam doktorka povedala ze nam odporuca umele oplodnenie ale na konzultacii mi povedala ze mam nekvalitne vajicka tak teraz neviem co robit.Chodim do gyn fiv v Bratislave

marhulka2022
10. apr 2022

@daninati12 tam sme boli pred 8 rokmi a cele zle strateny cas na sk...
V Brne to vyslo na 1x este mame 4 mrazacikov..

janie7
10. apr 2022

@daninati12 Presne ako hovorí
@marhulka2022, utekaj odtiaľ kade ľahšie. Ani v 44 rokoch nemusíš mať nekvalitné vajíčka, to si vycucali z prsta, že máš nekvalitné vajíčka? Mne tiež Dr. Koukal spomínal, že keď už mám po 40ke, že pravdepodobne, by sme išli do darcovstva, urobil mi sono, pozrel na výsledky z hormonálneho profilu, že AMH 4.5 a že skúsime to s vlastnými ale s genetikou embrijí😉
Ak môžem poradiť, keby ti nevyhovovalo cestovať do Brna, tak Iscare Ba alebo Ferticent.

janie7
10. apr 2022

@daninati12 Každá sme iná, no v GynFive ťa berú podľa svojej šablóny, mne tam stačilo jedno IUI a už som bola rozhodnutá, že tam viac nevkročím 😠

daninati12
10. apr 2022

Aj to mi povedala ze mam len 20 percentnu sancu

janie7
10. apr 2022

@marhulka2022 Aha, takto, aspoň, že už deti máš 😉 My sme mali Inu najskôr, potom sme dostali Janku Daňkovú a tá nám neskutočne sadla, len sa mi tento druhý vklad strašne vzďaľuje, furt do plánovania niečo príde 😔

marhulka2022
11. apr 2022

@janie7 asi si si ma pomylila v konverzacii, ja som v 11tt s DV chodili sme do brna dr.Koukalovi

marhulka2022
11. apr 2022

@janie7 s tou sme zacali aj my s jankou ale mala toho hrozne vela tak nas presunuli pani Speldovej

janie7
12. apr 2022

@marhulka2022 Prečo myslíš, že som si ťa pomýlila? 😉 Som reagovala na to, že máš dvojičky z prvého manželstva. No my sme dostali Janku, lebo Ina nebola dlhodobejšie na klinike a prosili sme ju aby si nás nechala aj keď má toho veľa a ona sa to isté chcela spýtať nás, keď prišla Ina na kliniku 😀

marhulka2022
12. apr 2022

@janie7 tak to je potom v poriadku, a pre mna moja tehotnost dnes skoncila MA v 11tt..tak sa do brna vratime o 2 mesiace..

janie7
12. apr 2022

@marhulka2022 Juuuj, tak to ma strašne mrzí😔 No netreba to vzdávať 🤞🏻🍀 Mrazáčikov ešte máš, že? My plánujeme ísť tiež v júni, lebo mi plány zahatila májová služobná cesta, len Dr. Koukal má tendenciu chodiť na dovolenku v júni, no chcem s ním telefonovať, tak ho nepustím 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre