Dhea hormón ako podpora pre štvrté IVF

9. aug 2021

Ahojte..uz 3x nam nevyslo IVF..overialne zlyhavanie vajecnikov a amh 0,58..prosim vas pomohlo vam dhea hormon vseobecne na zlepsenie funkcie vajecnikov, hormonov a podobne? Zvysilo to sance? Ma niekto skusenosti? Bo citala som ze je to "otec " vsetkych hormonov..dakujem za info

autor
26. aug 2021

@karolinka82 jaj tak..bo ja beriem uz 3 tyzden dhea od swanson 100 mg 1x denne

mondolina
30. aug 2021

ja som tiež teraz začala brať tento preparát, tak uvidíme....aj keď tomu celému už neverím.

autor
30. aug 2021

@mondolina no neviem odporucil mi to tiez lekar z centra tak uvidime 🤷‍♀️🤷‍♀️ ale ze sa to musi brat minimalne pol roka..pocula som ze uz aj po 2 mesiacoch mali baby vysledky 🤷‍♀️

mondolina
30. aug 2021

mne povedali, že po 2 mesiacoch sa spraví hormonálny profil a uvidí sa
mne to už príde, že topiaci sa aj slamky chytá 🙈🙊🙉🤗

autor
30. aug 2021

@mondolina no asi tak 😀😀 ale bojujem stale 😀

mondolina
30. aug 2021

áno bojujeme ♥️

martrle
13. sep 2021

Ja mám amh 0,02...a fsh 47,56...co uz je moc vysoke...keď mas fsh do 10 max 12 je to ok ak je to vyssie Zial neda sa prirodzene otehotniet....

martrle
13. sep 2021

Hodnoty FSH v krvi
Ženy v plodnom veku (s aktívnym
menštruačným cyklom)

Follikulárna fáza 1.37-9.9 medzinárodných jednotiek (IU/L)
Stred cyklu (okolo ovulácie)
6.17-17.2 IU/L
Luteálna fáza
1.09-9.2 IU/L
Ženy po menopauze: 19.3-100.6 IU/L
Muži: 1.42-15.4 IU/L
ČO MÔŽU ZNAMENAŤ ZVÝŠENÉ HODNOTY FSH?
u žien:
znížená ovariálna rezerva,
menopauza (pred 40. rokom predčasná menopauza)
Mam.predcasnu menopauzu ...fsh az teraz 47,a amh 0.02...uz rok aj viac beriem uvedene vselijake vitaminy co aj tu Baby uvadzaju...vsetko Macu,kotvicnik,Alchemilku,gynex,cecko,decko,zinok,detox...7m som absolvovala...vlozky tiande ....aj kvapky od valovica...aj zelezo....matersku kasicku, salviovy caj aj rakytnikovy Presto...vsetko som už skusila....a nepomohla nic....Presto akbje fsh vysoke ...nepohne s tým nikto a nic....ak je AMh dáko ešte napr.0,50...ok nie je to vela ale ešte daka mala moznost tam je ze sa vajko vykotula ...citala som ze ženy niektore aj tak otehotneli....no nato museli mat nizsie fsh...Max...do 20 a zázrak sa moze konat...Lenze v v mojom pripade to tak nie je a viaceri odbornici mi to aj potvrdili....ak je fsh vysoke nepohne s tým ani dhea ani nic ...je to konecne....mozno budete mat viac stastia mam aj dhea doma...no ma to aj vedlajsie ucinky tak uz som to neskusala ...naozaj okrem dhea som skusila vsetko mozne aj nemozne

autor
13. sep 2021

@martrle ja mamfsh 7,42..minule som sa na to schvalne pytala..a ake ma dhea vedlajsie ucinky? No estregen mam vraj v norme..ja mam v podstate vsetky hodnoty v norme okrem amh 😒

martrle
14. sep 2021

Tak to by ešte slo...prirodzene...skusaj doplnky mne to uz Ziel nepomohla s tým vysokym fsh..

zuzzi18
15. sep 2021

A ako máš na tom Dcko? Lebo jeho nedostatok zvykne skreslovat AMH. Keďže aj FSH máš úplne ok tak ešte je šanca ze to nebude ovarialne zlyhávanie.

autor
15. sep 2021

@zuzzi18 pred 3 mesiacmi som ho mala podla vysledkov v norme 🙄

mondolina
15. sep 2021

dievčatá a keď mám Fsh 8.35, anti Müllerian 1.03,
len zvýšený progesterón 5.51 a testosterón 2.53...
3 týždne beriem Dhea..

martrle
15. sep 2021

@mondolina podla MBA to estecneni stratené v takom.pripade ešte to moze pomocou,drzim.prsty

martrle
15. sep 2021

@zuzzi18 presne tak suhlasim aj to moze skreslovat...treba to vysetrit a potom to ešte není stratené ak fsh je ok v norme....

mondolina
15. sep 2021

@martrle
čo je to MBA? prosím

martrle
15. sep 2021

@mondolina prepac mne tu preskakuje klavesnica....to malo byt podla Mňa....a to mi napisalo preklep

pietrula
15. okt 2022

@mondolina Ahoj, pomohla ti dhea?

mondolina
16. okt 2022

@pietrula
nie
skôr mi spôsobila nález na prsníku,odvtedy stále chodím na kontroly

mimazz
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
pietrula
Autor odpoveď zmazal
Zobraz

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre