Do tretice to už vyjde

michallll
21. okt 2016

Caute baby, kto sa chysta na uspešné tretie ivf sem, nech sa podporime. 🙂

oslo1
22. okt 2016

My zatial len na druhe, velmi vam drzim palce 🙂

michallll
autor
22. okt 2016

@oslo1 nevadí vitaj medzi nami. A kedy sa chystáš a kam.

oslo1
22. okt 2016

@michallll v pondelok beriem poslednu tabletku antikoncepcie a potom s menstruaciou hned zaciname.
Injekcie uz mam v chladnicke. My ideme do Guys hospital v Londyne.
A co vy, kedy a kde?

michallll
autor
22. okt 2016

@oslo1 my chodíme do ferticentu v BA a aký máte problém keď idete na ivfko

desza17
22. okt 2016

Aj ja drzim vsetkym nam bojovnickam palce..my mame za sebou 1.ivf..uspesne avsak tehu skoncilo v 8.tt a chystame sa na druhy ket.

michallll
autor
22. okt 2016

@desza17 super už sa zbierame pomaly, už to predsa musí vyjsť, ja mam posledný pokus hradeny poisťovňou, tak dám oddýchnuť telu tri mesiace a potom sa pustím do boja. To ze idete na KET znamená,že si mala blastocysty, čo je super.

kikatina1
24. okt 2016

Ahojte baby, určite máte skúsenosti ... chcela by som sa informovať🙂 dúfam ze mi nejaká poradíte prosím Vas🙂 Poslednú Ms som mala 21.9. ... Kúpili sme s priateľom kyselinu listovú 1000mcg/1mg.. v lekárni sme si pýtali tu najlepšiu zak nám odporučila tuto ... Snažíme sa o babo, kyselinu l. Síce beriem len mesiac ale dúfame ze sa nám to konečne podarilo .. 4teho októbra som mala plodne dni, dávala som si aj nohy hore asi tyzden vkuse ... Menstruacia mi mešká 5 dni ... včera ma hrozné rozboleli prsia, kríze a dnes rano vaječníky, Tretí deň mi je nevoľno, nechuti mi vôbec jesť, aj ked zjem niečo msm pocit na zvracanie .. K svojmu gynekológovi nemam ist ako kedže som v Nemecku a domov idem až 17 novembra, test si kúpim až v piatok, este počkám ci sa nedostaví mrcha, co dúfame ze nie ..lebo by to bolo strašne sklamanie ... :/ mala ste niektorá nejaké skúsenosti s takýmto niečim ? Ďakujem za každú odpoved ... ;)

desza17
24. okt 2016

@michallll ano mame este 6mrazacikov..blastocysty.uz sa neviem dockat.

michallll
autor
25. okt 2016

@kikatina1 no myslim, ze je to velmi slubne, na tieto priznaky by som naozaj tipovala tehu, daj vediet ako to dopadlo 🙂

kikatina1
25. okt 2016

@michallll určite dám vedieť, v piatok kupujem test, dnes sa mu spustil biely hustý výtok.. tak neviem co si mam myslieť :/ :( 🙂

michallll
autor
25. okt 2016

@kikatina1 biely husty vytok je tiez priznakom tehotenstva, ach co by som za to dala...

kikatina1
25. okt 2016

@michallll ... ja sa strašne teším, keby sa to potvrdilo, a ty ? Tiež sa ti nedarí ?? :/

michallll
autor
25. okt 2016

@kikatina1 nie nedari, bola som na softe v cechach, 6 folikulov, ziadne vajko, druhy soft v cechach v auguste 4 folikuly, 4 vajicka, dve sa oplodnili, treti den bolo uz len jedno a to sa 4 den zastavilo, cize nebol ani vklad. Potom mam za sebou ivf klasicke a vkladali jedneho bojovnika na druhy den, len sa to nepodarilo, asi sa tiez zastavilo vo vyvoji. ☹ Moj problem je nizke amh 0,47 ☹ teraz mam posledny pokus hradeny poistovnou, tak neviem kedy sa odhodlam, necham telo chvilu oddychnut, z 1 uspesneho mame syna, to bolo v 2010 uspesne na prvy krat 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre