Ferticent v Bratislave, 2. časť

babulka123
13. feb 2009

ahooojte vitajte v pokracovani velmi uspesnej tehulkovskej temy.
mne Ferticent priniesol to po com som najviac tuzila a tak zo srdca prajem kazdej jednej aby vam to vyslo. Ludia {nemozem napisat ze personal lebo su to v 1 rade ludia} vo FC su naozaj uzasni, mili , ochotni a snazia sa zo vsetkych sil pomoct nam....

za vsetko co pre nas robia im veeeelmi veeeelmi pekne DAKUJEM....

wejbynka
8. jan 2012

ahojte bablky dlho som tu nebola, takze mi zacinameeee vo februari🙂...je to nase prve IVF, dufame ze aj posledne🙂

mojmacik
8. jan 2012

@silvia545 potom daj vediet,nech drzim päste...my sme tiez z FC a ja na nich nedam dopustit ...ved tusim som to aj spominala 🙂

silvia545
8. jan 2012

@mojmacik tak vy ste Fertičatááá 😀 😀 to sa tešííím,lebo tam robia prekrááásne detičky,akosú tvoje 🙂 🙂 určite ti dám vediet a dúfam,že to všetko dobre dopadne a náš anjelik je pripaveny vrátit sa k nam 😉 😵

silvia545
8. jan 2012

@wejbynka ahoooj 😉 tak teda držíím palce,aby to bolo prvé a posledné 🙂 len nech je uspešné 🙂

wejbynka
8. jan 2012

@silvia545 dakujem velmi pekne, bola by som nesmierne statna keby to vyslo na prvy krat, pravdupovediac som si to aj myslela ale ked citam kolkym z nas too nevyslo tak som s toho smutna, preco je to take takze mat dnes vytuzene babätko?:(....

silvia545
8. jan 2012

@wejbynka veru moja,,vačšinou byva 2ivf úspešné 😉 ani nám sa 1 nepodarilo,,2 áno a dopadlo to tak ako to dopadlo ☹ a teraz ideme zabojovat znovu a poviem ti,že mám strach 😖 vieš,ja niekedy tiež nad tymto uvažujem,prečo práve my musíme prechádzat tymto všetkým,prečo my nemožme normalne otehotniet ☹ a také ženy,čo si nezaslúžia mat deti,tak možu rodit aj každy rok 😠

leon123
8. jan 2012

@silvia545 no dobre teda tak si dáme darček pod stromcek,vôbec si to nepamätám kolko to trvalo to schvávenie, ale máš pravdu, na konzultáciu som už išla zo všetkými výsledkami,takže nakoniec začnem neskoršie ako ty 🙂 Stále rozmýšlam či mám dať malú na zápis do škôlky,lebo od jamuara by mohla ísť,ale to ju musím ísť teraz v marci prihlásiť,ale keď sa bábo narodí asi sa mi nebude chcieť obliekať v zime deti a chodiť každé ráno do škôlky... 😝

leon123
8. jan 2012

@wejbynka ahoj,držím palčeky a idem ťa povzbudiť, lebo naša prvá dcérka je z našeho 1ivf,takže to funguje aj takto a hlavne ty si velmi mladučká,tvoj organizmus bude velmi dobre znášať hormóny a iné srač....čo do seba budeme pichať, ja idem na 3ivf nám 2 nevyšlo 😠

mojmacik
8. jan 2012

babenky verim ,ze vam vsetko vyjde uspesne do konca,...mne vyslo aj 1. aj 2. IVF ale aj skoncilo vzdy missed abort,no nevzdala som sa a 3. bolo uspesne na 300%...

wejbynka
8. jan 2012

@silvia545 no ved prave, aj ja sa nad tym pozastavujem, ale zasa velmi dobre je ze v dnesnej dobeee nam mozu aj inak pomoct, horsie by bolo keby nebolo tejto moznosti tak to by bolo velmi zle.
@leon123 dakujem velmi peknee takato podpora mi velmi pomoze, to je super ze su tu aj take co sa im podarilo na prvy krat🙂..spolieham sa na to ze som mladsia a hlavne ze ja som zdrava len mm ma horsi spermogram🙂

leon123
8. jan 2012

@mojmacik tak toto ti zavidim, ale samozrejme len v tom najlepsom 🙂 , toto bol moj sen mat vela deti 😉 je to uzasne, moc ta obdivujem a drzim palce a drobcom prajem len to naj naj 🙂 ja verim, ze budem mat aspon dve 🙂

mojmacik
8. jan 2012

@leon123 neboj podari sa vsetkym drzim päste....ja som to stihla cez poistovnu LTT jednak 3.pokus a jednak 18.6. som mal 39 a ET bol 10.6....a vkladali 2 embrya...este aj trojky mozes mat 🙂

camelco
9. jan 2012

dobré ránko 🙂 určite nám to tento rok výjde 😀
@mojmacik krásne detičky

silvia545
9. jan 2012

@leon123 zapísat ju kludne možeš do skolky,ved ked budeš tehu,tak ju nedaš do skolky 🙂 a to ti verím,komu by sa chcelo ešte ked budeš tehu chodit do školky 😉 už sa nám to pomaly blíži 🙂

silvia545
9. jan 2012

@mojmacik si velmi silná žena 😉 my ozaj prekonáme všetko a ideme si za svojim cielom,,kolko musíme toho preskákat,,život nám dal vela prekážok do cesty 😖 ty si ich všetky zvládla,,ja verím,že aj ja ich zvládnem a konečne sa dočkáme nášho dietatko 🙂

silvia545
9. jan 2012

@camelco aj tebe dobré ránko 🙂 vyjde,vyjde,,musíííí aj keby sekery padali 😀

camelco
9. jan 2012

@silvia545 jasnééééééééé 😀 .......... dúfam len, že vetky pochybnosti od 19. januára nechám niekde za dverami, a všetko pôjde podľa plánu

amiruska
9. jan 2012

Držím Vám palce baby!!! A niekedy sa to fakt podarí aj na 1x. Som jasný dôkaz v 22. týždni tehotenstva. Takže pevnú vôľu a pozitívne myšlienky a určite sa Vám to podarí!!!

camelco
9. jan 2012

@amiruska ďakujeme 😉 ........... tebe a mimi hlavne veľa zdravíčka 😉

silvia545
9. jan 2012

@camelco radšej ich zakop hlboko do zemi 😀 😀 aj ja mám všetko pekne naplánované,dúfam,že do toho nič nepríde 😉

silvia545
9. jan 2012

@amiruska ahoj moja 😉 nooo pekne pokračuješ,blahoželááám 🙂 len nech to takto ide až do samého konca 😉 a dakujeme 😉 tak ja som už pozitívne naladená,verím,že to tentokrát dobre dopadne 🙂 bola som aj u veštkyni a poviem potešila ma a hlavne povzbudila,tak verím,že tentokrát už budem svoje dietatko držat v náručíííí 🙂

camelco
9. jan 2012

@silvia545 snažím sa na to nemyslieť, ja myslím len na to pozitívne, že budú konečne // 😀

silvia545
9. jan 2012

@camelco no ja by som aj brala keby tam boli //// 😀 kúpime si dva testy naraz a budú 4 😀 😀

camelco
9. jan 2012

@silvia545 😀 😀 😀 😀 😀

rena31
9. jan 2012

@palabra
ahoj, dozvedela si sa niečo ohľadom samoplatenia IVF? Ja iba toľko, že cyklus stojí cca 1200€ + lieky

tinuska16
9. jan 2012

ahojte tak 23.1si idem pre inekcie a cca1-2 si zacinam pichat už sa tešim a verim že tento krat bude všetko vpohode

drna
9. jan 2012

Ahoj tinuska 16, o ake injekcie ide? Mam doma hormony, ktore som nepouzila (pred IVF)

drna
9. jan 2012

Neviete o niekom kto potrebuje hormóny Puregon, Cetrotide, Utrogestan? Vybrala som si ich v lekarni pred planovanym IVF, ale medzi tym som otehotnela spontanne 🙂 . Takze lieky su nepouzite a v lekarni mi ich uz nechcu zobrat spat ☹ . Jedina moznost je predat ich niekomu kto sa na IVF pripravuje. Predam ich lacno.

katarinka13
9. jan 2012

zdravíčko spolubojovníčky...hlásenie....idem zajtra na KET 11.30 Ferticent....ide este niekto?
držte mi palce prosím Vás....

silvia545
9. jan 2012

@drna ahoj a dokedy majú záruku 😉 my sa chystáme koncom februára,tie som brala aj ja,ved keby sa dalo tak by som to zobrala,ale najprv musím vediet aké lieky budem mat 🙂 a nebude mat dr. s tym problém,ked mu poviem,že lieky mám 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre