Ferticent v Bratislave, 2. časť

babulka123
13. feb 2009

ahooojte vitajte v pokracovani velmi uspesnej tehulkovskej temy.
mne Ferticent priniesol to po com som najviac tuzila a tak zo srdca prajem kazdej jednej aby vam to vyslo. Ludia {nemozem napisat ze personal lebo su to v 1 rade ludia} vo FC su naozaj uzasni, mili , ochotni a snazia sa zo vsetkych sil pomoct nam....

za vsetko co pre nas robia im veeeelmi veeeelmi pekne DAKUJEM....

barbadossa
17. jan 2012

@camelco no prvy krat je prvy krat 🙂 ale verim,že sú tam dobrý ľudia na zaklade toho co som si tu precítala so si vybrala FC 🙂

silvia545
17. jan 2012

@barbadossa sú tam fantastickýýýý 🙂

michelitta
17. jan 2012

@silvia545 ahoj,tak ďakujem, nejak to neprezivam..radšej pripravená že to nevyjde,ako extrémne prepozitivnena a potom obrovská sklamanie..Silvi,čo ja som používala bol Gonal,merional a cetrotide..a teraz na KET mám estrofem a utrogestan..a za keho centra ideš?

silvia545
17. jan 2012

@michelitta do FC,ja som tam už raz bola na ivf,,a teraz ideme skusit štastie znovu,,chcela by som začat koncom februara ak bude ziadost schvalená 🙂

barbadossa
17. jan 2012

@silvia545to ma velmi teší 🙂

leontinka27
17. jan 2012

@kamilkanr prosim ta kolko sa plati iui?aj ja chcem naskor to.....dakujem

silvia545
17. jan 2012

@barbadossa nemusíš mat obavy,,príjemné prostredie a ešte príjemnejší personál 😉

silvia545
17. jan 2012

baby prosím Vás,kolko asi tak trvá schvalenie žiadosti do VšZP 😉 naposledy som mala schválenú za 2 tyždne 🙂

tinuska16
17. jan 2012

@silvia545 mne schvalili za tri tyždne pred vianocami

silvia545
17. jan 2012

@tinuska16 tak to dúfam,že mi žiadost aspon do 25 febr.schvalia 😉 ,26 alebo 27 by som mala dostat ms a hned by som chcela začat 🙂 len dnes som bola u svojho gyn.potvrdit papier,ktory potrebujú vo FC,aby mohli poslat žiadost a on neordinuje 😠 😠 až na druhy tyžden,,tak sa mi to o tyžden posunie a ju dúfam,že mi žiadost do mesiaca schvália 😉 ide ma porazit,že neordinoval,,už mi mohli tento tyžden poslat žiadost do poistovni 😖

barbadossa
17. jan 2012

baby chcem sa spytat to tu o akej ziadosti pisete?? to aby poisťovňa preplatila IVF? sorry že sa takto pytam ale som v tomto uplný nováčik 🙂 😖

silvia545
17. jan 2012

@barbadossa áno,,ale ešte musíš predtym íst k svojmu dr.teda gyn.potvrdit jeden papier a ked im ho pošleš,tak hned posielajú žiadost do poistovni 🙂

tinuska16
17. jan 2012

@silvia545 to podla mna stihneš nebojjj

leon123
17. jan 2012

@silvia545 ahoj moja,no tak to je smola, že ten doktor tam nebol. Ja som to poslala v sobotu, v piatok som ešte stiha doktora. Neboj sa všetko zlé je na niečo dobré, možno ešte začneš skôr ako ja. Napíš mi prosím aké to berieš kvapky čo si mi spomínala, chcem si ich kúpiť.

silvia545
18. jan 2012

@leon123 ahoj moja 😉 tie kvapky sa volajú FEMI kvapky,,stoja tuším okolo 3 eur 😉 a pekne pi aj čajík alchemilku 🙂 tak ty si šikulka,,hned si to stihla,,ja som mala včera také nervy,až ma hlava začala boliet,že dr.tam nebude 😠

silvia545
18. jan 2012

@tinuska16 no to dúfam,ale asi len len 😉

silvia545
18. jan 2012

@leon123 pytaj si tie kvapky Femi kvapky od dr.Valoviča 🙂

tinuska16
18. jan 2012

@silvia545 ten čaj tu alchemilku mam aj ja hovoris že to je dobre kolko krat za den si ho mam robit 😉

silvia545
18. jan 2012

@tinuska16 ja ho pijem 1 krát a niekedy aj 2 krát za den 😉 ked maš ms vtedy sa nepije,,inak každy den 😉 je dobrý na maternicu,,pekne ti ju pripraví pre embryjko 🙂

kristina81
18. jan 2012

@silvia545 zbadala som .klikla som na zle 😀 😀 😀

kristina81
18. jan 2012

na co su tie femi kvapky???

ninan2
18. jan 2012

@kristina81 na podporu ovulacie a myslim ze aj rast sliznice maternice, ja som aj vdaka nim hned otehotnela (prirodzene) 🙂

kristina81
18. jan 2012

@ninan2 preco si mysliz,ze si otehotnela vdaka nim?pred tym ako si ich nebrala sa ti nedarilo?

tinuska16
18. jan 2012

@silvia545 kolko pred tim to zacinas pit mesiac ci viac a tie kvapky kolko kratt dene po kolko prosim ta tie nemam ale pojdem si ich kupit

ninan2
18. jan 2012

@kristina81 no predtym som mala dost nepravidelnu MS (neskora ovulka), s Femi kvapkami prisla 2x po sebe ovulka dost skoro a pravidelne 🙂 Som si merala BT a mala aj ovulacne testy, tak preto viem presne.

lululka555
18. jan 2012

@silvia545 ahoj prosim ta tie kvapky maju v lekarni,videla som ich aj na nete...dik

silvia545
18. jan 2012

@kristina81 to sa aj mne už stalo a potom som pozerala ako puk,kto mi píše,ked nikoho nevidím 😀 😀

tie kvapky su dobre aj na ms upravujú,,zmenšujú bolest pri ms,,tiež sú dobre na zapal vaječníkov,,výtoky,,mykoze,,zlepšuje stav vaječníkov 🙂 a taktiež ako písala
@ninan2 😉 užívajú sa 2 krat denne,,ale ja ich užívam len raz denne 🙂 ja som ich zacala brat v septembri,lebo po cisarskom mi chodila ms ako sa jej chcelo 😀a behom mesiaca a pol mi ms došla načas ako som ju mávala predtym 😉a aj bolesti sa zmiernili a o vela 🙂

silvia545
18. jan 2012

@lululka555 ahoj,,áno dostat ich aj v lekárni 🙂 presne sa volajú J.V.Kvapky FEMI,,pytaj si od doktora Valoviča 😉

kristina81
18. jan 2012

@silvia545 no asi ich tak vyskusam.mne sa ms stala nepravidelna po uzivani clostilbegytu.odvtedy nepresne a niekdey mi trvaju aj 12 dni.no strasneeee. Ze muzi taketo problemy nemaju........

michelitta
18. jan 2012

@silvia545 no ahoj moja dostala si ten mail?🙂 este upravuju stranku? 🙂 mozem ti to poslat aj tu,teraz mam cas 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre