• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ferticent v Bratislave, 2. časť

12. februára 2017 
@wejbynka ahojky,zavolaj zajtra do centra a opytaj sa...myslim že ked maš teploty mali by KETodložiť,ak nemaš teplotu tak to vkladu nevadi...rychle uzdravenie.. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
13. máj 2012 o 19:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@matka112 no zajtraaa tam zavolaaaam a uvidimee teplotu zatial mam len vzdy vecer a to tiez nejako okolo 37.4 ...inak cez den vobec.....ani neasranduj porazilo by ma keby sme ho zasa museli odlozit o dva mesiace..........modli sa za mna nech je vsetko ok
13. máj 2012 o 20:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@wejbynka ako zdravotnik ti nakazujem rychle uzdravenie :slight_smile: ,a budem sa aj modliť ak ti to pomože.... :slight_smile: :slight_smile:
13. máj 2012 o 20:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@matka112 jasne ze mi to pomozeeee:slight_smile:....tak robim vsetko pre to , jem to co by som nikdy nejedlaaa, cely den lezim a potim sa.....:(
13. máj 2012 o 21:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@wejbynka ahoj, podla mna zaúcinkoval stres, neboj, stací sa upokojit a bude po teplote. Skúsala si zázvorový caj?
14. máj 2012 o 07:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@basena001 heh:slight_smile:...bodaj by to tak aj bolo:slight_smile:)..ale dnes uz sa citim ovela lepsie teplota zatial ziadnaaa...takzee volala som aj s Pintom a vravel ze ked nebude dnes a ani zajtra rano teplota tak ideme na to:slight_smile:...heh
14. máj 2012 o 12:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@wejbynka nebooj zajtra budes mat svojich mrazacikov kooonecne u seba :slight_smile: veelmi ti drziim palceky :slight_smile:
14. máj 2012 o 19:46  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lienkalienocka sice v tom mas pravdu teraz by si to zbytocne brala :slight_smile: vies co ani som neriesila pojdem 23.5 na sono tak dufam ze sa zase neprihrnie mrcha :slight_smile:
14. máj 2012 o 19:50  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@wejbynka prosim ta od kedy a kolko dni sa berie estrofen??
14. máj 2012 o 19:50  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@barbadossa dakujem moja, dufam ze vsetko bude ok......takze od zajtra tu budem az za dva tyzdne.....:slight_smile:mysli mna mna:slight_smile:
@barbadossa od prveho dna menstruacie a berie sa az do vkladu:slight_smile:
14. máj 2012 o 22:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@barbadossa @wejbynka estrofem sa berie az do testu a pokial budes tehu tak aj dlhsie,zalezi co Ti povie doky..:slight_smile:no to som si aj ja vravela ze 2tyzdne sa neukazem,/a kukla som ockom:slight_smile:/ale tomu never,ked prispievas every day,adiction to MK rules!:grinning: drz sa dneska!:slight_smile:
15. máj 2012 o 06:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@wejbynka tak ta tu budem ocakavat s pozitivnymi spravami :grinning:
15. máj 2012 o 08:46  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@barbadossa a do toho 10.teho ti pride ms, vsak? :wink:
@wejbynka no ako, tehula? :grinning:
15. máj 2012 o 09:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@barbadossa no tak dufam ze nie skor ako teraz :slight_smile:
15. máj 2012 o 10:55  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lienkalienocka tak to dufam ze nie skor ako teraz by uz porazilo :slight_smile:
15. máj 2012 o 10:57  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@barbadossa len ked dostanes neskor ako 10.6. tak to uz vraj nestihnu. aspon mne tak hovoril, ze potrebuju aspon 3 tydne na pripravu. cize keby si aj dostala skor, tak to by bola uz tretia a mohla by si ist :slight_smile: keby nevadilo ze nemas sono :wink: ale urcite sa uz umudrila a pride ze super nacasovana :slight_smile:
15. máj 2012 o 11:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lienkalienocka tak dufam ze uz po 10 pojdem na KET :slight_smile: vychadza mi to tak na polovicu juna teda ak bude vsetko v OK :slight_smile:
15. máj 2012 o 11:17  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@barbadossa
@lienkalienocka
@matka112 cafteee zenusky takze mame to za sebou, vajka mame pekne krasneeee tam kde maju byt, pekne sa o ne starame uz teraz sa snimi rozpravame a budeme cakat kedy nam potom zakyvaju na utz.....:slight_smile:....pridem az o 2 tyzdne spozitivnym vysledkom:slight_smile:.....myslite na mna:slight_smile:....kiss
15. máj 2012 o 17:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@barbadossa tak super ti to vychadza :slight_smile: alchemilka, vinko bude? :wink:
@wejbynka super sprava, budem na teba mysliet :slight_smile: pa
15. máj 2012 o 23:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@wejbynka budem mysliet na teba auz sa tesim ked sa tu ukazes :slight_smile:
16. máj 2012 o 09:03  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lienkalienocka no jasne bude bude sice ja vino moc nemusim ale co nespravim :D a striky su dovolene?? :grinning:
16. máj 2012 o 09:04  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@barbadossa dobry dotaz :slight_smile:)) len skoda, ze ja len biele :wink: ale to cervene do seba natlacim aj ked mi bude striekat usami :sweat_smile:
16. máj 2012 o 11:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
VŠETKÝM SNAŽILKÁM!!! 09.05 o 2:15 sa nám narodil vytúžený uzlíček šťastia: VIKTOR. Na svete je ďalší "výrobok" z Ferticentu. Ďakujeme celému kolektívu a hlavne dr. Pintérovi. Malý je dokonalý, veľký fešák.
Žienky náš malý je dôkaz toho, že netreba sa vzdávať a treba bojovať zo všetkých síl. OPLATÍ SA!!! Myslím na Vás a každej jednej držím palce!
16. máj 2012 o 12:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (9)
@amiruska blahozelaaaaaam a prajem vam vsetko len to najlepsie, aby ste boli zdravucky, pekne papkali, priberali a krasne rastli...... :wink:
16. máj 2012 o 12:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@amiruska dalsie fertincentiatko :slight_smile: . Blahozelam a prajem vsetko najlepsie, aby malinky rastol a hlavne, aby bol zdravucky a tebe vela lasky a trpezlivosti. V FC robia maximalne energicke deti :sunglasses: :wink:
16. máj 2012 o 19:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@wejbynka drzim palce, nech sa to podari a odstartujes snuru tehuliek :grinning:
16. máj 2012 o 19:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lienkalienocka no ved ja vino celkovo nemusim :slight_smile: keby tak pivko radler podporoval rast sliznice to by som nemala problem :wink:
17. máj 2012 o 07:52  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@barbadossa aaa, moja krvna skupina :wink: s tym by som tiez nemala problem. a ty pocuvaj, zostali sme tu uz iba my dve? :wink:
17. máj 2012 o 10:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lienkalienocka no su tu aj take skryte cakatelky,len moc nechcem do tejto temy prispievat, z ucty k FC..ja som bola s wejbynkou na izbe,vsetko prebehlo v poriadku :slight_smile: tak sme na cakatelskej listine :slight_smile: inac @wejbynka som sa aj zabudla spytat kolko sa Ti z tych 29 vajicok oplodnilo?a dali ste si zamrazit?to cloveka pri tej 15min meditacii ani nenapadne,mysli na to svoje :slight_smile:)) drzim palce,aby Ti to vyslo na 1x:slight_smile:
17. máj 2012 o 14:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lienkalienocka nie, nezostali ste len dve, ja sem občas nakuknem, opäť je zo mňa ferticenťáčka, chystáme sa na 2. IVF, ideme si po sestričku k našej lenuške :slight_smile:
17. máj 2012 o 19:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok