• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ferticent v Bratislave, 2. časť

17. januára 2017 
@lienkalienocka no vidis tak sme neostali same :wink: pojdeme niekedy spolu na radlera s kociaikmi :grinning:
18. máj 2012 o 08:20  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@michelitta
@adulik76 ahojte, tak o vas som nevedela :wink: videla som vasich par prispevkov, ale kedysi davnejsie? tak aj vam prajem nech to vyjde :slight_smile:
18. máj 2012 o 09:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@barbadossa ze matky alkoholicky? :grinning: :grinning: jasne, pojdeme, ked prides do ba :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. máj 2012 o 09:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby, tak ja som tu teda nebola a pekne som sa hyckala a cakala kedy pojdem na krv, no a dnes je ten den a vysledok z krvi je ze som tehotna :grinning: :grinning: :grinning: normalne tomu nemozem uverit ze dr. vyslovil tie slova , hodnota hcg je 334, na buduci piatok idem na ultrazvuk tak verim ze vsetko bude ok, strasne sa tesim lebo dalsi krocik k babatku mame za sebou, a posielam Vam tehu virusy // // // // // // // // // // // // // // // // // // :wink: a nezabudajte ze v roku 2013 sme vsetky stastnymi mamickami :slight_smile:
18. máj 2012 o 11:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (7)
@wejbynka dakujem ze si na mna myslela a islo ti to dobre o com svedci aj moj vysledok, ja na teba tiez myslim kazdy den a verim ze bubacikovia sa uz pekne uhniezdili a o 14 dni teda uz menej kedze vklad bol utorok nam oznamis tu krasnu spravu :grinning:
18. máj 2012 o 11:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dorotka_ blahozelaaaaaam a prajem vam vsetko len to najlepsie, hlavne aby ste boli zdravi a pekne rastli :wink: :wink: :wink:
ak sa smiem spytat na kolkaty krat sa vam to podarilo? :dizzy_face:
18. máj 2012 o 12:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dorotka_ gratulujem!!!! tak tá stúdia o podporovaní sa morule a blastocysty je predsa len pravdivá, i ked najpravdivejsie je urcite skor to, ze sa drobcovi u teba páci - ozaj a nemohli by to byt este dvaja drobci? :slight_smile: a posli recept, ako sa treba hýckat, aby to tak krásne ako tebe vyslo kazdej jednej z nás :sunglasses: este raz vélké blahozelanie, drzte sa
18. máj 2012 o 13:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hencidlo dakujem, tak ja som bola niekedy oktobri 2011 na prvom IVF to nevyslo vtedy som si dala vlozit iba jedno a teraz to bol 1. KET a vkladali mi dve :slight_smile:
18. máj 2012 o 16:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@basena001 dakujem, stale tomu nemozem uverit :sweat_smile:, no asi na nej nieco bude este som velmi zvedava ako to bude vyzerat na buduci piatok na ultrazvuku ci sa chytilo jedno alebo obe :slight_smile: , ja som prve 4 dni iba lezala, kedze v tej dobe sa maju uhniezdovat tak nech maju klud a kedze mna v praci moj veduci stale rozculuje som sa dala vypisat na celych 14dni kym som nesla na krv a vegetila si doma ale aj to som hlavne oddychovala a zbehla maximalne so psom na kratku prechadzku nech mam zas aj nejaky pohyb, pretoze mam vychadzky :slight_smile:, myslim ze dolezite je aby sme neboli vtedy v strese ale co v najvacsom klude, neboj za chvilku sa pridas pretoze to pojde pekne jedna za druhou :wink:
18. máj 2012 o 16:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dorotka_ ahojcek!! srdecne blahozelam!!konecne nieco pozitivne do statistiky FC :slight_smile:) pinto bude mat radost! tak nech rastiete,nech mas aj 2 bublinky,nech ste proste zdravi!! a mala si PK?neskusala si skor testovat vsak?:slight_smile: ja to nevydrzim skor ako do 10odET:slight_smile: aj si nieco citila prve dniky? ja mam take brusko jak pred mnzs..:-s
18. máj 2012 o 19:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@michelitta dakujem :slight_smile: , myslim ze sme mali PK, testovat som vobec neskusala a co je divne tentokrat ma to ani nelakalo :wink: , na zaciatku som sem tam citila take pichnutie v okoli podbruska, ale viac menej som nemala nejake priznaky, ty teraz cakas na vysledok, ze,budem na teba mysliet a drzim palce a rychlo sa ku mne pridaj
19. máj 2012 o 10:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dorotka_ , blahozelam, nech ide cele tehu hladuuuucko :slight_smile:
19. máj 2012 o 10:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dorotka_ jeeeeho! :grinning: tak to je super! konecne to ide hore kopcom. gratulujem z celeho srdca a ked sa nebudes hnevat, tak ta budeme postupne nasledovat :wink:
20. máj 2012 o 15:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lienkalienocka ale myslim ze jedno pivko neuskodi :grinning: a do ba sa najblizsie chystam na KET :slight_smile: to budem zatial este bez kociarika :slight_smile:
21. máj 2012 o 08:30  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dorotka_ tak gratulujeeeeem :grinning: konecne nejake pozitivne spravicky :wink:
21. máj 2012 o 08:31  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@barbadossa ale tak hej :slight_smile: aspon budu deticky dobre spinkat nie? a co nejako si sa posunula? :wink:
21. máj 2012 o 16:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga dakujem, som strasne stastna :slight_smile: a ty sa ako mas ako sa citis?
22. máj 2012 o 19:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lienkalienocka jasnacka, uz sa tesim ako sa budete postupne pridavat a nakoniec budeme klub tehuliek tesim sa uz na to :wink:
22. máj 2012 o 19:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@barbadossa sup sup sa cim skor pridat :wink: vsetky ferticentacky :wink:
22. máj 2012 o 20:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Zdravím vás snažilky, tehulky a mamičky :slight_smile:. Chcem vás veľmi pekne poprosiť, či sa vám nezvyšujú lieky zo stimulácie. Ak áno, ozvite sa mi cez IP, prosím. Viem, že sem píšem mimo tému, viem, že na tento účel už je založená diskusia, ale nejako sa mi nedarí dostať k liekom. Chodím do FC a pred nami ďalší pokus...verím, že posledný a úspešný! :slight_smile: Vopred ďakujem.
22. máj 2012 o 20:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dorotka_ , veriiiiim, je to krasne :dizzy_face: ...ja uz celkom dobre, aj ked nevolnosti ma trapili donedavna, uz len cakam na pohyby :wink:
22. máj 2012 o 20:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
ahojte dievcata, chystam sa pridat k vam, chcela by som sa vas popytat, ako je to s tou dovolenkou vo Ferticente? chcela by som sa tam objednat a neviem kedy tam budu :slight_smile: vopred dakujem :wink:
22. máj 2012 o 20:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hencidlo myslím, že dovolenku majú celý júl a až v auguste začínajú, aspoň tak si pamätám. Takže, ak chceš, volaj im teraz.
23. máj 2012 o 04:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte zienky .... "mozno" o 3 mesiace budem musiet podstupit IVF a tak robim svoj prieskum ....chcela by som vediet ako ste spokojne s Ferticent??? ....lebo rozmyslam o tomto centre! dakujem vam krasne za vsetko co mi napisete!! a prajem pekny den :wink:
23. máj 2012 o 11:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hencidlo presne tak, cely jul su doma. ja tiez kvoli tomu budem cakat o mesiac dlhsie :angry:
@dorotka_ a nebudu to nakoniec dvojky, ked mas take vysoke hcg? :grinning:
@pancuska ja za seba mozem povedat, ze som spokojna az dost. bolo to moje prve ivf v zivote a dr. je velmi profesionalny podla mna, vysvetli, ukaze a tak :slight_smile: keby som si mala zvolit znova tak urcite fc :wink:
23. máj 2012 o 15:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@barbadossa no ahoj dnes som si bola pre tabletky tak uz len nech je tu mrcha ze mozem zacat brat :wink: a potom alchemilku pit a to vino cuckat :slight_smile: uz sa tesiiim nech uz ma jun ze ideme na to :dizzy_face:
23. máj 2012 o 16:13  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lienkalienocka jezis uz druhy krat sa mi stalo ze som odpovedala sama sebe asi somm prepracovana :slight_smile: ten prispevok nad tymto patril tebe :D
23. máj 2012 o 16:15  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@barbadossa neboj, zachvilu ta cakaju 3 roky "oddychu" :grinning: super, tesim sa s tebou. aj ja uz chceeeem :frowning2: dostala som budhu, vraj pomaha pri otehotneni, uz mi sedi na nocnom stoli a pozera na nas :grinning:
23. máj 2012 o 17:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@lienkalienocka a to IVF uz ms za sebou? a dostala si sa k nejakemu doporucenemu dr alebo tak nahodne? dakujem :wink:
24. máj 2012 o 10:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pancuska u mna sme sa dostali len po odber oocytov a teraz uz mame 6 "deticiek" zmrazenych a cakaju na nas do augusta, kedy ideme na KETko. uz sa tesim :slight_smile: myslis, ci mi ich nejaky lekar odporucil? mne moj gynekolog povedal, ze to je jedno do akeho centra pojdete. a dcera kolegyne bola tu a bola spokojna, tak som skusila aj ja. na gin fiv som nepocula nic dobre a iscare-tam sme boli na spg a bolo tam vela ludi, to ma trochu odradilo :wink:
24. máj 2012 o 15:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok