Používame cookies. Viac informácií tu. OK

Gyn - Fiv verzus Iscare v Bratislave

mackaso
5. máj 2012

Ahojte, potrebujem poradiť, ktoré centrum si vybrať, díky, ahojte 🙂

belusa
5. máj 2012

@mackaso no ja osobne by som išla radšej do gyn fivu ale tie centrá sú skoro na jedno kopyto ale v gyn five máš zľavu po 3 pokusoch, predajú ti lieky čo tam baby vracajú čo v iných centrách nie je možné 😉 😉 tak preskú maj tu témy a verím, že sa rozhodneš správne

lucia2505
5. máj 2012

Ahoj, ja som začala chodiť do ISCARE a som zatiaľ veľmi spokojná, najmä s tým, že tam všetko riešia dosť rýchlo. Ale v podstate, keď som sa pýtala môjho gynekológa, ku ktorému chodím už 10 rokov a je veľmi seriózny, že ktoré centrum by mi odporučil, tak povedal, že pozná lekárov aj v jednom aj druhom a vraj sú odborníci v obidvoch centrách, takže je to tak narovnako. Ja som si vybrala ISCARE, lebo majú o niečo vyššiu úspešnosť.

little_miracle
5. máj 2012

@mackaso my chodíme do Iscare a som tiež velmi spokojná. Mne pri rozhodovaní môg gynekológ povedal, že Iscare to ešte stále berie ako vedecké pracovisko - naproti ostatným centrám ktoré sú veľmi komerčne zamerané.

mary86
5. máj 2012

@mackaso no my tiež chodíme do iscare maximálna spokojnosť, profesionálny prístup ale zároveň veľmi ľudský a milý - a ten začína už na recepcií a pokračuje celým personálom vrátane sestier a lekárov, niektoré ženy vravia že iscare je drahší, ale peniaze nie sú všetko, podľa mňa tu nie je na mieste žiadne šetrenie, navyše aj ako lucia2505 píše, iscare majú vyššiu úspešnosť.... ja som asi týždeň hľadala na nete, prekutrala celého koníka a práve tieto faktory u mňa rozhodli práve pre iscare... takže skús si aj ty popozerať je tu veľa tém a urob si vlastný názor - máš čas, netreba sa ponáhľať pretože výber centra je dôležitý, tak veľa zdaru a v prípade otázok kľudne píš ip, rada ti odpoviem 🙂

lume
14. máj 2012

Podla mna, co sa tyka uspesnosti, je to vo vsetkych centrach priblizne rovnake. Ja som si vybrala centrum blizsie k domu 😀

lume
14. máj 2012

@mary86 Nechce sa mi to hladat, ale aka je uspesnost Iscare pri IUI a pri in vitro fertilizacii?

lume
14. máj 2012

@mary86 na stranke Iscare som nasla, ze maju uspesnost 41%, ale bez nejakej statistiky, co je podla mna uplne amaterske. Gyn Fiv ma aspon publikovanu na stranke statistiku uspesnosti.

mary86
14. máj 2012

@lume tak neviem či je to amatérske, tým som sa nezaoberala, brala som to ako fakt, ktorý mi potvrdili aj skúsenosti žien tu z mk 😉 a teraz moje skúsenosti ma v tomto názore iba utvrdili, lepšie som si nemohla vybrať 🙂

lume
14. máj 2012

@mary86 Jasne, ja Ta od Iscare neodhovaram. Myslim si len, ze co sa tyka uspesnosti, tak v tom velke rozdiely nie su. Mozno v ludskom pristupe. My sme boli uspesni v GynFive, ale to by sme mozno boli aj v Iscare 😉

mary86
14. máj 2012

@lume ja viem a tak to aj beriem 😉 a ak ste boli spokojní a hlavne teda úspešní tak je fajn a gratulujem vám 🙂

lume
14. máj 2012

@mary86 Ja drzim palce pri Vasom snazeni... 😅

stella881
16. máj 2012

ahojte bol niekto na ICSI?

mary86
17. máj 2012

@stella881 ahoj my sme boli nedávno 🙂

bijuska
21. máj 2012

Ahojte baby mi sme boli v Iscara a bola som velmi spokojna co sa tika celeho centra a mame dve krasne bambulky takze ja len mozem odporucat 🙂 🙂

vrablikova
21. máj 2012

Ahojte aj my chodime do iscare a sme tam spokojní aj personal je ok 🙂

nikaaaaa
23. máj 2012

Ahojte ja chodím do Iscare a som spokojná 🙂

nikaaaaa
23. máj 2012

@stella881 ahoj ja som mala preistotu aj ICSI nakolko sme mali len 1 vajícko

stella881
23. máj 2012

@nikaaaaa ahoj a ako to prebiehalo?

nikaaaaa
23. máj 2012

@stella881 Tak ked ti vybrali vajicka tak sme sa isli este poradit s embriologom a tam nam povedali ze to poistime s ICSI isli sme to vyplatit a o 2 dni bol vklad

stella881
23. máj 2012

@nikaaaaa bolo to bolestive?

nikaaaaa
23. máj 2012

@stella881 nie neni to bolestive 🙂

stella881
23. máj 2012

@nikaaaaa dakujem za odpovede a rste mozem vedet vo vas to stalo ?

vrablikova
24. máj 2012

a podarilo sa to?

verka2
24. máj 2012

Ahojte. Ja som minuly rok v januari zacala chodit do Iscare, v aprili sme mali oplodnenie a vyslo to, pritom som mala naozaj zle vysledky. Telo mi nechcelo reagovat na injekcie, dostala som extra silne davky a nakoniec mi prezilo len jedno oplodnene vajicko z troch a prezilo, teraz uz mam doma 5 mesacneho zdraveho synceka 🙂). Chodila som k dr. Petrovej, bola dost prisna, ale predpisovala dobre injekcie (aj ked hrozne drahe ). Este dva dni pred OP bolo tak, ze nebudem mat ani jedno vajicko (ine mali aj 30) az tak som mala znicenu maternicu. Hovoria, ze robia to tak, aby to po prvy krat nevyslo, aby mali cim viac prijmu, ale je to blbost. Mne kludne mohli povedat, ze to nevyslo, ved som skoro nemala zrele vajicko a nic take sa nestalo, ja Iscare odporucujem vsetkym snazilkam. Chodila som do BA na Sulekovu. Keby niekto mal otazky tak kludne sa mozete pytat, aj mne mi to vtedy padlo vhod

vrablikova
25. máj 2012

a možem sa opýtať kolko to celé stalo ja som po druhej IUI a v pondelok idem na krv ale asi sa nepodarilo a pýtala som sa doktorky če co bude dalej a ona že dame žiadosť do poistovne na umele ja chodim k pani doktorke lattakov a zatial som s nou spokojna
@verka2

verka2
29. máj 2012

ahoj. No oni platia, akoze zo zdravotnej 990,-eur ostatne zavisi od toho ake silne davky injekcii dostanes. Spolu cele aj cesta do BA nas stala okolo 3.5 tis eur, ale v tom je aj tych 990, co platia oni. Raz sme nechali v lekarni 550,-eur a potom 2x okolo 400,-eur. Potom smermonogram 7-eur ( to bolo ca. 3x ). Inas aj svagrina chodila k nej a aj ona teraz ma 3 mesacne babo, je hrozne zlata. Raz tam nebola dr. Petrova a sla som k nej ( uz som mala malo injekcii a co mi ona vypisovala bolo ovela lacnejsie ako co mi vypisovala p. Dr. Petrova a zevraj je to to iste, len ina znacka ) . Na poistovnu treba niekedy cakat aj dva mesiace ak maju toho vela, ale pocula som aj o takych kt. o 2 tyzdne uz mali odpoved. Ja som v VsZP

vrablikova
29. máj 2012

@verka2 ahoj a bola si aj na laparoskopii, lebo ja som nebola a neviem či to je potrebne? Ja som tieš v VsZP tak uvidime ako mne odpisu my ideme po menzese k doktorke a ze budeme podavať ziadost. zatial sme mali 2X IUI a neuspešne.

nikaaaaa
2. jún 2012

@vrablikova Nie nepodarilo :o( v Juli idem na 2 IVF

slavka_2012
2. jún 2012

ahojte zienky, neviete mi poradit po kolkych dnoch po emryotransfere si mam urobit test???? lekar mi ho nekazal robit,,,v pondelok mam ist na krv,,,,mam strach ci to vyslo ☹ som 10den po embryotr, dakujem za radu 🙂

verka2
2. jún 2012

No laporoskopiu som nemala, to sa ti chcu podla mna pozriet co je vsetko ok. Svagrina to mala, mala potom aj tam OP a potom mohla dalej pokracovat v um.oplodneni. IUI? To si tak nemala tak ze odber vajicok, kt. potom oni sparia so spermiami a tie ti nasledne pocas OP vratia do maternice? Lebo podla mna tam je najvacsia pravdepodobnost otehotnenia. Pri ICSI je to dobre ak partner ma kvalitne spermie. Zial u nas to bolo tak, ze niekedy boli ok a niekedy hrozne zle. Dostavali si injekcie pred IUI?

Tu začni písať odpoveď...

Odošli