Helios Martin - priebeh procesu

slavomira6
13. sep 2015

Ahojte, zalozila som diskusiu IVF Helios Martin, pretoze ideme tam na umele oplodnenie a rada by som sa informovala ako to prebieha pri dlhom procese a vsetko okolo toho. Sme samoplatcovia,pretoze zijeme v zahranici, cize zacat mozeme kedy chceme. Rozhodli sme sa ze by sme to chceli podstupit v decembri 🙂 tak uvdimeme ako sa to podari. dakujem kazdej za radu, koment, ci pekne slova 😉 dakujem S.

mijonka
17. sep 2015

@slavomira6 ahoj tak drzim palceky nech sa vsetko podari 😊 ja cakam momentalne na ms...akosi nechodi 😯 a potom mozme zacat z nasimi mrazacikmi....

slavomira6
autor
17. sep 2015

@mijonka drzim palce! !! Dakujem potom mi napis 😊

maria394
10. okt 2015

@mijonka pravdepodne Ti indikovali vysoké dávky liekov, alebo zvolili nesprávny protokol,ke´d sa
u Teba rozvinul OHSS už po odbere vajíčok.OHSS býva väčšino až po embryotransfere. Koľko si mala
vajíčok?

mijonka
10. okt 2015

OHSS sa zvykne rozvinut aj po odbere vajicok. Upozornovali ma na to hned po prebrati z narkozi, ze sa to moze stat. Mala som 18 vajicok . Ja mam totizto PCO

maria394
10. okt 2015

@mijonka a kontrolovali Ti počas stimulácie hladinu estrogénov? Pokiaľ viem,ak sa počas stimulácie
vyvíja veľa vajíčok ,a sú vysoké estrogény- hrozí riziko OHSS, preto sa aj stimulácia prerušuje, a v
žiadnom prípade sa nedáva pregnyl

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre