Helios Martin - začíname. Podeľte sa o vaše skúsenosti

ka131
21. dec 2009

Ahojte 😵 . Šup sem dievčatá ktoré práve začínate v centre v Martine. Napíšte skúsenosti a pocity.A tie skúsenejšie čo nás s manželom ešte čaká. Zdá sa mi že to čakanie trvá večnosť.
My sme boli prvý krát v Martine a boli sme veľmi spokojní aj ked zaskočení aké vyšetrenia nás čakujú a aká dlhá cesta za bábätkom ešte je pred nami. 😉 Aj ked sme už sťastní že sme krôčik blišie k nášmu pokladu. Zatial podla minulého spermiogramu nám predbežne doporučili Insemináciu ale ked nemáme ešte všetký vyšetrenia tak záver urobia neskor. Ja som bola v lete na prefukoch mala som niake zrasty ale vajcovody prechodné - chvala pánu bohu. Aspon niečo pozitívne.

😉 😉 😉

emily29
8. okt 2015

@renata2310 mali ste všetky pokusy V Heliose?
V čom spel úspešný piaty pokus?
Ja rátam pokusom všetko od IUI, IVF, KET takže 6 pokusov..
Teraz má čaká 7 A už by som veľmi chcela aby sa to podarilo.
Chcela by som K tomu niejako dopomôcť no už neviem čím... ;(
Skúsila som asi všetko...

renata2310
9. okt 2015

@emily29 ahoj. Mam nevyšla IUI.Partner mal zly spermiogram. Tak sme si dali žiadosť na IFV. Ta nam vyšlo na prvy krat. A mame ešte jedno zamrazene. Verila som,že to vyde.Uvidiš teraz to vyde. 😉 My sme boli len Heliose.Vôbec som neuvažovala o Bl.

emily29
10. okt 2015

@renata2310 tak ja verím že sa to už konečne podarí A dočkáme sa...
Je to ťažká A dlhá cesta ale nikdy ma nenapadlo to vzdať už len skrz toho že S partnerom smse V poriadku a príčina neúspechu vlastne nieje.
Najprv sme skúšali centrum Spln Košice A teraz na druhý krát ideme do Heliosu...
Dik

maria394
10. okt 2015

@emily29 ak Ti to nedajbože nevyjde ani v Heliose /reklama je reklama, realita je realita/,skús do
tretice znovu Košice. Prípadne sa poinformuj aj o 2..košickomCARe.

sfera
10. okt 2015

@emily29 ahoj ...prosim ta momentalne ani neuvazuj o zmene centre, ako ti radi pani/slecna o prispevok vyssie...mas svoju hlavu, zameraj sa na tento cyklus a ver v pozitivny vysledok

@maria394 ak teda mozem,myslim ze je to nevhodny prispevok,ona este anilen poriadne nezacala v tomto centre a ty uz predbiehas

emily29
11. okt 2015

@sfera
Určite sa do Košíc nevrátim po toľkých neúspešnych pokusov.
Teraz sa budem snažiť a veriť že sa to podarí tentokrát V Martine.
A ak sa nepodarí S umelým som na Slovensku skončila.
To už pôjdem buď do Zlinu alebo Praha no nechcem predbiehať
Čakám stále na schválenie žiadosti a hneď začiatkom novembra sa do toho pustiť A budem veriť a myslieť pozitívne ;)

fazulienka
11. okt 2015

@emily29
drzim palce, nech sa zadari 😉
nam sa podarilo prve IVF a 2. vklad v Helios Martin

sfera
11. okt 2015

@emily29 drzim prsty, tiez pojdeme asi v novembri do KET, len este uvidime, lebo moj cyklus sa mi po porode este nestabilizoval...tak mozno az v novembri

maria394
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sfera
17. okt 2015

@maria394 prosim??? Tak neviem, kto sa tu registroval pred mesiacom a dookola obhajuje ine centrum... a v tejto teme mam popisanych par stran...takze o com tocis? A hlavne nerozumiem preco utocis?!

bambula27
17. okt 2015

@maria394 ty tu nemas co robit. Mas aspon jedinu navstevu v tomto centre? Nemas. A ked sa chces aspon zapajat, tak sa vyjadruj slusne. Vsimla som si v fore ,,tvojho'' CAR, ze ti stopli nejake prispevky....aby ta tu nakoniec nestopli celkom.

maraja
17. okt 2015

ahojte dievčatá, ak by nahodou niektorej k stimulacii chybal Menogon ostalo mi 14 praškov a Merional 75 IU ostali mi 4 prášky, tak rada pošlem,ja už nevyužijem som po uspešnom IVF v Heliose.držte sa všetky a bojujte! 🙂

emily29
20. okt 2015

Dievčata nerozculujte sa zbytočne nad ľuďmi čo za to nestoja..
Ja také už dávno neriešim..
Snažím sa a budem sa snažiť naďalej...
Ďakujem za podporu..
Žiadosť schválené 3 pokus pred nami držte palčeky ;)
Ešte sa ozvem... Cavelo

ramadasa
21. okt 2015

@emily29 ahoj drzim veeeelmy palce nam to vyslo na piaty pokus zopar kamosiek sa my otocilo chrbtom ze umele ale mam ich v pazi Sofinka ma uz osem mesiacou a veeeeeelmy ju lubime

sfera
21. okt 2015

Zopar kamosiek? Tak to asi neboli kamosky, nepochopi,kto si to neprezije....kaslat na nich, mala je krasna a ako uz krasne sedi...👏

emily29
22. okt 2015

@ramadasa ďakujem
Na piaty pokus fuuu... No ale podarilo sa to je super.
Tiež si bola v Heliose?
Ja už si tak prajem aby sa to podarilo, no uvidíme

ramadasa
23. okt 2015

@sfera tak to hej my co sme to prezili aj nasi muzi s namy to vieme ja uz som neverila ze sa podary tak sme isly do toho ze posledny krat a dost uz som nemala sil ani energiu ,najhorsie bolo to cakanie ci sa uchitilio ci nie a potom ....no vsak viete .Ano chodily sme do heliosu ja som bola spokojna a robila som co my kazaly ja vzdy po transfere bola doma dva tyz.lezala nohy hore anic nerobila.Drzim vam vsetkym palce my mame este zmrZENE ALE ESTE NIESOM PRIPRAVENA ABY SME ISLY TAK O ROK ALE mame malu Sofinku tak sa tesime drzte sa.. 🙂

bobulka109
23. okt 2015

@ramadasa Ahoj, ak sa mozem opytat ci to bol 5. vklad alebo 5. ivf, ja som teraz bola na 2. ivf, dokopy 5. vklad negat, hcg stale menej ako 0,1 cize ani naznak uhniezdenia, prve ivf a 3x ket sme mali v Splne v ke, teraz sme presli do heliosu, som z toho uplne nestastna, sklamana, neviem co dalej, mame este mrazacikov, ale velmi sa bojim dalsieho neuspechu, sklamania, snazim sa pozviechat, ist dalej, pozitivne sa naladit

ramadasa
24. okt 2015

druhe IVf a piaty vklad.My si daly pavzu v druhom IVf isly sme az po polroku alebo skoro rok lebo aj ja som bola uz mymo a to musis byt v poho.Skuste si dat tiez pauzu mozno to uz potom vyjde.ja som mala dlhy protokol.Drzim palce

silvynka
1. nov 2015

Baby kamoska predava injekcie Gonal 450ml,ostala jej cela krabica nevyuzita,(cena:60eur)mala by niektora zaujem?

yoyo123
2. nov 2015

ahojte 😉 chcem sa opytat.....zajtra idem do Heliosu na sono po potvrdeni tehotenstva 😉 Bude to uz posledny krat alebo tam budem musiet este ist?Myslite ze uz bude vidiet aj srdiecko?Mala by som byt zajtra zaciatok 6 tyzdna...dakujem 🙂

lenuska1990
2. nov 2015

@yoyo123 ahoj no aj ja keď som tam bola v 6 tt, tak mi povedali, že srdiečko vidieť a počuť okolo 8 tt.držím palce 🙂

kostrmenka
4. nov 2015

ahojte. chcem sa opytat ako dlho ste cakali na objednanie do martina HELIOS??? chcem vediet ci sa uz mam teraz objednat, lebo my by me chceli ist az zaciatkom januara.... dakujem za odpovede

macicka52
4. nov 2015

@kostrmenka ahoj, myslím, že na prvý pohovor sme čakali asi 2 týždne, potom to bolo vždy podľa potreby aj na nasledujúci deň. Kľudne si zavolaj na recepciu, určite ti poradia a usmernia. Veľa šťastia k vytúženému bábätku 🙂

kostrmenka
5. nov 2015

@macicka52 dakujem pekne

ramadasa
13. nov 2015

ahojte dievcence len vas chcem povzbudit drte sa date si aj pauz obcas to aj pomoze,veeeeelmy vam drzim palce vsetkym co tu pisete viem cim prechadzate 😉 😉 😉 😉

andrea8383
20. nov 2015

Ahojte kočky...my ideme zajtra na odber vajíčok...mám z toho obavy ako to dopadne, či budú vajíčka vhodné na oplodnenie, a či sa potom uchytia ☹ je to dlhá a náročná cesta...

illinka
20. nov 2015

@ramadasa Jej krasne dietatko. nechapem preco sa tie kamaratky otocili chrbtom kvoli umelemu. ved to by mali praveze podporit

macicka52
20. nov 2015

@andrea8383 Ahoj, zbytočne sa nestresuj . Všetko je bezbolestné a to ostatné bude tak ako má byť. Ver, že všetko dobre dopadne a aj tak bude. Pripravuj sa na to, že budeš mamina, inú možnosť si nepripúšťaj. Je to ťažký boj, ale my sme bojovníčky a všetko zvládneme!!!!!!!! Držím palčeky a daj vedieť ako si dopadla.

andrea8383
21. nov 2015

@macicka52 ďakujem za povzbudzujúce slová...dopadla som tak že mi odobrali len dve dobré vajíčka a až zajtra budem vedieť či budú vhodné na oplodnenie,ale tak dúfame že budeme mať šťastie a podarí sa to 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre