Helios Martin - začíname. Podeľte sa o vaše skúsenosti

ka131
21. dec 2009

Ahojte 😵 . Šup sem dievčatá ktoré práve začínate v centre v Martine. Napíšte skúsenosti a pocity.A tie skúsenejšie čo nás s manželom ešte čaká. Zdá sa mi že to čakanie trvá večnosť.
My sme boli prvý krát v Martine a boli sme veľmi spokojní aj ked zaskočení aké vyšetrenia nás čakujú a aká dlhá cesta za bábätkom ešte je pred nami. 😉 Aj ked sme už sťastní že sme krôčik blišie k nášmu pokladu. Zatial podla minulého spermiogramu nám predbežne doporučili Insemináciu ale ked nemáme ešte všetký vyšetrenia tak záver urobia neskor. Ja som bola v lete na prefukoch mala som niake zrasty ale vajcovody prechodné - chvala pánu bohu. Aspon niečo pozitívne.

😉 😉 😉

misiatkooo
4. feb 2017

@bambulka231 Ahoj super gratulujem aj vies kedy zacinas stimulovat 😊? Takze bolo ich 5 a 4 prezili aj predlzenu kultivaciu 😊 jeden bojovnik si uz hlada miestecko....stale citim vajecniky vcera lavy a dnes rano oba tak neviem. Stale si hladkam brusko a rozpravam sa snim tak dufam ze sa mu u mna bude pacit 😊. Transfer bola 5 minutova zalezitosti vobec som to necitila 😊 dostala som aj fotecku chvilku smo si pokazala a isli sme.

domca002
4. feb 2017

dievcata ktory den po ms sa zacina so stimulaciou?

lenkastar
7. feb 2017

ahojte, tak sa k vam pridavam😊 zajtra prva navsteva Heliosu,tak som zvedava. Prve babo bolo doslova na prvy šup, a teraz nie,a nie sa zadarit uz 1,5 roka...ja zdrava, mm spermiogram perfektny, tak netusim kde je problem :-/ hadam zajtra budeme mudrejsi 🙂

anibet
7. feb 2017

Ahojte, zostal mi doma Gonal a Cetrotide

bambulka231
7. feb 2017

@misiatkooo jej ta foto sona je perfektná motivácia 😃 ja čakám na silnú ms a potom volám a plánujem stimuláciu.cize tak za 16 dni začíname 😃 koľko teraz trvá uhniezdenie?

veveka28
16. feb 2017

Kocky neviete nahodou ci dokror Bornay je este v martine? 🙂 alebo.uz presiel do toho noveho centra v BB ? 🙂 akosi nemozem na neho natrafit 🙂

zelenagw
26. feb 2017

Ahojte chystam sa na KEt ide niekto s kym budem pisat ?

domca002
26. feb 2017

@veveka28 ja ked som sa pytala minuly tyzden tak bol v BB ako aj predtymked som ho zhanala

elis14
26. feb 2017

@zelenagw ahoj ja sa chystam na ket ale az v polke marca este len cakam na ms

zelenagw
26. feb 2017

no ja pojdem uz na ultrazvuk v stredu a ani si to nepamatam ako to bude boli sme pred 3mi rokmi na ET a teraz chceme druhe... davaju sa aj tabletky alebo ako to je ?

@elis14

elis14
26. feb 2017

@zelenagw ha idem na ket prvy krat v januari som mala et ale bohuzial neuspesne este mame dvoch mrazacikou tak ideme dalej...tiez vobec neviem ako to funguje

martinam1812
26. feb 2017

@veveka28 my sme boli v piatok v BB a už tam nebol, tak predpokladám, že teraz je v Martine.

zelenagw
27. feb 2017

@elis14 a nieco ti aj kazali ci len prist na 14 den MC na ultrazvuk ?,

elis14
27. feb 2017

@zelenagw len prist na 14 den ms na ultrazvuk ale prvy den ms im zavolam ze co a ako mal by prist ms zajtra ale zatial ziadne naznaky

kristinka95
28. feb 2017

Ahojte babi 🙂 dostala som lístok vymenný od môjho gynekologa vraj mame znovu skúsiť sanatórium. snažíme sa už skoro 3 roky a stále nič. Tak som sa Vás chcela opýtať ako je to s heliosom ? pred tým som bola v Gin five ale nemam moc doré skúsenosti. Tak sme sa s manželom rozhodli že pôjdeme do Heliosu. Viete mi niekto povedať ako to tam fungguje ? priechodnosť vaječníkov a insemináciu a tieto vysetrenia mame porobene. môžme sa rovno objednať na IUI ?
Dakujem vám za rady 🙂 🙂

izzie27
28. feb 2017

@kristinka95 ahoj asi budete musiet ist najskor na konzultaciu. Skus zavolat na recepciu.

mia2712
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
msmutna
10. mar 2017

@kristinka95 ja som chodila tiež najskôr do gyn divu a nedá sa porovnať...Helios na prvý pokus IVF ...Mám krásnu zdravý dcérku 😀...

msmutna
10. mar 2017

@kristinka95
@kristinka95 najskôr sa objednať na konzultáciu a tam sa vlastne dohodnete čo ďalej.Popripade porobil krvné testy na kadečo...Prístup je super...Neporovnatelny s gyn fivom...Tam to šlo skôr ako na páse 😑.U mňa s mojimi diagnózami mali obavyi ako to dopadne...A vyšlo to (pcos,addisonova choroba,hypotyreozu...).Treba veriť hlavne..Ja som im verila úplne..Odporúčam .Drzim palce 🍀🍀🍀

miskab
10. mar 2017

Ahojte babenky prosiiiim nezostal niekomu menopur aj cetrotide ? by som kupila.

zelenagw
15. mar 2017

@mia2712 mna 20 teho uz si si robila test ?????

zelenagw
15. mar 2017

@msmutna
@kristinka95 tiez sme boli v gin five a bolo to tam hrozne odrbavaju musis podplatit aby si spravili pracu tak ako treba nic sa tam nepodarilo na 3x a v MT na 1x a mame krasnu zdravu kocku sikovnu...

mia2712
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zelenagw
16. mar 2017

@mia2712 ja sa citim fajn ja som si robila 2 testy 6den a 9 a nebolo nic dnes som 11 den a nemam uz test 😊 tak neviem ale ja verim ze to bude pozitivne 😊 a si aj zacala krvacat ? Ci len spinila si ?

kristinka95
24. mar 2017

@msmutna
@zelenagw
Dakujem vam babi dodali ste mi energiu

😘

mia2712
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
bambulka231
24. mar 2017

@misiatkooo ahojky.ako sa darí?

lenkastar
24. mar 2017

Tak ja som cakala na mrchu,mala som zacat uzivat clostil+ pregnyl a mrcha neprisla.a takto nam ciarky krasne tmavli na testoch 😆.tak konecne po 1,5 rocnom snazeni budeme mat druheho drobca.Keby niekto potreboval ten clostil aj pregnyl tak podarujem.mne je uz zbytocny ❤

misiatkooo
24. mar 2017

@bambulka231 ahoj no vyborne pomalicky rastieme a pondelok mame prvu poradnu a testy tak verim ze vsetko bude v poriadku 😊 prve tyzdne boli hrozne bolo mi zle nic som nedokazala do seba dostat ale teraz je to uz lepsie o trosku. No a ty ako ? Uz musis mat tiez krpceka v brusku nie 😊?

bambulka231
25. mar 2017

@misiatkooo ahojky.no to sa teším.nam sa podarilo v januári otehotnieť spontánne.Veľké prekvapenie a radosť.cize Helios som neriešila.Termín máme v októbri 😃

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre