Horúčka pred intrauterinnou insemináciou
26. jún 2014
Ahojte, zajtra by som mala absolvovat prvu IUI, no dnes mam zvysenu teplotu 37.1. Mozem si dat liek od teploty? A mam zajtra ist na IUI? dakujem za rady
Ahojte, zajtra by som mala absolvovat prvu IUI, no dnes mam zvysenu teplotu 37.1. Mozem si dat liek od teploty? A mam zajtra ist na IUI? dakujem za rady