Hysteroskopia a odklad vkladu embrya

laura1601
12. okt 2020

Ahojte s priatelim sa snazime us 2 roki otehotniet ale zial ne dari sa mame sa zebou 2x neuspesne IUI a teras mame plan na IVF mame 4 emrya zmrazene.
po stimulaciji som zacala mat problem zo sliznicou a doktori mi hovorila ze ju mam nerugularnu kvoli hormonom. Pri odbere vacijkou mi sliznicu vicistili a vsak ju stale mam taku. Powedali mi ze ket sa sliznica pomenstruaciji ne vicisti ze mi budu musiet spravit hysteroscopiju ( vycistenie pod narkozou) a kvoli tomu sa mi stale otklada vlad embrya .... ma stym niegdo skusenosti piste ...

andreatytler
12. okt 2020

@laura1601 V prvom rade by ti mali poriesit tie hormony. Kym ich budes mat v nerovnovahe, budes mat stale sliznicu zlu... Mozno to poriesia tym cistenim ale v dalsom cikle ti to znovu zle porastie koli hormonom. Ako planuju upravit tie hormony? A vobec ak mas zle hormony, nemali by robit vklad ani ked budes mat dobru sliznicu... ja som tak mala.... sliznica bola vzdy ukazkova ale hormony boli zle a tak mi odkladali vlad. Potom poriesili tie hormony a potom bol vklad uspesny.

laura1601
autor
12. okt 2020

@andreatytler dakujem za idpovwt zlatko ale mne powedali ze kvoli hormonalnim inekcijam mam neregularnu sliznicu ze varj sa mi tam vitvrpilo natbitocnost

veronikaszabova
12. okt 2020

@laura1601 akoze nic v zlom, ale ked chces relevantne rady, tak pis normalne. Lebo sa to fakt neda po tebe citat.

andreatytler
12. okt 2020

@laura1601 Aha... tak oni myslia ze ked tu nadbytocnu vrstnu odstrania... uz potom neporastie... s tym skusenosti nemam...
Mne iba odstranovali myomy takto hysteroskopicky pod narkozou.

bambulienka25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
laura1601
autor
12. okt 2020

@veronikaszabova nie som zo slovenska

laura1601
autor
12. okt 2020

@bambulienka25 nie som z slovenska

veronikaszabova
12. okt 2020

@laura1601 v tom pripade je to ine

wejuska7910
12. okt 2020

@laura1601 naozaj sa tazko po tebe cita,snaz sa to pisat zrozumitelne.
Hystereskopia je hlavne otom ze pozru pod kamerou co tam je a vpripade napr zrastou to vedia hned aj odstranit,takze nato.kludne chod,lebo sa neakor moze stat ze prave kvoli sliznici nebudes mat uspesny vklad

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre