Ideme prvýkrát do centra Helios

olivia31
18. feb 2012

Mám absolvovať návštevu centra Helios v Martine čo ma čaká na prvej takejto návšteve? Mam s toho zmiešane pocity hlavne po diskusii ktorú som si prečítala na Adresu MUDr. Krajkoviča ku ktorému máme ísť na prvú konzultáciu.

alison758
10. sep 2014

@sepkev dakuje aj ja drzim palce ;)

martinka_hr
4. máj 2015

Ahojte, Helios Martin mozem vsetkym len a len odporucat, vdaka nim som teraz v 13.tyzdni. 🙂
Snazili sme sa 3 roky, najprv 2 neuspesne a frustrujuce pokusy v Iscare v Bratislave a v Heliose sa podarilo na druhy krat (KET). Je uplne jedno, k akemu doktorovi/doktorke tam pojdete, vsetci su max.profesionalni a mili. Ja som mala Dr.Culbovu, ale pocas pravidelnych kontrol pocas stimulacie ma vysetroval aj Dr.Krajkovic, aj Dr.Starovecka. Vsetci o vas budu vediet vsetko, takze je naozaj jedno, u koho bude vstupny pohovor. 🙂
Najviac zalezi aj tak na embryologii a ta je v Martine spickova. Neda sa to kvalitou (a pristupom!) porovnat s bratislavskymi CAR 🙂 drzim palce

mylullaby
9. máj 2015

Suhlasim @martinka_hr. Aj my sa vdaka Helios v Martine tesime uz za par tyzdnov na prirastok do rodinky. Kto sa rozhodne pre AR toto centrum odporucam.

lenkaf86
21. okt 2015

S manželom ideme 3.11. 2015 do Heliosu na prvú konzultáciu k pani doktorke Staroveckej. Chcela by som sa opýtať, či bude problém, ak by som mala ešte menštruáciu. Ak ju dostanem načas, tak by to nemal byť problém. Lenže ak by mi meškal, či by to bol problém. Ďakujem.

mylullaby
21. okt 2015

@lenkaf86 zalezi ci bude robit aj sono. Drzim palce!

lenkaf86
21. okt 2015

@mylullaby práveže neviem či bude robiť sono. Ideme tam prvý krát. Tak dúfam, že dostanem v termíne a nebude to meškať 🙂

mylullaby
21. okt 2015

@lenkaf86 kludne si tam zavolaj a porad sa. Su tam zlati 🙂

kassandraa84
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
yoyo123
22. okt 2015

@lenkaf86 ano na prvej konzultacii ti robi lekarka sono,ale ked budes mat menzes tak myslim ze to nevadi a neurobi ti ho 😉 Aj ja chodim k Staroveckej 🙂 Je velmi mila,nemusis sa nicoho bat 😉

lenkaf86
22. okt 2015

@yoyo123 dakujem 🙂

zuska2001
22. okt 2015

neviem, čo to bola za diskusia, ale ja mám s doktorom Krajkovičom len tie najlepšie skusenosti. Prvá návšteva - mna vyšetrili ako na bežnej gynekologickej prehliedke, partner odovzdal spermie a potom sme sa bavili o prvých možnostiach postupu - stimulácia, inseminácia. Uplne štandardné vyšetrenie, nič nepríjemné, pán doktor bol super. Niekomu možno vadí, že je chlap, ale ja to zvládam. Mne napríklad nesadla hore spomínaná doktorka Starovecká - príliš vecná, málo ľudská, ale zase najdoležitejšia je odbornosť a verím, že všetci v Heliose su vysoko profesionálny. Nám síce nepomohli, bábo sa nám narodeilo až po 3 rokoch a vtedy, ked sme sa už na všetko vykašlali, ale Helios je dobré pracovisko.

kostrmenka
4. nov 2015

ahojte.chcem sa opytat ako dlho sa caka na objednanie?? do heliosu?? chcem vediet lebo my by sme chceli ist tam zaciatkom roka a neviem ci sa mam objednat uz teraz alebo este cakat... dakujem za odpovede

yoyo123
4. nov 2015

@kostrmenka Ahoj 🙂 Myslim ze tak do dvoch tyzdnov ta objednaju.....vela stastia 🙂

kostrmenka
4. nov 2015

@yoyo123 dakujem,dufam ze sa podari 🙂

lenkaf86
10. mar 2016

Ahojte. Chcela by som sa opýtať, čo je podľa vás lepšie. Ísť na IUI alebo hned na IVF. Ak IUI, tak či je tiež potrebné schválenie poisťovne a či je to možné, že začnem teraz na 3. deň brať Clostilbegit a potom ísť na IUI?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre