Inofolic - skúsenosti

sasie
11. sep 2012

Ahojte. Dostal sa ku mne liek, ktorý vraj príde na SVK až v januári. Volá sa Inofolic a je to taliansky distribútor. Vraj má tento liek úžasne výsledky ak má žena PCO. Skvalitnuje folikuly, podporuje pravidelnú menštruáciu a tak by žena mala otehotnieť spontánne. Berie ho z Vás ešte niekto alebo vie niečo zaujímavé o tomto lieku? Je to liek ako doplnková strava, neviaže sa na lekársky predpis. Obsahuje kyselinu listovú a inositol. Som veľmi zvedavá ako mi zaberie. Dám vám vedieť.

dominikabl
4. feb 2016

@dlucy Nemala som s ním žiaden problém za ten čas 🙂

dlucy
6. feb 2016

@cincila18 MS dorazila o den skor 😝 aspon ze prisla. 16.2 idem na kontrolu dva dni pred ovu tak som zvedava 🙂
Zacinam brat k tomu aj homeopatika dufam ze ucinok bude a dalsia Ms nepride

luciferkax
6. feb 2016

Baby mám zvyšný INFOLIC, 8 sáčkov za 5 eur aj s poštou

cincila18
6. feb 2016

@dlucy mne tiez 😀 vyzera to tak, ze sme na to rovnako... snad sa nam podari naraz aj zamiesit 😉

gustako
7. feb 2016

@cincila18 no snad sa budes tesim na dalsi mesiac,ja som este v ocakavani MS "ma prist koncom bud. tyzdna", ale nechcem aby prislaaaaa.Dam vediet ako dopadnem ja.
Este stale beres inofol.?

cincila18
7. feb 2016

@gustako drzim palce... ja som zacala len brat 1.balenie, aj to len po ovu, takze som si velke nadeje nerobila...teraz mam mrchu, takze ked skonci, smelo do vyroby babatka 😉

ivet1908
7. feb 2016

Ahojte baby, prvý mesiac som užívala Inofolic po jednom sáčku,menzes prišiel presne na 28 deň bez špinenia. Druhý mesiac som začala užívať 2 sáčky denne a som strašne unavená, slabá, nohy ma bolia. Menzes prišiel na 22 deň, deň predtým čierne špinenie. Máte niektorá podobný problém. Díky.

dlucy
7. feb 2016

@cincila18 dufam ze ano 🙂 ze dalsia MS uz nepride 😉

zuzanadringus
9. feb 2016

Zienky ma niektora viac zvysnych sackov INOFOLICU za dobru cenu?

luciferkax
9. feb 2016

@zuzanadringus ahoj, ja mám osem sáčkou za 5eur s poštou, môže byť?

luciferkax
9. feb 2016

@ivet1908 áno ja som pri dvoch sáčkoch infolicu pár dní pred mrchou mala špinenie, ale po dvoch mesiacoch som už bola tehotná :D

zuzanadringus
9. feb 2016

@luciferkax Ahoj, potrebujem vacsie mnozstvo, chcem teraz zacat brat po 2denne... dnes mi zacala MS, takze sned sa uz podari ☺ .. aj tak dakujem pekne ☺

dlucy
9. feb 2016

Baby konci mi MS ako podpora na otehotnenie staci jeden sacok denne? beriem k tomu aj kyselinu listovu. Cyklus mam pravidelny 27dnovy.
Dakujem

simca06022011
9. feb 2016

mam nejake infolicy ktore by som posunula dalej za postovne... ak by niekto mal zaujem... prosim IP 🙂 idem ich pohladat :D

zuzanadringus
9. feb 2016

Beriete Inofolic aj pocas MS?

dlucy
9. feb 2016
kikulka25
11. feb 2016

Ahojte, myslite, ze by som mohla brat inofolic aj v I. trimestri? Mam este 3 balenia - predzasobila som sa 😀
Listovka je urcite v pohode, ale neviem, co s tym myoinozitolom. Neviete nahodou? 😝

zuzca30
11. feb 2016

@kikulka25 Ahoj. Urcite mozes Inofolic douzivat aj pocas tehotenstva, Kyselinu listovu potrebujes tak ci tak a inozitol ma mnoho pozitivnych ucinkov - pozitivne posobi na cinnost mozgu, povazuje sa za zdroj zaloznej energie, pomaha vstrebavat vitamin E, regeneruje organizmus, ma vraj aj protirakovinove ucinky,...Takze urcite ti neuskodi.

kakatulik
11. feb 2016

@kikulka25 ked uz to mas,douzivaj to.Iste ti neuskodi.

cincila18
12. feb 2016

joj, baby, pomoooooooooooc... idem sa zblaznit - mam strasne bolesti krizov a podbruska, prichadza zrejme ovu, ale nikdy som taketo bolesti nemala, len teraz, ako beriem inofolic... kurnik, toto bude superovulacia, hadam pojdem rovno na porodnu salu 😀 mali ste to niektora takto?

zuzca30
12. feb 2016

@cincila18 ja to mavam. Niekedy si ledva sadnem. A dokonca si musim dat liek proti bolesti😱 Tak dufam, ze o 9 mesiacov uvidime vysledok👍🏻

gustako
12. feb 2016

@cincila18 ahoj a ty mas aky cyklus ked uz ides mat ovu , len nedavno si pisala ze ti prisla MS...
Ja ovu vobec necitim 😢

cincila18
12. feb 2016

@zuzca30 no ja to mam 1.krat a je to strasne daco ☹ dokonca ani pri mrche som taketo uz daaaaaaavno nezazila... joj, dufam aj ja, lebo ak toto mam absolvovat kazdy mesiac, tak dakujem pekne 😒

@gustako mam vacsinou 25dnovy, teraz prisla na 24ty den a ovu mam cca 9-10 den, takze sa mi to blizi, dnes je 8my den... doteraz som necitila ani ja 😉

nelinka2009
12. feb 2016

Podla mna ma inofolic zazracne ucinky... Kupila som ani neotvorila a sups dve palicky... Darovala som kolegyni ( riadoska ma zabije) predtym 6 tyzdniv som pouzivala kvapky gynex ( a tie podla mna pomohli) lebo predtym 1,5 roka intenzivneho snazenia a nic... Inak ten.mesiac s gynexom sme mali sex len 3 krat a manzel bol 14 dni na sluzobke... Gyndarka si robila srandu, ze je to postarove....

luciferkax
12. feb 2016

@cincila18 áno, aj ja som mala takú jasne badateľnú ovulku, predtým som nemávala :D

cincila18
12. feb 2016

@luciferkax a to bude stale takto pocas uzivania? 😒 ci si len musim zvyknut?

dominikabl
12. feb 2016

@zuzca30 mne doktorka odporučila prestať užívať Inofolic počas tehotenstva práve kvôli inozitolu, ktorý obsahuje. Takže cele tehotenstvo užívam už len kyselinu listovú 🙂

luciferkax
12. feb 2016

@cincila18 ja som to takto mala dva mesiace, odvtedy som tehotná :D :D tak nemám ovuláciu :D :D

cincila18
12. feb 2016

@luciferkax takze si to mala stale pocas uzivania... az dvakrat 😉 super...

luciferkax
12. feb 2016

@cincila18 áno, ale ver, že ani ty tých ovuliek veľa mať nebudeš :D :D

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre