Inofolic - skúsenosti

sasie
11. sep 2012

Ahojte. Dostal sa ku mne liek, ktorý vraj príde na SVK až v januári. Volá sa Inofolic a je to taliansky distribútor. Vraj má tento liek úžasne výsledky ak má žena PCO. Skvalitnuje folikuly, podporuje pravidelnú menštruáciu a tak by žena mala otehotnieť spontánne. Berie ho z Vás ešte niekto alebo vie niečo zaujímavé o tomto lieku? Je to liek ako doplnková strava, neviaže sa na lekársky predpis. Obsahuje kyselinu listovú a inositol. Som veľmi zvedavá ako mi zaberie. Dám vám vedieť.

ssandra123
14. apr 2016

Takže je to tam, už bol viditeľný aj gestačný vačok, ďalšia kontrola koncom apríla. Držím palce dievčatá Vám všetkým čo sa snažíte, viem aké to je, nám to trvalo 2 roky. Paradoxne teraz by mi to ani nenapadlo, že sa to podarí, mala som to najhoršie a najstresovejšie obdobie v živote. A je to tu. 🙂

lvancova
14. apr 2016

ahojte dievcata, chcela by som sa s Vami poradit, lebo som zmetena, poslednu MS som mala 13.marca, Inofolic som zacala brat 16.marca, 1 sacik denne, MS som zatial nedostala a mam ju pravidlne po 27 dnoch , tehotenske testy na zaciatku tohto tyzdna som mala pozitivne, ale su zo dna na den slabsie, menstruaciu stale nemam , minuly rok som mala mimomaternicove tehotenstvo, a fakt neviem co si mam o tom mysliet, uz rok sa snazime a zatial ani naznak , dakujem za nazory

kakatulik
14. apr 2016

@lvancova nooo mohlo to byt biochemicke,alebo aj to mm,ale to snad nie 😨

lvancova
14. apr 2016

@kakatulik ved toho sa bojim, ze zase ma caka mm

kakatulik
14. apr 2016

@lvancova joj,ved toto.Mysli pozitivne,ale vies co,ja si myslim,ze ak by bolo mimimaternicove,tak by ciarka neslabla a ani nesilnela.Ked bledne,vyzera to na biochemicke..Inak skus si dat trojmesacnu kuru s vcelou materskou ksickou,vraj dokaze divy.

kajabartal
14. apr 2016

@lvancova skuste sa poradit s lekarom o zakroku:priechodost vajcovodov, vyhnete sa moznosti mimomaternicoveho. a odporucam konzultaciu u dr. Baran ma sukr kliniku Bari Group v Galante, a bezne ambulancie Tomasov a Kralova pri senci, alebo Trencin Gyneka. super odbornici, chodim k Obidvom

lvancova
14. apr 2016

@kajabartal dakujem za radu, sme s partnerom objednani aj do Heliosu na koniec aprila, k svojmu dr. som sa objednala tiez

kajabartal
14. apr 2016

@lvancova ja nie som zastanca centier asistovanej reprodukcie, ak to netreba urg riesit, je tu kopa odbprnikov co ma aj svoje sukr chirurgie s operackami na top urovni a nestoji to tolko stresu a penazi.

patka33
14. apr 2016

@kajabartal vies o nejakej v ba?

lvancova
15. apr 2016

@kajabartal ved najprv pojdem k svojmu dr. a uvidim co mi povie a potom to uz budem riesit, doteraz som tomu davala volny priebeh

kajabartal
15. apr 2016

novinka, FERTIPRONA, v ceskej lekarni: giga lekarna na internete... obsahovo tpresne to iste ako nosifol-podobne ako inofolic len viac vitaminov. cena po preratani kurzu je cca 9e + posta. baby oplti sa, aj uz mam objednane. neminajte peniazky na drahe pripravky, kym som to nevedela tiez som kupovala najskor inofolic, potom nosifol ale teraz pri novom snazeni budem uz len Fertipronu :D skuste je to super

kajabartal
15. apr 2016

@patka33 o centre nie, ale v GA je jedna spickova a super Lekar to ma, a jedna uzasna je v TN, tam som tiez chodila, ja som zo Senca. v Ba nechcem lebo to su vsetko len centra asist reprod, kde si len cislom a bankomatkou zaroven :/

valeryval
17. apr 2016

@sasie ten liek na Sk , už dávno je ešte minulý rok som ho brala 🙂

sasie
autor
21. apr 2016

@valeryval ??? Bavime sa o otazke ktoru som pisala 4roky dozadu ;)

valeryval
24. apr 2016

@sasie áno ja viem..Až potom som si to všimla,len som už potom nevedela vymazať koment..Ospravedlňujem saa

bubinka138
24. apr 2016

Tabuľky ponúkam nosifol a inofolic zostal mi...ak chcete predam

bubinka138
24. apr 2016

@bubinka138 prepáčte preklep babuľky 🙂

dlucy
24. apr 2016

Baby meskala Vam menstruacia ked ste brali inofolic?

patka33
24. apr 2016

@dlucy mne 4 dni a natiahol mi tak cyklus tak neviem ci mam brat dalej

buckeye
24. apr 2016

@dlucy no mne skratil cyklus a upravil, ale v mojom pripade islo o pco, tak neviem ako u zdravej zeny

sasie
autor
24. apr 2016

@valeryval v pohode 🙂

dlucy
24. apr 2016

Ja som ho brala len tyzden a dnes som mala dostat menzes a nic :( tehotenstvo vylucujem som bola odcestovana

alana1
2. máj 2016

beriem par mesiacov inoforlic a okrem 6kg ktore som pribrala nic ine nepocitujem...

kajabartal
2. máj 2016

@alana1 ahoj a kvoli comu ho beries? uprava cyklu ci nastartovanie ovulky? mozno ak sa startuje ovulka a nastavaju zmeny tak + vaha je preto, robis nieco preto, aby vaha hore nesla?

elenkaba
2. máj 2016

Baby, predam Inofolic 2 balenia +15 ks. Exp. 10/2016. Viac IP.

bubinka138
3. máj 2016

Babulky nosifol mam 4 krabičky a inofolic 6 krabičiek predám za rozumnú cenu 😉

frlka
10. máj 2016

zienky, ostal mi partnersky balicek inofolic + folandrol...kto ma zaujem, piste IP. dakujem. 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

mimusa154
13. máj 2016

Ak by niekto mal zaujem, ostalo mi jedno baleneie inofolicu, chyba len jeden sacok, mne stacilo vybrat jednu krabicu a pol rocne snazenie zrazu zafungovalo. Cena 8 € plus postovne

sabina32
13. máj 2016

Ahojte,baby ktoré je lepšie Nosifol alebo Inofolic?Ďakujem

bubinka138
13. máj 2016

@sabina32 ja si myslím že inofolic

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre