Inofolic - skúsenosti

sasie
11. sep 2012

Ahojte. Dostal sa ku mne liek, ktorý vraj príde na SVK až v januári. Volá sa Inofolic a je to taliansky distribútor. Vraj má tento liek úžasne výsledky ak má žena PCO. Skvalitnuje folikuly, podporuje pravidelnú menštruáciu a tak by žena mala otehotnieť spontánne. Berie ho z Vás ešte niekto alebo vie niečo zaujímavé o tomto lieku? Je to liek ako doplnková strava, neviaže sa na lekársky predpis. Obsahuje kyselinu listovú a inositol. Som veľmi zvedavá ako mi zaberie. Dám vám vedieť.

dlucy
23. máj 2016

Moja skusenost inofolic +femibion. Femibion beriem uz nieco cez mesiac. Inofolic som zacala prvy den cyklu a po skonceni MS som nasadila do ovu po dva sacky denne. Drzim palce

butterfly333
25. máj 2016

@dlucy ahoj mozem sa opytat ako sa berie inofolic od 1dc cely cyklus ci len do ovu??

buckeye
25. máj 2016

@butterfly333 vacsinou odporucaju cely cyklus, mne sa pri mojom pco osvedcilo len do ovu (teoretickej, kedze som povodne neovulovala) cize som ho brala od 1DC cca 14 dni, po par mesiacoch som presla len na od 1dc na 7 dni uzivania

butterfly333
25. máj 2016

@buckeye a tak ma sa brat cely cyklus od 1dc do 30dc napr. Ja som ho tersz brala od 1dc do 10dc viac som doma nemala no už mam kupene dalsie a ovu som mala na 13dc

buckeye
25. máj 2016

@butterfly333 normalne odporucaju cely cyklus, cize od 1dc do konca, a cize v podstate ho jest neustale, lebo ti zacne novy cyklus, ja som trosku zaexperimentovala, prave koli tomu, ze ved logicky ak ma navodzovat ovulaciu, naco ho brat po nej, (mozno koli listovej), a tak som ho brala len do hypotetickej ovulcie, a v mojom pripade to aj fungovalo, skratil sa mi cyklus (casto 80 dni na 30-35) a naskocila ovu, ale ja som popritom zmenila stravu a viac sa hybala, takze jedno s druhym

butterfly333
25. máj 2016

@buckeye ja beriem aj kys listovu samostatne už dva roky. No tiež si myslim že stači do ovu.

dlucy
25. máj 2016

@butterfly333 ahoj ja som brala len do ovu, lebo mesiac predtym mi posunul cely cyklus o dva dni....

jarmila21
26. máj 2016

Ahojte, tiež mám na predaj dve krabičky INOFOLIC. BA. Nechcete niekto? Mne žiaľ nepomohol a už ho nechcem užívať.

kajabartal
26. máj 2016

@jarmila21 ahoj, mne prve mesiace nepomohol, doplnila som ho este obcas o dalsiu davku kyseliny listovej. velakrat to nie je o inofolicu ale o tom ze proste vajka sa rozbehnu az s liekmi, treba chodit na folikulometriu aby si zistila ci vobec ovulujes, atd

dlucy
26. máj 2016

Ja som si robila ovulacne testy aby som vedela ze kedy ovu prebehla a plus bazalnu teplotu

kajabartal
26. máj 2016

@dlucy mne nikdy ovu test neukazal aj ked som mala zistene z folikulometrie :/

dlucy
26. máj 2016

@kajabartal mne vzdy, a hlavne som vedela kedy ju mam podla bolesti brucha 😉

jarmila21
28. máj 2016

@kajabartal no, ja mám už 40 rokov. Stále ovulujem podľa folikulometrie, tak lekár mi nechce dať žiadne lieky, že keď ovulujem nie je dôvod. Neviem či to tak robia aj iní lekári....
INOFOLIC som brala 2x denne niekoľko mesiacov aj kadejaké iné vitamíny, ale okrem toho, že som dosť pribrala, tak sa mi len skrátil cyklus na 23 dní (nemuselo to byť samozrejme INOFOLICOM). Presedlala som na akupunktúru a čínsku medicínu a cyklus sa zase predľžil, tak dúfam, že to pomôže.
Každopádne INOFOLIC mám na predaj ak niekto chce. Jedno balenie je celé (20 vrecúšok) a v jednom 2 vrecúška chýbajú (18 vrecúšok), spolu za 18 EUR.

kajabartal
28. máj 2016

@jarmila21 drzim palceky aby sa zadarilo.

rencica
2. jún 2016

@jarmila21 mate este inofolic na predaj? Dakujem

jarmila21
2. jún 2016

@rencica Už som ho sľúbila jednej dievčine.

megica33
3. jún 2016

baby nemate niekitora na predaj inofolic? dakujem

vilma7
3. jún 2016

@megica33
@rencica a prečo nekúpite v lekárni? 🙂

vilma7
3. jún 2016

@jarmila21 Ja mám tiež 40, Inofolic mi odporučila bratrancova sesternica, že je to vhodné brať- takže som začala užívať, skôr nepravidelne ako pravidelne a tiež mi to trochu nabúralo v podstate môj pravidelný cyklus- a už sme v 11-týždni. a to som pred otehotnením nevybrala ni 2 balenia, 1 ks denne.

vilma7
3. jún 2016

@jarmila21 ale možno by som otehotnela aj bez- neviem, neskúšala som 🙂, jedná sa o moje prvé tehotenstvo a predtým som sa o žiadne ani len nepokúšala.

megica33
3. jún 2016

@vilma7 a prečo sa pýtate hluposti? 🙂 myslim že je jeasne že koli lepšej cene. ak niekomu zvyšia nejake vercúška tak to už nepotrebuje a nebude predavať za taku istu cenu.

vilma7
3. jún 2016

@megica33 jasné že mi je to jasné 🙂, ja sa rada pýtam na logické veci 😀

jarmila21
3. jún 2016

@vilma7 Tak blahoželám🙂. Dúfam, že aj ja sa ešte dočkám🙂.

tatianasve
6. jún 2016

Ahojte, ak by mal niekto záujem, ostali mi nejaké balenia infolic. Kúpila som viacej a hneď na prvý raz sa nám zadarilo 🙂

patka33
6. jún 2016

@tatianasve ja berem uz pol roka a nedari sa ako si ho pila?

vilma7
6. jún 2016

@patka33 pýtala si sa inej, ale za seba môžem napísať že som vybrala asi 2 balenia, po jednom sáčku denne, ale v podstate dosť nepravidelne- sem tam som zabudla 😀..potom som myslela, že to už vysadím, ale babky húkali do mňa nech to beriem, a odrazu- tehotná, v 40.tke prvorodička 🙂

vilma7
6. jún 2016

@patka33 ešte dodatok, mne vlastne Inofolic trošku rozbil môj pravidelný cyklus, takže mi dosť sťažil orientáciu plodných a neplodných dní. Dovtedy som mala cyklus pravidelne na plus-mínus jeden deň.

tatianasve
7. jún 2016

@patka33 Aj ja som brala dve balenia denne rozpustené vo vode, ale snažila som sa pravidelne 🙂

patka33
7. jún 2016

@tatianasve a kolko cca vody

tatianasve
8. jún 2016

@patka33 Asi pol pohárika. Tak aby sa to rozpustilo. Zase až tak veľmi mi to nechutilo 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre