Inofolic - skúsenosti

sasie
11. sep 2012

Ahojte. Dostal sa ku mne liek, ktorý vraj príde na SVK až v januári. Volá sa Inofolic a je to taliansky distribútor. Vraj má tento liek úžasne výsledky ak má žena PCO. Skvalitnuje folikuly, podporuje pravidelnú menštruáciu a tak by žena mala otehotnieť spontánne. Berie ho z Vás ešte niekto alebo vie niečo zaujímavé o tomto lieku? Je to liek ako doplnková strava, neviaže sa na lekársky predpis. Obsahuje kyselinu listovú a inositol. Som veľmi zvedavá ako mi zaberie. Dám vám vedieť.

bibianka15
26. aug 2016

@mravvcek ahoj a mas ho na predaj a cena mala by som zaujem

mravvcek
26. aug 2016

Ano mam. Posuniem za 10e ak mas zaujem. Je to od swansonu

snazilka19993
1. sep 2016

Ahojky tema je este aktualna? Potrebujem poradit ohladom inofolicu 🙂

bubinka138
1. sep 2016

@snazilka19993 čo potrebuješ?

snazilka19993
1. sep 2016

@bubinka138 uzivam inofolic od 3dc dneska som 23 dc.. Uz asi druhy tyzden pocitujem mierne bolesti podbruska a vajecnikov.. Utorok rano ma trasne pichalo asi 10 min v lavom vajecniku ale bol to fakt silny pocit :( .. S priatelom sme sa zacali posnazit od 5dc do 7dc ... Potom uz len tak to nepocitam.. Pred tyzdnom som mala krasne zretelne // poslem aj foto.. Na dalsi den uz bol negativny .. Co myslis? Ms mam dostat buducy tyzden vo svtrtok alebo piatok

snazilka19993
3. sep 2016

@princess59 ahoj ja mam ten isty problem.. Ale ja ho uzivam prvy cyklus od 3dc.. Stvrtok alebo piatok mam dostat ms.. Pred vcerom som uzila posledne balenie inofolicu .. Mozno ked dostanem ms tak zacnem o5 ..ak nie,tak dufam ze za zadarilo 🙂 ..

bubinka138
4. sep 2016

ja by som pokračovala v inofolicu,,,,,keď si tehotná tak nevadí že ho budeš brať ale keby sa nezadarilo a nebola by si tehotná je len pre teba dobré že pokračuješ ďalej...teda aspoň podľa mňa

snazilka19993
4. sep 2016

@bubinka138 viem to mi povedala ale lekarnicka 🙂 .. Ze to len posilni plod .. Zatial uzivam ako nahradu kyselinu listovu 800mg raz denne.. Obmedzila som inofolic aj z dovodu,ze uz 2tyzdne som pocitovala pred ms bolesti prs,podburska a utorok ma 10 min zacalo strasne pichat v lavom vajecniku.. Tak som bola zvedava ci sa nahodou zadarilo,alebo to moze mat nasvedomi inofolic .. Tehubtesty ukazuju vselijak.. Mamatest 10 2x ukazal 2// ale viditelne ruzove zatial co iny druh vobec nic.. Som neista

zirafka86
4. sep 2016

Ahojte kočeny, ak vam nahodou niektorej ostal inofolic a nechcete ho uzivt ja by som ho odkupila, poslite mi pls. do správy, dakovala 🙂))

happymia
22. sep 2016

baby ahojte , prosim vas mali ste niektora s uzivanim 1balenia Inofolicu na 21-23 dc hnede spinenie aj to len na papiery , a potom vam to ustupilo len do vytoku ? dnes som len 24dc ... nechapem tomu

zirafka86
22. sep 2016

@happymia uzivam 9 mesiacov inofolic ale nemala som nic take..ale je to individualne...ak to ustupilo tak je fajn ale keby sa ti to opakovalo aj v dalsom cykle asi by som si to radsej poistila lekarom... :/

aki145
22. sep 2016

Ahojte. Pisala som, ze ja som po 5 mesiacoch uzivania nemala ziadne neziaduce priznaky. V auguste som ho vysadila a zaciatkom sept.som dostala akysi zeleny vytok (nesvrbi, nepali, nesmrdi) všimol si to partner nazaciatku a pak som uz mala aj na slipke.... Hadam to nebude nic zle. Teraz mi primar odporucil Vitamin E 400.... Tak hadam sa uz dockam aj ja 😮

lucka222
22. sep 2016

Ahojte dievčatá. Dnes som po IUI. Môžem brať inofolic ? Viete poradiť?

henika14
24. sep 2016

ma niekto na predaj folandrol a femibion 1?dakujem

emakiki
5. okt 2016

Ahojte, mám na predaj Inositol, kupila som za 10+pošta, chyba 7 toboliek, predam za 7 už s postou... bližšie info v IP 😉

aki145
5. okt 2016

@lucka222
Lucka, tak ako? Napis ako sa citis 😉

lucka222
5. okt 2016

@aki145 Zajtra idem na krv. Dam potom vediet 🙂 Ale zatial normalne nic mi neni. Len rano mam prsia bolave ale to je z liekov.

macusik78
5. nov 2016

Ahojte. Ak máte niektorá záujem, predám celé belenie Inofolicu a ešte 6 ks navyše, takže 26 vrecúšok, plus 14 vrecúšok Florandloru ( celé balenie je 30ks ). Za 15eur.

miladka234
11. nov 2016

Ahojte, aj mne ostal inositol, myo-inositol, mam dve nerozbalene balenia, su to tabletky, v jednom je 120 tabliet a jedno balenie je na jeden mesiac. Jedno balenie predam za 14eur.

zuzu1122
21. nov 2016

@miladka234 ahoj, môžem vedieť, čo to je a na čo sa to používa?

miladka234
21. nov 2016

@zuzu1122 su to tablety, na rast kvalitnych vajicok a hlavne ako inofolic podporuju ovulaciu.

zuzu1122
21. nov 2016

@miladka234 ja ovuláciu mávam, teraz som brala inofolic dva mesiace, tento mesiac mi vyšli pozitívne tehotenské testy, žiaľ, neudržalo sa to a prišla mi menštruácia. A ešte stále to máte na predaj?

adus99
21. nov 2016

MAM INOFLIC NA PREDAJ 10EUR 1BALENIE

adus99
21. nov 2016

A

lentilka46
24. nov 2016

Ahojte,mam na predaj inofolic 12ks exp.05/2019, vitaminy pre partnera MannerAktiv komplex 12ks exp.03/18 a ovulacne testy 10ks exp.2019. Cena za vsetko spolu 8e.

bibianka15
24. nov 2016

@lentilka46 ahoj este to mas na predaj

lentilka46
24. nov 2016

@bibianka15 ano,este mam

tina101
14. dec 2016

@curlynka ahoj, chcem sa opýtať podarilo sa ti otehotnieť s inofolicom aj ked si mala pravidelny menzes a ziadne problemy? Neoddialil ti menzes ani ovulku? Dakujem za odpoved.

curlynka
14. dec 2016

@tina101 nakoniec som to nebrala a otehotnela som hned nato 🙂 pravidelny cyklus a ziadne problemy a bolo to...

megica33
15. dec 2016

Ahojte. Mam 2 balenia inofolicu ak by ste mali zaujem. Mne po vybrati jedneho sa podarilo otehotniet takze posuniem ak by niekto mal zaujem 😊

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre