Intracytoplazmatická injekcia spermie bez zamrazovania embryí

Ahojte. Hľadám niekoho, kto má možno podobnú skúsenosť. Lekár nám oznámil, že inak ako umelým oplodnením sa k dieťatku bohužiaľ nedopracujeme. Navrhol nám metódu ISCI. Z morálnych dôvodov mám s touto formou problém. Lekár povedal, že párom, ktoré odmietajú zamrazovanie embryí, vychádzajú v ústrety. Hormonálna príprava bude vraj oveľa slabšia, aby došlo k dozretiu jedného až dvoch vajíčok a tie potom oplodnia. Keďže som si čítala na fóre skúsenosti iných žien, tie prešli klasickou prípravou, dozrelo im viacero vajíčok, mali tým pádom štatisticky väčšiu šancu. Absolvoval niekto takú formu, akú plánujeme my? Podarilo sa vám úspešne otehotnieť a donosiť bábätko, aj keď ste dopredu išli len na málo vajíčok? Vďaka.
kveta
24. okt 2013
@gennara Skus pohladat info o natívnom cykle. Ten sa takto robi.
gennaraautor
24. okt 2013
Vďaka. Nevedela som, že sa to takto volá. Hľadám po nete už pár dní a nešlo mi do hlavy, že by som bola jediná, kto niečo takéto žiada 🙂
kveta
24. okt 2013
A hladaj ICSI. Nie ISCI. 😉
gennaraautor
24. okt 2013
Ja som z tej situácie už asi tak vystresovaná, že dopletiem všetko. 🙂
Je to všetko hrozne nové a nečakané pre nás, človek stále dúfa, že to pôjde prirodzene a dostane sa do situácie, že bude šťastný ako blcha, ak to vôbec nejako vyjde 😞
kveta
24. okt 2013
@gennara Poznam to.. Je to sok a je tazke sa s tym vyrovnat. Popravde nikdy sa mi nepodarilo zmierit sa s myslienkou, ze ostanem bezdetna.

Začni písať odpoveď...

Odošli