Intrauterinná inseminácia v septembri 2015

simonecka4
31. aug 2015

Ahojte.
Zapojte sa prosím tie ktoré budete tento rok podstupovať IUI. Je jedno v akom CAR a kedy to bude. Podelíme sa o informácie a skúsenosti.
My ideme na IUI v septembri tak by som sa s vami o to rada podelila. Verím tomu že to vyjde. Snažíme sa už 2,5 roka tak už si to zaslúžime 🙂
Verím že budeme v tomto fóre pozitívne naladené a dodáme si silu bojovať 🙂
Držím palčeky všetkým čo sa snažíte. Či už krátko alebo dlhšie.
A držím sa jedného hesla: Tí čo otehotneli na prvý šup sa majú naučiť zodpovednosti a my čo čakáme na bociana dlhšie sa máme naučiť trpezlivosti.
Takže dievčatá buďme trpezlivé aj keď samozrejme dobre viem že je to ťažké.
Budem sa tešiť na vaše príspevky. 🙂

montblanc
16. feb 2017

@kondreakova dobry den. Kolko ste mala folikulov ked ste isla na IUI? A vzdy bolo len jedno babo? Spermiogram ste mali ok? Muz ma super spermie a mam dva folikuly, je tam velka sanca dvojicok, preto zistujem ci je sanca aj na jedno pri viacerych folikuloch. Dakujem

jajka71
16. feb 2017

@montblanc netusim 🙂 ale dvojicky su v nasom pripade trosku aj genetika, lebo manzel nemal dobry spermiogram. z maminej linie je v kazdej generacii niekto z dvojiciek, vzdy parik a aj my mame parik, hoci bol to boj, lebo su predcasniatka...

montblanc
16. feb 2017

@jajka71 a o kolko skor sa narodili? A su v poriadku deticky?🙂

jajka71
16. feb 2017

@montblanc nasi sa narodili urgentnou sekciou v tridsiatom prvom tyzdni....v poriadku? je to otazka uhla pohladu, predcasniatka su vzdy rizikove....ale maly je na tom horsie ako mala, ta je ako donosene babatko...nastastie je maly velmi velky bojovnik, mala je len pohodlna 🙂

montblanc
16. feb 2017

@jajka71 juuj, to ma mrzi. preto mam strach ist na to iui ked mam dva folikuly. Bojim sa ze sa tiez narodia predcasne a ja som taka citlivka, ze by som psychicky nezvladla mat chore deticky. Tu kamoska na dedine ma jedno z dvojciat od dvoch rokov v ustave, ta ich ani nepozna, je skoro v bdelej kome a chlapca maju doma. Mentalne je ok, ale je na voziku. Dvojciatka su rizikove. Ach neviem co robit. Ci ist na to IUI aj ked su dva folikuly alebo radsej pockat na dalsi mesiac bez stimulacie a dufat ze bude uz len jeden folikul 😐

jajka71
16. feb 2017

@montblanc to vam nik nezaruci....je vela dvojiciek, ktore su ok a aj take, co su na tom ovela horsie...nasi su na tom relativne dobre, mentalne su v poriadku, motoricky malicky trosku zaostava, ale uz konecnce cupita, velmi sa z toho tesime, na predcasniatko vraj celkom dobre 🙂
zdrave dietatko vam nezaruci nikto...ani to z kolkych folikulov bude, u nas ako som uz pisala hovorili v martine, ze max. patnast percent pravdepododobnost, ze sa v niektorom cykle jedno podari a mame dvojicky, ale mame to obaja v genoch, s tym nenarobime nic....
treba sa rozhodnut a hlavne vo dvojici, jedna mamicka, co bola somnou v porodnici a ma tiez dvojicky ostala na ne sama,....nastastie ma rodicov :(

montblanc
16. feb 2017

@jajka71 jaaaj, zabila by som takych chlapov. My sa uz od pondelka rozhodujeme co urobit. Zajtra idem na posledne meranie folikulov a uvidim co dr.povie. dakujem za rady ☺ a drzte sa

jajka71
16. feb 2017

@montblanc my sme to nechali na lekarov, ze co povedia, ci sa to da, alebo nie, pan krajkovic povedal, ze je na to vhodny cas a ked budeme odkladat, manzelove vysledky budu uz len horsie, tak sme sa na to dali....a dnes sme styria 🙂 nemenila by som, ani muz si uz nevie predstavit, ako to bolo bez nich 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre