Inzulínová rezistencia

michell999
24. jan 2023

Inzulinova rezistencia podarilo sa niekomu pri IUI alebo IVF otehotnieť ?

barju
24. jan 2023

@michell999 aké máš hodnoty? A máš k tomu zvýšené aj iné hormóny? Predpísal ti lekár metformin?

michell999
autor
25. jan 2023

Aha ešte zatiaľ neviem to mi len oznámili a 3.2.mam tam ísť a keď budem mať papiere tak ich sem ukážem

barju
25. jan 2023

@michell999 táto IR sa väčšinou skloňuje pri diagnóze polycysticke vaječníky a dá sa s tým otehotnieť s liekmi alebo s pomocou lekárov. Potom sa podel o výsledky

babetka22
26. jan 2023

Ano, 1IUI a uspesne. Drzim palce

michell999
autor
26. jan 2023

@babetka22 Ďakujem

michell999
autor
26. jan 2023

@barju Áno mám aj PCOS a sami nevedeli prečo sa mi folekule nezvečuju manžel všetko ok a preto má poslali na vyšetrenie a tak potom po výsledkoch pojdeme do centra a uvidíme čo a jak dúfam že sa to podarí 🫣🙏

taktotedanie
26. jan 2023

Nakoniec uplne prirodzene ( trvalo to 2 roky)

barju
26. jan 2023

@michell999 ja dobre reagujem na letrozole+ Ovitrelle. A je tu veľa takých ktorým sa podarilo prirodzene ani nevedeli o svojej diagnóze,až po pôrode sa ju dozvedeli.

michell999
autor
27. jan 2023

@barju Čítala som veľa že sa podarilo aj prirodzene no mi už sa snažíme 5 rokou a nič a Dr.namne skúšali pokuse vytaminy ,hormóny atď.. skúšali aj Letrozol aj Clostilbegit a nič tak až v centre má poposielaly na cukor a inzulín tak sňať sa podarí potom to všetkom .

michell999
autor
27. jan 2023

@taktotedanie Tak paráda že vám to vyšlo mi sa snažíme dlhšie a nič tak sňať po tomto sa už podarí

taktotedanie
27. jan 2023

@michell999 drzim palce

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre