Iscare vo FN Martin. Máte niekto skúsenosti?

maja9
28. nov 2009

Ahoj, máte už niekto skúsenosti s novozaloženým centrom v Martinskej FN ?

lenkalienka01
12. aug 2011

@jeny
ja som mala v piatok 16 mm a v pondelok 18 mm

lenkalienka01
12. aug 2011

@v555 dufajme , ze priroda pride k rozumu 😀 a budes mat maleho " dovolenkara "

helen5
12. aug 2011

@tinka9075 ahoj už si pametam sory . dlho som tu nebola mala som kopec prace . ešte zajtra pracujem a mam tyžden dovolenku . tak si kus odichnem a ty ako inač si dopadla

tinka9075
12. aug 2011

@helen5 ja idem do martina na buduci tyžden tak uvidim čo ma čaka 😉

v555
12. aug 2011

@lenkalienka01 brala by som takého maličkého bulhara ale s blond vláskami a modrými očami ako má manžel 😀 😀
ináč ako moja?????

gabi.k
12. aug 2011

@v555 @lenkalienka01 cavte babyyyyyyyy... zabava negradujeee??? inac ako moje?

v555
12. aug 2011

@gabi.k zatiaľ je tu kľud,ja nemám nič nové,len som čerstvo po dovolenke ale nechcem sa opakovať.Ináč u mňa všetko po starom.........

lenkalienka01
12. aug 2011

@v555 @gabi.k ...no dnes kamoska sklamala 😀 😀 ja som po IUI , vcera manzel urobil vecer este jednu 😀 😀 takze uvidim. Dr. mi dala fraxik, tak som cela " opichana " 😀

gabi.k
12. aug 2011

@lenkalienka01 joooj fraxiparine aj ja picham... ale ranna rutina to uz nie je ... cim dalej tym viac ma to uz obtazuje a boli 🙂 ale vydrzime... 🙂
@v555 hmmm... tak si oddychnuta nacerpana novych sil a hor sa do boja 🙂

dusko14
12. aug 2011

...Ahojte dievčatá môžem sa pridať? Ja som šťastnou maminou vďaka Doc. Tomášovi.
@lenkalienka01 zaujalo ma, že už jednu dcérku máš. Ja mám tiež 10,5 ročnú a potom to už nešlo....skúšala som viacej centier aj iui a nakoniec ivf icsi. Baby veľmi vám držím palce nech sú na teste dve čiaročky 😉

lenkalienka01
13. aug 2011

@dusko14 diky za povzbudive slova. A aky protokol bol uspesny ??? Mala si aj nejake zdravotne problemy, resp. vysledky, ktore nezodpovedaju tabulkam ?

lenkalienka01
13. aug 2011

@gabi.k moja, ak to ma pomoct, budeme pichat aj 9 mesiacov 🙂 , ale ako pises, cim dalej , tym to viac boli 😒

sliver
13. aug 2011
dusko14
14. aug 2011

@lenkalienka01 ahoj. Ja som mala najprv dlhý protokol ale zvláštne som zareagovala, tak sa to stoplo hneď po doužívaní Provery. Potom som si povedala, že kašlem na to a po istom čase som si našla, že Iscare robí aj soft. Tak som prešla do tohto centra. (Uvažovala som aj nad Brnom). Nakoniec po vyšetreniach mi navrhli stimulku - krátky protokol s antagonistami. Minimum hormónov ....a vyšlo to na prvý šup. Teraz mám 5 mesačného chlapčeka 🙂 .

dusko14
14. aug 2011

@sliver ...Ďakujem 🙂 .

v555
14. aug 2011

@lenkalienka01 ,no super,držím palce 😉 a kde si bola v Martine alebo v Brne?,lebo si niekde spomínala,že sa pohrávaš s myšlienkou Brno.

gabi.k
14. aug 2011

@lenkalienka01 ved to ja to budem asi pichat az do zaveru... nooo ale mam celkom slusne modriny na brusku, tak vyzeram skvele 🙂

v555
14. aug 2011

@dusko14 jeeeeej super sa to číta 😉 ,snaď pôjdem v tvojich šľapajách 😉 😉

v555
14. aug 2011

@gabi.k vydržíííííííííííííííííííííííííííš aj modriny aj iné veci,len nech prejde ešte ten kritický týždeň a mááááš to v suchu

gabi.k
14. aug 2011

@v555 jasne, ze vydrzim, do plaviek sa nechystam, nevyzeram dako zvodne, uz mi vytrca drobec 🙂 alebo, ze by? chii ... jasne, ze ti to vyjde hned.. 🙂

v555
14. aug 2011

@gabi.k no ja ešte drobca v brušku nemám ale už mi vytrča brucho,fuuuuuuuj a ešte som bola v plávkach 12 dní,no mám ja chrbtovú kosť?????? 😀 😀

gabi.k
14. aug 2011

@v555 aaaale, co? aspon si speky opiekla 🙂 no je pravda, ze ja by som plavacie koleco nepotrebovala...nosim so sebou 🙂

lenkalienka01
14. aug 2011

@dusko14 aj ja zvazujem nad softom

lenkalienka01
14. aug 2011

@v555 bola som v MT, ale to len tak cvicne, nedavam tomu nadej. Ale aspon si poviem, ze som nesedela len tak. Ak mi v MT neurobia soft, alebo nativ, tak pojdem do Brna. Lamu ma na kratky s Merionalom. Tak neviem co mam robit . Baby radte !!!! 🙂

riami78
15. aug 2011

@jovanka81 My asi o mesiac. Ale ešte nie sme rozhodnutí na 100%.

riami78
15. aug 2011

@lenkalienka01 A kedy si tam bola?

ivta5
15. aug 2011

@v555 Ahojky, vitaj opäť po dovolenečke 😉

ivta5
15. aug 2011

Ahojte kočky, vrátila som sa od moje gyn. a tá sa ma opýtala, či by sme nechceli ísť radšej vyskúšať do Brna, vraj je to tam lepšie ako v našich centrách 😒 aj o prístupe aj určite lacnejšie, lebo hneď sa ma opýtala, koľko mi tu prepláca poisťovňa keď tam veľa musíme platiť.

ivta5
15. aug 2011

@dusko14 Ahojky, gratulujem k synčekovi. Ja mám od septembra začať dlhý protokol, lebo AMH mám 0,9, no kočky tu často spomínajú soft, že je lepšie, tak neviem. Predpokladám, že u doc. by som nepochodila, keby som sa opýtala na softku, kedže rozhodol, že budem mať dlhý protokol 😒 . Prosím Ťa softku Ti robili v Iscare Martin, či v BA?

bbtina
15. aug 2011

Aj v Mt robia soft,je to vlastne kratky protokol,ja som stimulovala len Clostylbegytom a potom som par dni dopichavala Bravele a Cetrotide aby to bolo pod kontrolou a co sa tyka pristupu v Mt neviem ci by bol v Brne lepsi,nebola som tam ale podla mna milsi ludia tam nebudu🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre