Iscare vo FN Martin. Máte niekto skúsenosti?

maja9
28. nov 2009

Ahoj, máte už niekto skúsenosti s novozaloženým centrom v Martinskej FN ?

petuska123
5. dec 2011

@tinka9075 tak doc.Tomas prestupil do BA??

tinka9075
5. dec 2011

@petuska123 to neviem ja iden do Iscare k doc.Válkymu už len on mi zostal komu môžem ešte verit 🙂

petuska123
5. dec 2011
tinka9075
5. dec 2011

@petuska123 ale je zaujímavé že práve on mi doporučil doc.Tomáša 🙂

kuspitka
5. dec 2011

@tinka9075 joj uz sa teším čo ti povie. ja už to tento rok nechám tak a od januara začínam..

tinka9075
5. dec 2011

@kuspitka to som aj ja zvedavá len som bola prekvapená že ma objednali tak rýchlo 🙂

kuspitka
5. dec 2011

@tinka9075 mozno nemaju vela ludi

tinka9075
5. dec 2011

@kuspitka ani nie ale ja som chodila k docentovi a on má už len svoje pacientky tak asi preto 🙂

kuspitka
5. dec 2011

@tinka9075 aha.ale aj tak je super,že si sa tam tak rýchlo dostala

tinka9075
5. dec 2011

@kuspitka som ozaj zvedavá čo mi povie a na doc.Tomáša sa určite opýtam 🙂

kuspitka
5. dec 2011

@tinka9075 tak potom referuj..
dnes mala ist Vlada do centra

tinka9075
5. dec 2011

@kuspitka jasné a to máš skade že mala íst vláda do centra mali sme tam íst aj my a povedat im pekne od srdca čo si o tom všetkom myslíme my pacientky 😠

kuspitka
5. dec 2011

@tinka9075 oni na nás nehľadia ,len na seba

tinka9075
5. dec 2011

@kuspitka ved presne len nahrabat čo najviac penazí a pacientky ich nezaujímajú len aby mali peniaze a neotravuj druhý Hélios 😉

kuspitka
5. dec 2011

@tinka9075 to neviem.ci si pocula ,ze hej

tinka9075
5. dec 2011

@kuspitka len je to smutné konečne bolo to centrum na úrovni a teraz toto som smutná ale aj nahnevaná 😒

kuspitka
5. dec 2011

@tinka9075 ja zatial nebudem menit centrum

tinka9075
5. dec 2011

@kuspitka ja musím už tam nemôžem byt mne tam ten docent chýba a už sa tam necítim tak dobre je tam už chaos a nervozita a to nie je pre mna 🙂

kuspitka
5. dec 2011

@crazybabenka nechapem moja

v555
5. dec 2011

Dnes som bola na kontrole a Dr.Galo sa usmieval,som rada,že to ovláda,veľa to pomôže....... 🙂 🙂 🙂,je úplne iný ako sa tu o ňom klebetí,som príjemne prekvapená,zdá sa mi,že v Heliose bol chladný a odmeraný /toť môj osobný názor/.... neviem,či je tam chaos,neviem to porovnať,pretože s docentom som bola len jeden jediný raz v kontakte a to na začiatku môjho príbehu z Iscaru,ale vďaka tomu rozhovoru ideme ďalej aj keď cesta je dlhšia a krkolomnejšia než som si ja predstavovala 😝 .....ale zvládnem ju a vyhrám 🙂 🙂 🙂

kuspitka
5. dec 2011

@v555 a co moja ti povedali,umna Heliose to bola hroza,ale mozno iný kolektív menej ľudí tak aj on je iný.ja to tento rok nechám tak a už začnem v januári..

v555
5. dec 2011

@kuspitka bol ochotný odpovedal na všetko čo som sa pýtala a nemala som pocit,že ho otravujem........skrátka som spokojná 🙂 🙂 🙂 🙂

kuspitka
5. dec 2011

@v555 možno v Heliose bolo na neho to veľa ,nátlak,lebo nestihali..

v555
5. dec 2011

@kuspitka možno ale teraz je v Iscare tak nech mu to ide s úsmevom 😉 😉 😉 😉 držím mu palce lebo ani on to nemal asi ľahké prebrať takú klientelu 🙂 🙂 🙂

zibi
5. dec 2011

baby prosim nepiste tu uz negativa 😢 kazda sme nestastna z toho, co sa stalo a nikto nevie co za tym naozaj je a preco to dopadlo tak ako dopadlo. ale ja pisem za seba..a citim ze tieto veci na mna velmi zle vplyvaju. skuste si predstavit ze by ste stimulovali a boli v takej situacii ako my? teiz by sa vam to necitalo lahko.. a kde by ste uprostred stimulky utekali?
hrozne ma mrzi to co sa stalo s nasim panom docentom, ale musime ist dalej... podla mna, ked sa niekomu nepaci...to, co tam je teraz, ma moznost vyberu a moze odist do ineho centra, ved je slobodna volba a mozeme si centra vyberat. no nepaci sa mi, ked niekto odsudzuje lekara len preto, ze sa mu nepaci z jeho subjektivneho pohladu jeho pristup, ano, docentov pristup bol nenahraditelny, ale je prec a uz sa nevrati a ide nam o to, aby sme tu nasu stimulaciu dotiahli do uspesneho konca... ja osobne si nedovolim nikoho odsudzovat. som laik a nedovolim si zo svojho laickeho pohladu odsudzovat odbornost nejakeho lekara...Je tam novy lekar ..a podla mna by tam nedali nejakeho neodbornika alebo fusera... a ja verim, ze aj napriek problemom a novemu lekarovi sa nam podari otehotneit..ved o to ide..a o to ide aj tu na tej stranke, ktora sa tu preto zalozila... pre mna je dost stresujuce citat , ze doktor nie je dobry a ze nesiaha docentovi ani po paty..atd... a co teraz? kazdy je original a kazdy je iny ..nemoze byt kazdy rovnaky? niekto sa usmeiva vaic, niekto menej, niekto je viac zhovorcivy a druhy menej... ved kazda z nas si vytvori na doktora svoj nazor...ale tie negativne prispevky neposobia vobec dobre na baby, ktore uz stimuluju -teda pisem za seba, na mna- no verim, ze vela bab ostalo zaskocenych a aj maju strach ..ze co dalej....najma po tom co si tu precitali...mozno ze vela ludi so mnou nebude suhlasit..ale svoj nazor si kazda napisat mozeme...tak zahodme vsetky negativa a predsudky.. zivot ide dalej, veci sa menia a nam ide o to aby sme otehu..a takymi to negativnymi spravami sa nam to nepodari..ved vsetko teraz zavisi na nas... 🙂 tak sa drzme babyyy

kuspitka
5. dec 2011

@v555 uvidime.ja už len v januári.,tak už nás môžeš prísť pozireť.. 🙂

zibi
5. dec 2011

@v555 je to pravda, ja nemozem na neho povedat nic zle..a zacinam mat dojem , ze tu je nejaka kampan zalozena proti odbornosti doktora...Gala..nepaci sa mi to 😠
apropooo precitajte si temu..zadajte do fora.. Doc. Tomáš odišiel z CAR Helios
teiz som ostala mierne zaskocena z toho co sa tam vtedy pisalo 😖

zibi
5. dec 2011

@v555
@kuspitka
baby ja si myslim ze ma v iscare uplne inu pozicii je tam veduci lekar a podla mna sa moze spravat uvolnenejsie... potom tam je aj dobry kolektiv cize si myslim ze to vplyva..moj osobny nazor a prvy dojem je velmi dobry.... bol mily , srandoval, vsetko mi vysvetlil, spravil mi dokonca aj vsetky stery a priotm mi trebalo urobit len jeden kontrolny..cize nemozem povedat na neho nic zle.. bola som spokojna..verim ze to bude dobre.. vzhladom k situacii ktora nastala 🙂 nebojte sa baby..dobre to dopadne...
..a casom keby ze si nas docent daco otvori tak stale sa da prejst k nemu..zatial musime verit ze tato zmena neovplyni nas proces do ktoreho sme sa pustili 🙂

kuspitka
5. dec 2011

@zibi tak ja už nebudem meniť centrum nemám prečo.
už to musím dotiahnuť do konca,keď chcem bábo..

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre