Iscare vo FN Martin. Máte niekto skúsenosti?

maja9
28. nov 2009

Ahoj, máte už niekto skúsenosti s novozaloženým centrom v Martinskej FN ?

tinka9075
14. dec 2011

@snazilka1983 no vidíš a tak si sa bála a vydržala si to 🙂

snazilka1983
14. dec 2011

@tinka9075 no to ano aj moj muz sa za mna bal heh ten cely spoteny na rukach hihi. ale tak cakala som horsie. uz len nech sa ujme.

tinka9075
14. dec 2011

@snazilka1983 ujme neboj a kde ti to robila v ambulancii alebo na sále? 😉

snazilka1983
14. dec 2011

@tinka9075
@tinka9075 tam kde ma vysetrovala asi ambulancia

tinka9075
14. dec 2011

@snazilka1983 tak ambulancia a teraz len sa modlit aby to vyšlo 🙂 🙂

dana1972
14. dec 2011

@cuculik1 veru tak proti prírode sa ťažko bojuje ...☹ ja som to už vzdala 😢 😢

cuculik1
14. dec 2011

@dana1972 ale prestan, mam znamych , ktorycm sa podarilo po 11 rokoch , co uz im nikde nedavali sance a zrazu prirodzene a dnes maju dvojcata.... hore hlavu, aj ja mam blbe dni, okrem tychto trampot bojujem aj s omnoho vaznejsimi vecami / onkologicke ochorenie v rodine/ a nejako stale zdvihnem hlavu a idem dalej, lebo stale verim, ze raz to pride....

moniatko13
14. dec 2011

@snazilka1983 no vidíš aká si šikovná 🙂 ,že si to zvládla aj bez bolesti...tak o 2 týždne čakáme od teba dobru spravu,že si tehu..tešíme sa na to.. 🙂 🙂 🙂 🙂 teraz hlavne odych a nič nerobenie,upratovanie prenechaj manželikovi... 🙂 😉 🙂 opatruj sa 🙂

snazilka1983
14. dec 2011

@moniatko13 heh no veru bude ma obskakovat. 😀

helen5
14. dec 2011

Ahojte babi ako sa mate ja ked čitam tie spravi tak . mam aš strach sa pustit do dalšieho kola . ked vraj sa tam niečo deje . tak mi poradte v pondelok mam ist na konzultaciju . a bola bisom rada kebi ma robila doktorka ako on . nech ide tam kde bol doteraz . lebo ani sa to mi nepodari ked on tam bude tak ani neviem či mam ist do druheho kola lebo už teraz bi bolo 3 ale nam zastavili tu liečbu v oktobri .a teraz som zvedava čo len bude

colchicum
14. dec 2011

@helen5 My ideme zajtra prvýkrát. Tiež som rozmýšľala nad tým, kde ísť, keď MUDr. Tomáš odišiel. Teraz je to už úplne jedno, keď je to všade veľký bussiness na Slovenksu a už nie je z čoho vyberať. Som zo stradného Slovenska a Martin mám najbližšie, takže som sa rozhodla pre ISCARE. Vraj tam majú lepšie vybavenie ako v Heliose. Už len dúfať, že sa to podarí na prvýkrát. Ja tomu verím.

sisulkal
14. dec 2011

ahojte nevite proc musel odejit MUDr.Tomas?????

mimon31
14. dec 2011

@colchicum neviem kde si pocula ze maju v ISCARE lepsie vybavenie. Helios ma najmodernejsie technologie, nakolko zastupuju Sydney IVF. Skor malo ISCARE navrch vdaka Tomasovi.

tinka9075
14. dec 2011

@colchicum no teraz to už máš jedno či pôjdeš do Iscare alebo do Héliosu ked z Iscare odišiel doc.Tomáš tak tam to bude len o peniazoch čo je smutné 😒

jovanka81
14. dec 2011

@snazilka1983 velmi drzim palce.......nech to aspon tebe vyjde 🙂

helen5
14. dec 2011

@colchicum a odkial si a ako dlho sa snažie o babetko moja .mi ideme na druhe kolo ale už bi bole teraz 3 ale v oktobri nam to zrušili kvoli visledkom . tak uvidim ako teraz ideme v pondelok tak zajtra držim palce

snazilka1983
14. dec 2011

@jovanka81 dakujem moja. a tebe nevyslo?

sony44
14. dec 2011

@v555 - čo už narobíme ☹, bude chvíľu trvať, kým to predýcham . To je fajn, že je blastocysta - to na 5. den má byť- ...už sa bude musieť "len" zahryznúť a nepustiť sa ťa - budem držať palce, ved niekomu to musí vyjsť.... Viem presne čo prežívaš....
@snazilka1983 - tak už len kúpiť najsamlepší test, ktorý ukazuje len 2 // 😉

v555
14. dec 2011

@sony44 ešte nech vydrží do zajtra a potom ďalších 86 rokov 😀 😀 😀

lubka0506
14. dec 2011

ahojte🙂 chcela som vám povedat že mi včera volali z MT či platí pondelková konzultácia a ešte hovorila mi že či viem že je tam nový doki. ...ja že hej viem. A že či prídeme...A povedala že budem chodit k doktorke/sama od seba/....
@sony44 neblázni čo sa stalo???☹ ...čítala som to tu ale od zadu...
@v555 držím prsty 😉

jovanka81
15. dec 2011

@snazilka1983 nevysli nam 2IUI....mame suepr spermiogram a mala som aj v prvom IUI 2 folikuly a v druhom 3. v prvom som ho este nemala prasknutý, ked mi robili IUI a v druhom uz boli prasknute.....tak neviem, kde je hacik....odvtedy som absolvovala laparku, prefukli mi vajcovody, skontrolovali to tam a vraj je vsetko ok, tak naozaj netusim, co a preco to nejde...asi to chce svoj cas 😉

mabumi
15. dec 2011

@lubka0506 no ahoooooj 😉 . tak kedy idete? inak aj ja budem chodit k doktorke 😉
@sony44 no to snad nie ☹ . co sa stalo? do prdele 😢 ja tomuto nerozumiem. mate uz nejaky dalsi plan? vysetrenia alebo co?
@zlatanka30 a ty mas co nove? ako sa to vyvija, uz viete kedy pôjdete na transfer? ty si mala AMH 0,0 alebo tam bolo aspon nieco? ako je to mozne, ze ti odoberali vajicka. to potom vajicka sa tvoria, ale ich kvalita je zla?
@v555 tak ty by si dnes mohla ist na vklad? budem siiiilno drzat palce. uz sa to musi aspon niekomu podarit 😉

v555
15. dec 2011

Tak žienky moje zlaté,z vkladu nič nebude ☹ ☹ ☹ aj to posledné embryjko zdegenerovalo,ja už nevládzem a už ani nechcem,ja už mám tohto všetkého naozaj dosť.Neviem či ma chápete ale ja to vzdávam.Dáme sa poradovníka na darcovské embryjká a keď príde čas tak sa rozhodneme..........
Embryologička je jedna úžasná žena,toľko podpory a pochopenia čo má ona s nami,nemá nik,to mi verte...a ešte docent 😉 ale ten je momentálne fuč.Veľmi si vážim takých ľudí ako je ona,som rada,že ide za docentom.Oni patria k sebe,oni sú jeden úžasný tím.......a ja im len budem držať palce aby mali čo najmenej takýchto prípadov ako sme my dvaja s manželom.......

mabumi
15. dec 2011

@v555 ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹
zbytocne budem nieco pisat 😒 . je mi to luto a som nastvana, nech sa snazim akokolvek, neviem to pochopit!!! 😢 😠 🙄

v555
15. dec 2011

@mabumi ...............................ja to nepochopím tiež nikdy v živote............

happy8051
15. dec 2011

@v555 ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ placem...........................

petuska123
15. dec 2011

@v555 😔 ☹ presne to iste som zazila aj ja.viem ako sa citis,vtedy to bolo dost skarede obdobie nic ma nabavilo a vkuse som na to myslela ze kvoli comu to vsetko tak dopadlo,mala som len jedinu otazku preco prave my??

moniatko13
15. dec 2011

@v555 zlatušik,to je mi to tak luto ..v poslednom čase sa to všetko kazí,normálne mam strach ako dopadnem ja...drž sa.

zibi
15. dec 2011

@v555 boze to mi je fakt luto... 😔

zibi
Autor odpoveď zmazal
Zobraz

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre