Iscare vo FN Martin. Máte niekto skúsenosti?

maja9
28. nov 2009

Ahoj, máte už niekto skúsenosti s novozaloženým centrom v Martinskej FN ?

bykaterina
24. nov 2016

@petra140 ja som tam bola kuknut tu su aj fotky
https://www.modrykonik.sk/forum/asistovana-reprodukcia/nove-centrum-v-ziline/

cakaren velka oproti MT. personal ak poznas z Martina. Su tam vlastne zamestnanci Iscare MT., ktori su super.

alexa933
24. nov 2016

@lucina1100 od pol noci sa nesmie jest ;) Viem ze opu robili aj bez narkozy aspon tak mne povedala sestricka ze stava sa ked nedonesu predoperacne vysetrenia a suhlasi s tym pacientka ze ti urobia bez narkozy . Inak bezne narkoza ked sa najes s narkozu ti nedaju ani s tym nepocitaj asi za to pozeral ako puk .Inak ze vraj bez narkozy to neni dako extremne bolestivy krok ze max pacientka drapne na chvilu sestricku za ruku.To nam rozpravala sestricka pri vyklade ako treba pichat a pri obrazkoch ako sa co robi ;) Skus sa spytat potom ci je tato moznost ze ta neuspia a budes muset vydrzat ak sa to tyka len opu.

alexa933
24. nov 2016

@bykaterina ahoj ako sa mas

modrafarba
24. nov 2016

Ahoj no na mna hodne robi dojem aj prostredie V Martine ako zamurovali tu cakaren je to tam strasne stiesnene A treba vyskusat aj ine centrum preco nie

bykaterina
24. nov 2016

@alexa933 super 🙂 a ty ?

alexa933
24. nov 2016

@bykaterina ja v pohode zatial ratam ze v nedelu zacinam stimulku tak uvidime 🙂 ;)

bykaterina
24. nov 2016

@alexa933 tak drzim palce nech to vsetko dobre dopadne

petra140
4. dec 2016

@ikke Dobry vecer citala som si vas pribeh a chcela som sa opytat ci mi neviete povedat ci pan doktor MUDR: Tomas este pracuje v ISCARE v Martine. Dakujem

petra140
4. dec 2016

Vie mi niekto poradit rozhodujeme sa medzi dvomi CAR a citame aj pozitiva a aj negativa. Vie mi niekto ale dobre poradit ktore z tychto CAR je lepsie..... Iscare alebo Gin Fiv dakujem .

ikke
4. dec 2016

@petra140 ahoj, nie je to moj pribeh. pozri sa lepsie, pisal ho niekto iny. ja som ho len skopirovala, ked som tieto stranky adminovala.

petra140
4. dec 2016

aha prepac.... myslela som ze si to pisala ty....

petra140
4. dec 2016

@alimak1 Dobry vecer prajem. Chcela som sa Vas opytat viem je to uz dlho ale vedeli by ste mi poradit ci pan doktor MUDR. Tomas Stanislav este pracuje v ISCARE v Martine. Dakujem

janulka232
4. dec 2016

@petra140 ano pracuje tam pan doktor Tomaš Stanislav namiesta pana doktora Gala

petra140
4. dec 2016

@janulka232 a vy ked ste tam boli tak boli ste spokojna ...

petra140
4. dec 2016

@janulka232 no ja som tam este nebola, to bola otazka chcela som vediet nieco viac

janulka232
5. dec 2016

@petra140 ja som tam chodila vyše roka ano bola som spokojna velmi mili ludia tam pracuju.Začinala som s panom doktorom Galom a potom prišiel pan doktor Tomaš.Len čakaren je tam strašne mala

lucina1100
6. dec 2016

@janulka232 ahoj pred rokom tam bol doktor Galo, ako on odišiel tak sním odišli všetci a je tam nový personál. Ja som tam bola pred mesiacom a bola som veľmi nespokojná nikdy viac. A s Dr.tomasom už duplovane, veď on strieda kliniky a nemocnice každého pol roka. Ja som sa teraz objednala do heliosu a ľutujem že som hneď nepocuvla moje známe a mohla som mať pokoj, takže toľko moja skúsenosť. A v iscare nemá kto robiť iba piatky Dr.tomas a potom v stredu Dr. Hlivnak to je všetko tak to o volacom svedčí. 🙂

bykaterina
6. dec 2016

@lucina1100 no trošku tá opravim doc. Tomáš neatriada kliniky. Každý väčšinou začínal V heliose a potom išli inde. On bol v iscare a potom tusim bol na stazi. Po ňom tam nastúpil Dr galo. On si medzi tým otvoril svoju súkromnú ambulanciu V mt a chodí jeden deň aspoň chodil do rk ako Dr.galo chodil utorkY do Kysuce do ambulancie pre neplodné pary . A teraz sa tam vrátil. Ale robí iba jeden deň a myslím že viac ani nebude lebo ma svoju ambulanciu a svoje pacientky. Vraj od januára tam ide nejaká doktorka doktor. Ktorá tam bude každý deň. Ako to bude potom ťažko povedať.

lucina1100
6. dec 2016

@bykaterina
Ano on chodi do RK k nam na porodnicu operovat kazdy stvrtok, aj moju sestru teraz robil, lebo jej umrelo dietatku vo 8. mesiaci a poevdal ten pristup co mal ze hroza arogantny ze az, aj ostatne mamicku u nas vraveli len negativne skusenosti ohladom neho.
Moja nova susedka povedala ked dakedy robil u nas na porodnici lekara ze bol fajn, aj ako clovek aj ako odbornik, ale ako zacal stouto asistovanou reprodukciou, ze sa otocil o 360 stupnov, ale vsetko je to pre nich pasova robota a vsetko je iba o peniazoch.

bykaterina
6. dec 2016

@lucina1100 tak kazda praca je o peniazoch , ja ho osobne nepoznam. ale zas asi je fajn ze chodi aj do nemocky lebo stale je vo fachu,
no zas vies ja moc tym reciam na to ze chodi iba jeden den v tyzdni a vsetci vedia ako sa chova moc neverim ... ako jasne ked ti to povie segra ze s nim bola priamo v kontakte OK ale logicky ked robi jeden den v tyzdni tak nemoze mat vela pacientiek s nim kontakt ako ked je tam clovek zamestanany na 100% pracovny pomer

alexa933
6. dec 2016

@bykaterina ahoj pisla som ti ip 😉

megan5
6. dec 2016

Ja si tiez myslim,ze doktor Tomas je odbornik..bola som tam len na konzultacii..a vzdy povie co si mysli a co by bolo dobre este dat si vysetrit..ma toho urcite vela..a ked vela zamestnancov odislo,tak sa to tam este len tvori..napr.my sme chodili pred tym do gyn fiv v ba a vraveli,ze partner ma dobry spermiogram,popri tom sa nam vajicka nespojili prirodzene s spermiami..bola som na imunologii a ja som v poriadku..z reprofitu mame tiez robeny spermiogram,kde je sice napisane ,ze 1%spermii tvarovo dobrych,ale ked som sa na to pytala,ze ake boli spermie a moje vysledky,tak povedali,ze v norme..a teraz nam pan doktor povedal,ze partner ma podla vysledkov teratozoospermiu..takze nas cely cas centra zavadzali..a este viem,ze pan doktor Tomas pomohol jednej znamej,ktora bola v poriadku,ale zistili jej endometriozu a pan doktor,jej povedal,aby este nesla na umele oplodnenie,dal ju do prechodu..a ona potom po liecbe o 2mesiace otehotnela..cize je to odbornik..ale to bolo asi pred dvoma rokmi..teraz drzim paste a dufam,ze ostane v iscare robit a pomoze parom,ktorym sa nedari otehotniet..🙂

bykaterina
6. dec 2016

@megan5 to ze tvoj partner mal spermiogram aky mal pred rokom nemusi mat teraz ono sa to vsetko meni.. takze by som moc nezvalovala vinu na ine centra. Lebo aj muz ked sa mu narodilo dieta pred 3rokmi prirodzene splodene od vtedy ubehlo velmi vela casu a moze mat aj to co ma tvoj partner.
clovek je stale v procese. Mozno blbe prirovnanie ale zober si ludi ze su OK a o pol roka su v truhle.

megan5
7. dec 2016

@bykaterina nezvalujem vinu na centra..ale aj v gyn five sa to prirodzene nespojilo,v reprofite to ma tiez na papieri..uvidime aky vysledok bude teraz..a ja nemam taktiez nejaku zavaznu diagnozu a nedari sa uz dost rokov..som stale pacientkou reprofitu,ale pocula som chvaly na dokt.Tomasa,tak som tam bola..a myslim,ze hovori veci na rovinu..ja som bola spokojna..

janulka232
7. dec 2016

@lucina1100 ale ja nemožem povedat nič zle na centrum ja som bola spokojna

bykaterina
7. dec 2016

@megan5 a prečo ste nedali icsi?

megan5
7. dec 2016

@bykaterina icsi sme dali..3krat mi vkladali embryjko..neviem preco sa nezadarilo,je to vo hviezdach kedy sa podari..mali sme teraz dlho pauzu..na vklad pojdem az koncom aprila..

bykaterina
7. dec 2016

@megan5 tak to nechapem lebo pises ze sa nespojili. tak preto som sa pytala ci ste davali ICSI

megan5
7. dec 2016

@bykaterina no neda sa tu vypisovat vsetko..vytiahli mi az 24vajicok..embryologicka sa so mnou dohodla,ze cast nechaju ci sa oplodnia prirodzene a niekolko vajicok napichovali..a prirodzene sa nespojilo ani jedno..preto ja som si urobila imunologiu a protilatky nemam..dufam,ze uz chapes ako som to myslela

megan5
7. dec 2016

@bykaterina lebo v gyn five vobec nehovorili o spermiograme,len ze ja mozem mat protilatky,vtedy som ja este nemala urobenu imunologiu..a teraz pan docent Tomas hovoril,ze uz len to ze sa to prirodzene nespojilo svedci,ze to moze byt teratozoospermia..a z vysledkov reprofitu,tam je to iste,tam uz mal zly tvar..no a ja som bola cely cas v tom,ze len ja mam problem..

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre