Iscare vo FN Martin. Máte niekto skúsenosti?

maja9
28. nov 2009

Ahoj, máte už niekto skúsenosti s novozaloženým centrom v Martinskej FN ?

roni1977
11. feb 2019

@majinka81 držím palce,aby sa to podarilo 😉

topasitta
12. feb 2019

@roni1977 ja som uzivala vsetky mozne, naozaj aj nemozne🙈 az potom mi zistili pco, tak si davam inofolic obyc.

pink_lady
14. feb 2019

prosim, ako dlho ste cakali na prvu konzultaciu do ISCARE?

bykaterina
14. feb 2019

@pink_lady je to individualne, najlepsie ked si este dnes zavolas lebo niekedy je to aj mesiac co sa caka

aleskandra
14. feb 2019

@pink_lady do mesiaca 🙂

roni1977
15. feb 2019

@pink_lady ja som nás objednávala 11.1. a prvá konzultácia 25.2. takže viac ako mesiac

roni1977
15. feb 2019

@topasitta ako dlho ho užívaš ,aj Ti v niečom pomáha?A dávaš si jednu alebo dve tabletky denne?

topasitta
15. feb 2019

@roni1977 asi iba tyzden zatial. Kedysi som uz zopar baleni vybrala. Neviem, ci pomaha, mame aj slabunky spg. Cyklus ma malokedy rovnaky pocet dni u mna, a ani s inofolicom to nebolo inak. Pri pcos je dobre co najviac obmedzit sacharidy, takze nejem sladke , pecivo a prilohy uplne malinko len sem tam, akurat ovocie mam kazdy den. Tieto zasady v strave mi skor pomohli ku kratsim rovnakym cyklom.
Hlavne by mal skvalitnit vajicka. Citala som aj, ze znizuje pravdepodobnost OHSS pri stimulacii.

topasitta
15. feb 2019

@roni1977 dva prasky si davam denne

roni1977
16. feb 2019

@topasitta v pondelok idem k môjmu gynekologovi,budem 10 DC tak skúsime ešte monitoring tento mesiac,ak stihneme pichne mi pregnyl na vyvolanie ovulky a budú aj výsledky z hormonálneho profilu,tak som zvedavá .

topasitta
16. feb 2019

@roni1977 drzim ti palce ☺. Mne moj gyn toto nikdy nespravil. Len sono, ze domin.folikul ma tolko a tolko, ste zdrava, nevidim ziadny problem. Som si pripadala trosku mimo, ked ja som nejaky problem tusila 🙈

roni1977
16. feb 2019

@topasitta kvôli tomu,že mi vynechava ovulka,tak ma sleduje a ked ma folikul tú správnu veľkosť,tak pichnu injekciu,aby praskol a uvoľnilo sa vajíčko😊 kamarátke,takto pomohol tiez sa snažili dlho dlho a nič,tak začala k nemu chodiť a hned prvý cyklus sa zadarilo👍 ale ona bola v poriadku,len jej povedal podľa sledovania,kedy nastane ovulka.Skoda,ze minulý cyklus mi nedali injekciu,tam sme to presvihli lebo bol víkend a v pondelok uz mal folik 28mm ,to dr.povedal,ze to uz je skôr cysta,takže az ďalší cyklus.Skús ho poprosiť o ten monitoring,človek nikdy nevie😉 Držím palce aj Tebe😊

michellevendero
16. feb 2019

Ahojte. Prosím Vás chodíte niektorá priamo len k docentovi Tomášovi ?

topasitta
16. feb 2019

@roni1977 super, ze mas takeho ochotneho👍. Ja som teraz spokojna s docentom Tomasom, a potom budem riesit noveho gyn. A dakujem ☺

topasitta
16. feb 2019

@michellevendero ahoj. Zatial som bola len u neho, mozno nahoda. A nabuduce sa k nemu pre istotu vypytam.

roni1977
17. feb 2019

@topasitta Prosím ťa a oni ti docenta Tomáša pridelili, on vyšetruje všetky pacientky alebo je tam viac doktorov a bola len náhoda,že si sa dostala k docentovi Tomášovi.

topasitta
17. feb 2019

@roni1977 tak tototo vobec netusim. Je tam este asi aj ina doktorka. Ja som ani nevedela, kto to je. Az potom som ho googlila. Ma aj inu ambulanciu, takze nerobi kazdy den. Raz som bola len na krv u sestricky a domov, a potom v den operacie sono u neho a aj ma operoval.
Kamoska sa na vstupnu konzultaciu objednala konkretne k nemu (ale zasa neskor na folikulometrii mala doktorku).

roni1977
18. feb 2019

@topasitta ďakujem Ti krásne za všetky odpovede a my sa necháme prekvapiť ,už len týždeň vydržať 🙂

terka811
20. feb 2019

Dievcata, chcem sa opytat ci ste niektora mali problem so znizenou vajecnikovou rezervou? Vraj sa v ISCARE specializuju aj na tento problem. Ake su vase skusenosti? dakujem za kazdu odpoved.

pink_lady
20. feb 2019

@terka811 tiez mam tzen problem ...a zaujima ma to, citala som ze vraj uz pri AMH 0,5 odporucaju darcovsksy program :/ a ja mam 0,06 :(

terka811
20. feb 2019

@pink_lady ja som na tom podobne. Dnes som sa objednala do iscare v martine tam sa vraj specializuju na tento problem, preto ma zaujimalo ci s tym ma niekto skusenost.

pink_lady
20. feb 2019

@terka811 a kedy si dostala termin? chcem tam zavolat tento tyzden, tiez do martina...

terka811
20. feb 2019

@pink_lady az 4.4. Radsej si zavolaj cim skor 😉

pink_lady
1. mar 2019

@terka811 no ja som sa odhodlala az vcera, a termin az 15.5....No co uz...Aj tak na schvalenie poistovne sa caka 2-3 mesiace myslim a so stimulaciou by som chcela najskor po lete zacat

bykaterina
1. mar 2019

@pink_lady schválenie trvá do 30 dní. A platnosť býva cca pol roka

pink_lady
1. mar 2019

@bykaterina hej? tak super, ja som kdesi citala ze 3 mesiace....tak to by akurat tak vyslo, niekedy na september zacat, lebo v teple si pichat nic nechcem ...a ja furt verim ze zazrak sa podari prirodzene...

bykaterina
1. mar 2019

@pink_lady áno zo zákona 30 dní. Asi si čítala niečo iné 😊 Lebo dôvera napríklad aj do 14 dní schváli ak majú všetko potrebné

terka811
1. mar 2019

@pink_lady ja este neviem aky bude postup, uvidim co mi povedia na tom vstupnom vysetreni.ja tiez stale verim v zazrak. V 32 rokoch som takuto "diagnozu" fakt necakala 😢

pink_lady
1. mar 2019

@terka811 ja mam sice uz 37 ale tiez som to necakala, vzhladom na to, ze mam vsetko ako hodinky, a ze jedno dieta mam napriek endometrioze ani neviem ako (na 1. šup).Dalsia vec, ktovie ake hodnoty maju zeny ktore maju po 30r dieta...

majinka81
1. mar 2019

@pink_lady Ahoj to amh je nizke co ti na to povedal doktor?Ja mam tiez tolko rokov,tiez sa obavam ze co.Ovulaciu mavas pravidelne?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre