Iscare vo FN Martin. Máte niekto skúsenosti?

maja9
28. nov 2009

Ahoj, máte už niekto skúsenosti s novozaloženým centrom v Martinskej FN ?

pink_lady
1. mar 2019

@majinka81 ovulaciu mam ako hodinky pravidelnu , menzes tiez pomaly na minutu presne. doktor si z toho velku hlavu nerobil, vraj ze jen izke ale ze ja mam odoperovane z vajecnika, takze aj tym znizena rezerva, ze pokial mam ovulaciu, tak...Naopak, taka mlada dr co u neho robi tiezt, tak ked som u nej bola, tak ona sa stvarila ze uz ani IVF by nemuselo vyjst, ale nezabudla dodat moralne reci ze z moralneho hladiska neodporuca IVF a bla bla

majinka81
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
pink_lady
1. mar 2019

@majinka81 lebo ona je podla vsetkeho katolicka ...ja som tiez ale nechcem sa zvysok zivota trapit a vycitat tym ze som nevyskusala vsetky moznosti...stara si na babo nepripadam vobec...poznam zeny co aj ovela starsie mali a znasali to ovela lepsie ako 20tky...mozno to vyjde mozno nie ale skusit chcem vsetky dostupne moznosti

pink_lady
1. mar 2019

@majinka81 jedine co by mi asi vadilo by bol darcovsky program, to uz asi nie...

majinka81
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
pink_lady
1. mar 2019

@majinka81 tak drzim palce, snad nam to raz sa este podari...

terka811
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
majinka81
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
terka811
3. mar 2019

@majinka81 pisem ss

roni1977
18. mar 2019

Ahojte má niekto skúsenosti s dr.Grúberovou.

nika849
25. mar 2019

@roni1977 Dobrý deň. Ja som bola u pani doktorky Grúberovej a bola som s nou maximálne spokojná 🙂 milá, ochotná všetko mi dopodrobna vysvetlila 🙂

roni1977
26. mar 2019

@nika849 Dobrý deň,prosím Vás riešili ste IVF ?A ak sa smiem spýtať bolo to teraz niekedy?

nika849
26. mar 2019

@roni1977 s touto pani doktorkou som mala IUI ale nevyšlo ☹ zajtra idem na konzultáciu ohľadne IVF tak som zvedavá čo má bude čakať a hlavne aký lekár lebo prvé IUI bol pán doktor Stanislav ďalšie IUI pani doktorka Grúbelová, pritom patrím k pani doktorke Procházkovej a teraz uvidím kto ma bude čakať

bykaterina
26. mar 2019

@nika849 zauca sa teráz nový dr tam z Ukrajiny, ktorý má špecializáciu na asistovanu reprodukciu.

terka811
26. mar 2019

@bykaterina ano, taky sympaticky doktor 🙂 mozem sa ta opytat ci tam pracujes alebo iscare tiez navstevujes?

nika849
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
bykaterina
26. mar 2019

@terka811 nepracujem tam 😊 ano sympos je taký príjemný.

roni1977
27. mar 2019

@nika849 tak držím palce a dajte vedieť ako ste dopadla 🙂

nika849
27. mar 2019

@roni1977 tak konzultácia za mnou 🙂 šlo to strašne rýchlo 🙂 som si myslela ze neviem koľko ešte budem čakať a oni ma hneď nabalil liekmi lebo v priebehu 2 dni mi má prísť mrcha a potom hneď začínam krátky protokol 🙂 a bola som s tým novým doktorom Ukrajincom a je strašne milý 🙂

roni1977
28. mar 2019

@nika849 tak to gratulujem super rýchlosť , budem držať palce 🙂 a môžem sa spýtať to už máte schválené aj od poisťovne?Pýtam sa preto ,lebo ja som čakala mesiac ☹

nika849
28. mar 2019

@roni1977 ďakujem 🙂 no aj ja som bola prekvapená z tej rýchlosti som čakala ze minimálne meciac sa bude čakať na schválenie ale mam VŠZP tak ze tam sa nečaká na schválenie že tam sa to posiela potom dodatočne 🙂

kvetinka8986
28. mar 2019

dobrý deň, vidím tu diskusiu ohladom lekárov Iscare MT - pôsobi tam p. MUDr. Ďurčeková?
- lebo ako citam tak citam a nejak sa to tam obmenilo . dakujem za info

roni1977
2. apr 2019

@nika849 tak to buď rada,držím palce 🙂

pink_lady
4. máj 2019

@nika849 aj ostatne... pekne prosim, ked ste isli do ISCARE, niesli ste aj nejake vysledky od svojho lekara? absolvovali ste aj laparoskopiu? dakujem za odpovede

nika849
4. máj 2019

@pink_lady mne robili všetky potrebné vyšetrenia v Iscare od môjho doktora som nepotrebovala nič ☺️☺️

pink_lady
4. máj 2019

@nika849 a to tak na rychlo vsetko urobili, ze hned z 1. konzultaciwe si aj lieky niesla? 🙂 ake vysetrenia ti tam prosim robili? my mame ist tento mesiac, tak zacinam chytat bobky 😲 :D

roni1977
4. máj 2019

@pink_lady ahoj,mne môj gynekolog spravil hormonalny profil a vypis z karty.A vzala som si aj zaznamy zo štítnej,z hematologie a od pľūcnej,proste načo sa liečim 😊

pink_lady
4. máj 2019

@roni1977dakujem...behnem trnto týždeňi k dr po nejaké výsledky teda co mak... A mala si prosím aj laparoskopiu? Tam ta úvodná konzultácia ako prebiehala?

topasitta
4. máj 2019

@pink_lady ja som mala celu kartu od gyn. Od neho spraveny hormonalny profil. Lap.diagnostiku mia robili v nemocnici. Este som mala endokrinologiu, muz urologiu a spg a spolocne reproimuno a genetiku.
Uvodna konzultacia bola s docentom. Prestudoval si zdr.zaznamy, urcil mi pcos, sono to potvrdilo. Cakala ma este hystwroskopia kvoli polypu a ze ked sa zotavim a budeme chciet, mozeme zacat so stimulkou, s tym ze vklad by mohol byt 3 mesiace po hysteroskopii.

moznoze
4. máj 2019

@kvetinka8986 MUDr.Durcekova je na materskej

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre