IUI - dnes 14. deň

kozekozusiny
3. máj 2022

Dobrý deň,
dnes som 14 deň po IUI. Včera na 13 deň som si robila test a negatívny. Dnes som si robila test a vyšiel pozitívny ( ukázal 1-2 týždeň tehotenstva). Bola som dnes u svojho gynekológ na krv a povedal že je to skoro. Máte takú skúsenosť že to môže byť planý poplach.
Ďakujem

thereisabear
3. máj 2022

Čo je skoro? Test už by mal byť pozitívny, aj test z krvi.

anjelicek26
3. máj 2022

@kozekozusiny tak ak mas pozitivny test, tak to skoro na krv nebude, ale neni to ani nutnost...rob si dalej testy, pruzkove, ci to silnie...ale lekar ta vacsinou chce vidiet ked meska menstruacia dva tyzdne a nie skor...

kozekozusiny
autor
3. máj 2022

Vraj je skoro na krv. Malo by mi meškať aspoň par dni. Dnes mam 28 deň cyklu.

tessa2299
3. máj 2022

@kozekozusiny skoro je tak jedine na sono. Mne po iui vzdy na 14ty den brali krv. Absolutne neni skoro na potvrdenie HCG.

thereisabear
3. máj 2022

Bežne sa po iui berie ten 14. deň krv, nie je to skoro.

anjelicek26
3. máj 2022

Moj lekar napriklad ziadnu krv na hcg neberie (okrem klesania hcg po potrate)... spravi 50kovy test s mocu a potom prve sono.. ono tehotna je tehotna, ta hodnota s krvi mam pocit vacsinou tu zenu este viac zneisti, ci je to este v norme a ci nie...

zojanka
3. máj 2022

@kozekozusiny Tak klasicki "obvodni" gynekologovia neradi potvrdzuju tehotenstvo v den ocakavanej menstruacie. Preto su pozyvaju tehotne tak 6tt a neskor. Mne moj gynekolog nikdy ani krv nezobral, tehotenstvo potvrdil az ked bolo vidiet na sone. Keby si sla do centra kde ti robili iui tak by to brali inak. Bud chod na krvne vysetrenie do centra kam chodis, alebo si daj sukromne spravit test na hcg v dakom labaku alebo testuj pruzkovymi testami ci pekne silneju.

clori
3. máj 2022

@kozekozusiny sprav si este nejaky obycajny tycinkovy test obden (rovnaku znacku). ak bude ciarka silniet, je to urcite tehotenstvo 😉 kedy mas ist na krv do CAR?

danmot
3. máj 2022

Píšem z iného účtu. Takže krv mi nakoniec zobrali. Akurát mi teraz volali že hladina HCG je 13,2.

katarina11122013
3. máj 2022

@kozekozusiny ja som na 14 deň išla na krv tak mi kázali v car.

diaa07
10. máj 2022

@katarina11122013 ja som dnes 14 deň po IUI a na krv mám ísť na 16.den... Aj test si mam robiť až 16.den po IUI.. To je teraz vo štvrtok 12.5. A po druhé budem len 28.den cyklu vo štvrtok

diaa07
10. máj 2022

@danmot ja som dnes 14 deň po IUI a na krv mám ísť na 16.den... Aj test si mam robiť až 16.den po IUI.. To je teraz vo štvrtok 12.5. A po druhé budem len 28.den cyklu vo štvrtok

diaa07
10. máj 2022

@kozekozusiny ja som dnes 14 deň po IUI a na krv mám ísť na 16.den... Aj test si mam robiť až 16.den po IUI.. To je teraz vo štvrtok 12.5. A po druhé budem len 28.den cyklu vo štvrtok

diaa07
10. máj 2022

@kozekozusiny a tiež som bola včera 13.den po IUI a na teste ktorý som robila síce až okolo 22:00 večer, bol negatívny. Nič som nanom nevidela.

doodka
20. máj 2022

Ahojte, tie baby co ste išli na 16den na krv, ako ste dopadli? Ja mam dnes 13den po iui a test negatívny 😒

helka46r
26. júl 2022

@kozekozusiny ahoj aj ja som po iui dnes 13 deň a tes negativni zajtra idem na krv

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre