• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

23. marca 2017 
@st2 Dakujeeem moooooc :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
25. jan 2012 o 12:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hadassah jasne ze si dajte vypisat hned ziadost :slight_smile: aj my sme tak mali ,aby sme nemuseli potom cakat 6 tyzdnov :dizzy_face:
25. jan 2012 o 12:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cmelica kam ste chodili?
25. jan 2012 o 12:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@st2 chodime do Heliosu Martin :slight_smile:
25. jan 2012 o 12:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@cmelica ahooooj moja
:slight_smile:
25. jan 2012 o 13:22  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dasaa ahoooj!!!ako sa mas???co si porabala?
25. jan 2012 o 13:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirka2010 jeeej moja mas krasneho synceka prajem vam vela zdravia,vela usmevoch na tvari a aby radost ste rozdavali :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
25. jan 2012 o 13:25  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cmelica ale ste toho popisali dnes :grinning: :grinning:.Rano som bola na krv tak moja sestricka mi zobrala az 4 ampulky krvi. :frowning2: Dufam ze mi este aj nie co nechala :grinning:.Vysledky by mali byt na dalsi tyzden.Ked pojdem k svojmu tak uz by som mala vediet co a ako.Prisla som domov moja a zase som sa rozpravala zo zachodom :cry: :cry:.Ked mm odisiel do prace tak som si lahla az som zaspala.Taky mam zatial den.Ale ty sa mi pochval co mas nove a co si porabala ? :slight_smile:
25. jan 2012 o 13:29  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dasaa juu moja zas ten kamarat zachod???ja som bola tiez na krv koli stitke a 2.2 idem na kontrolu ,tak som zvedava ako dopadne :slight_smile: pojdem mm nachystat obed a asi podriemat :slight_smile:
25. jan 2012 o 13:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@cmelica hladala som fotecku tvoju krasne dva // ale nenasla som ju nevadi.Je to super a potichucky gratulujem.Ved zachvilku budeme vidiet aj fotecku.A co si sa tak rozhodla testnut ? :dizzy_face:
25. jan 2012 o 13:34  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dasaa moja fotecky budu az v utorrok po krvicke :slight_smile: mm ten uz nemohol vydrzat tak sme testli :slight_smile:
25. jan 2012 o 13:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dasaa na druhy tyzden to mas poradnu vsak?to uvidis aj mimi :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
25. jan 2012 o 13:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cmelica ano mam no dufam ze uvidim :slight_smile: a ze budu aj dobre vysledky.Juuuj normalne si viem predstavit tvojho mm aky je rad ved kto by nebol. :dizzy_face:
25. jan 2012 o 13:40  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@cmelica moja budes tu vecer ?prisiel mi domov mm a ideme sa najest bo mi doniesol aj obed.
25. jan 2012 o 13:47  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dasaa hej je len este naozaj tak striezvo :slight_smile: este musi silniet :slight_smile: moja idem prichystat mm obed,vecer som tu :grinning: drzkaj sa a hladkam drobciatko :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
25. jan 2012 o 13:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@cmelica ked tu pojdes prezvon mi a stretneme sa tu.juuuuj tesim sa :dizzy_face:
25. jan 2012 o 13:51  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@cmelica dakujeme veeeeeelmi pekne...je to nas poklad....a ty sa ako mas??? co nove??? dufam, ze stafeta odovzdana :slight_smile:
25. jan 2012 o 14:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dasaa dakujemeeeee :slight_smile: a ty sa ako mas??? ako citis, tehulka????
25. jan 2012 o 15:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@tinka9075 dakujeme moc, moc, moc :slight_smile:
25. jan 2012 o 15:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirka2010 ju mojka ste nadherny :slight_smile: :slight_smile: zatial to vizera ,ze ano :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: dufam,ze nam ciarocka bude silniet :slight_smile: :slight_smile: Dakujeme :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
25. jan 2012 o 15:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@cmelica jeeeeeeeeeeeej, to naozaj???? bozinku, aka som stastna....vidis, ta stafeta ma naozaj nejaku moc, ked sa to podarilo :slight_smile: jupiiiiiiiiiiiii, tesim sa neskutocne :slight_smile:
25. jan 2012 o 15:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@dasaa ale ved na archive tvjoj mas vsetky casti .... ja tak pozeram panelak ked nestiham :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
25. jan 2012 o 15:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@apolenka6 skusim prekalkulovat, kolko by ma vyslo "nove" zamestnanie - celkova cena prace pri maximalnych odvodoch za 3 mesiace (teda rozhodujuce obdobie na vypocet materskej), potom to porovnam s tym, co by som zaplatila na DNP a potom to hodim do diskusie na DNP, nech mi to niekto potvrdi a tak sa rozhodnem. Vyhoda noveho zamestnania je v tom, ze nie som limitovana 270 dnami. Idem dnes pocitat :sunglasses:
25. jan 2012 o 15:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bobinka77 drzim palce, to, ze to prvykrat nevyslo, neznamena, ze aj druhy pokus bude zly (zo mna si neber priklad :grinning: :grinning: :grinning: )
25. jan 2012 o 15:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cmelica paraaaaaaaaada :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
25. jan 2012 o 15:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@cmelica zo srdiecka blahozelam a strasne silno drzim paluchy, aby bolo vsetko ako ma byt .-)...
25. jan 2012 o 16:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mirka2010 ahoj moja mam sa dobre dnes som sa rozpravala zo zachodom ach jaj :cry: Dnes som bola u gynek.dat krv tak o tyzden budem asi vediet vysledky :slight_smile:
25. jan 2012 o 17:32  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kostickabonnie tak to ano ale mne sa tak zle pozera bo mam maly notebook :slight_smile:
25. jan 2012 o 17:34  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cmelica zlatinko tak sa za teba potichúčky tešíííím :hearts:
25. jan 2012 o 19:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mirka2010 ešte raz gratulujem ,Maroško je krásnučky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: prajem skoré uzdravenie a šťastný život maličkému a aj vám!!!
25. jan 2012 o 19:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok