IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

kofeinka
11. apr 2018

Dievcata kazdy den sen chodim a verim vzdy ze sa to uz niektorej podari aby som sa mohla tesit ze spravodlivost funguje. No zatial sa nam nedari :( ale ked vidim vase boje bojujem svami 🙂

lili3210
11. apr 2018

@tyty64 aaaa do kelu, to ma mrzí. 😢 Ono je to zákon schválnosti, že my čo chceme sa trápime a tie čo nechcú, tak ani nevedia ako. 😡 Okolo mňa ich je tiež plno. 😡 Držím ti aj naďalej palce, nech je ďalší mesiac úspešný a aj vám ostatným dievčence ✊🙏😉 a sebe na piatok, nech nejdem z CRM domov s revom. Ak by to náhodou nedopadlo dobre, tak my tiež este jedno IUI a potom IVF. Hlavu hore baby, my sa dočkáme. 😘

lili3210
11. apr 2018

Baby ešte 1 otázka. Keď ste boli na IUI a doktor vám napísal duphaston, koľko dní ste ho brali? 10 dní, či až kým ste nešli na kontrolu. Mne totiž doktor povedal 2 x 1 tabletku, ale nepovedal koľko dní a teraz premýšľam nad tým, že keď mi ho predpisoval môj gynekológ, tak som brala zakaždým len 10 dní.

tyty64
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lili3210
11. apr 2018

@tyty64 uf, normálne si ma s tým duphastonom ukľudnila. Ďakujem, si veľmi zlatá. 😘😘😘 Určite sa ozvem akokoľvek to dopadne. Ale verím, že dobre. ✊🙏✊🙏 A teraz mi napadlo, že tebe prišiel ms a brala si duphaston, či ty si ho nebrala? 🙃

kufea
11. apr 2018

@lili3210 hmmm rozmýšľam že prečo vám dali duphaston a mne progesteron. Na základe čoho to dávajú? Kde chodíte?

zdenka67
11. apr 2018

Mne dali 2 tbl denne na 14 dní (čiže až do kontroly) bola som v pondelok prvý krát na iui

lili3210
12. apr 2018

@kufea duphaston je vlastne tiež progesterom. Asi to bude to isté. 🙂 Chodíme do CRM BB.

lili3210
12. apr 2018

@zdenka67 držím palce ✊🙏😘 A nech ti to rýchlo ubieha 😉

zdenka67
12. apr 2018

@lili3210 dakujem 🙂 no ostala som PN, lebo v robote ja mam katastrofu, takze si citam knihy doma 🙂

tyty64
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
anavianavi
12. apr 2018

Hlasim sa k aprilovym prvoneuspechom. Moj Dr. navrhol cakat, lebo chce moj problem konzultovat. Netusim, co robil doteraz, ved mal 4-5 dni a po ms som mohla zacat. Od zaciatku mu vsetko dlho trva. Skusim poziadat o konzultaciu na ivf. Drzim prsteky ostatnym.

misik14
12. apr 2018

Bolela vás niektorú extrémne hlava po pregnyle? Brutalne ma boli hlava az mi je na zvracanie..Včera večer sme pichali, zajtra ráno ideme na iui.

tyty64
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lili3210
12. apr 2018

@tyty64 ja dnes celý deň pocit ako pred ms. Buď keď som bola dlho na nohách alebo keď som dlhsie sedela. Teraz som prišla z roboty domov a nič, totálna úľava. Asi mi len nohavice vadili alebo čo ja viem. Neviem. Už nech je zajtra a nech už viem na com som. ✊🙏🙂 Vidím to takja, že hodím sprchu a zaspim ako dudok. 😂 Ja neberiem nič, len kyselinu listovú aa ten duphaston. Doktor aj vravel, že nič iné ani nemám brať, že mám vysledky na 1 *, tak sa držím toho čo mi povedal. Ešte nech ma zajtra poteší a bude všetko ako ma byť. 🙂🙏✊

lili3210
12. apr 2018

@zdenka67 tak keď to máš v robote tak, takže sidoktor dobre spravila. 😉 Ja to nemám až také zlé, aj keď mám 1 kolegyňu, ktorá je mega krava, ale tak jej sa snažím vyhýbať a teda väčšinu času trávim s deťmi v triede. A je mi tam s nimi super. Spolu jeme, hráme sa, rozprávame sa, cez prestávky opakujeme a tak. 🙂

anavianavi
12. apr 2018

@tyty64 Vraj som mala vystelku v norme, ale mohla byt aj hrubsia, tak chce konzultovat ako mi to podporit viac. Ale na to mal kopec casu. My nie sme na SR a chodime do centra lokalne. I ked na ivf pojdeme inam.

tyty64
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lili3210
13. apr 2018

@tyty64 presne ako píšeš. 🙂 Snažíme sa cca 3 roky. Nerobila som ani 1-test, nemerala BT, proste nic. 🙂 Stale mi nejak behal v hlave ten pregnyl, tak som si povedala, že radšej nie. 🙂 V škole mám prváčikov a raz do týždňa chodím aj do škôlky, tam mám angličtinu. 😊 O hodinu vyrazíme z domu a o 9:00 tam máme byť. Dúfam, že výsledky budú skoro. 🙂

lili3210
13. apr 2018

@lili3210
@zdenka67
Tak baby, doktorka na sone, že sliznica 9 mm, čo je na hrane áno aj nie a výsledky z krvy budú o druhej. Držte silno silno palce. ✊🙏✊🙏✊🙏✊🙏

tyty64
13. apr 2018

@lili3210 uz som napnutá ako strunka🤓 ako to dopadlo teda? Veľmi držím palce 😊

zdenka67
13. apr 2018

@lili3210 už máš aj výsledky? Drž sa

lili3210
13. apr 2018

@tyty64
@zdenka67
No nejak nám zabudli zavolať. Volali sme tam a hodnota hcg je 2,3 - negativne. 😢

tyty64
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lili3210
13. apr 2018

@tyty64 mm povedal, že teraz nechce. 😕 Skúsime 2 - 3 mesiace sami a keď sa nepodarí, tak potom to skúsime znovu. A asi aj má pravdu. V lete budeme obidvaja dovolenkovat, takže budeme v klude a bude to tak aj lepšie.🙂

tyty64
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zdenka67
14. apr 2018

@tyty64 boze baby, ja dnes chytám depku, hodinu som, že super super vyjde to a potom zase, že nie... Ako pripisujem to hormónom, ale v pondelok bolo iui a už začínam mierne panikáriť 😐😑 stále verím,že to vyjde,ale bojím sa aj sklamania

lili3210
14. apr 2018

@tyty64 veď tieto správy človeka vždy tak položia, že až. Držím ti palce, aby sa podarilo. 😘✊🙏

@zdenka67 nebuď smutná, tietože stavy sú úplne normálne. Snaž satak pozitívne naladiť. Moc ti toto prajem, aby to vyšlo.😘✊🙏

Dievčence, ja tom ale stále neverím, že nám to nevyšlo. Stále mám taký vnútorný pocit, že to nie jeje pravda. Na sone mi doktorka povedalas 50/50, hcg 2,3 ale čo ak nevyšlo IUI, ale podarilo sa nám prirodzene o 3 dni neskôr a preto bolo to hcg, také nízke. Ja som dnes ešte len 25DC, čiže krv mi brali na 24DC. Celé mi to nejak nesedí. 🙃

zdenka67
14. apr 2018

@lili3210 tak keď máš taký pocit, tak to bude dobre 😉 držím palce, nech sa tešíš 😊

tyty64
Autor odpoveď zmazal
Zobraz

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre