• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

25. júla 2017 
@fomarik Caukoo tak vidim ze uz je u teba vsetko na najlepsej ceste :wink: gratulujem aj ja k dobrym vysledkom. ty si na rizikovom vsak? nenudis sa sem tam doma? :D a inak pekne od teba ze si zostala tejto teme aj nadalej verna aspon nam dodavas nadej.
@apolenka6 Ty si po iui? kolky dnik? co tu posledne citam tak viem len ze @jalanecek je uz asi v ''tom'' :D drzim palce!!!
@petuska123 ty si asi tiez po iui vsak? kolko mas este do konca?
ja idem zajtra na krv a sono, tak uvidime ako sa to vyvija.
18. mar 2011 o 15:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miriamka
@andy175
aj vy dve ste po iui? vasa prva inseminacia?
18. mar 2011 o 15:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pici a čo žiadosť? už schválená
18. mar 2011 o 15:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzancek22 zatial nie :frowning2:
18. mar 2011 o 15:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@yasminne ahoj milacku
18. mar 2011 o 15:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@yasminne dakujem mojko jeste nevieme ci to dopadlo testnem v pondelok a v stredu a ak bude pozitiv volame do mt a na krvicky dakujem za pesticky... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
18. mar 2011 o 16:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pici No caf zlatko :slight_smile: ako sa mavas? ty moje zase cakas kedy sa zacne cosi diat? :wink: Spominam si ze mas ist na kontrolu, aj beries tu hak? kolko tsk v priemere trva schvalenie ivf?
18. mar 2011 o 16:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@yasminne veru tak. som už po druhej inseminácii... teraz som si chcela oddychnuť, tak som išla na PN... len som nejaka nachladnuta, tak ma to hnevá!!!! :angry:
18. mar 2011 o 16:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@yasminne ano ano, ja som teraz v oddychovom rezime. beriem triquillar :D ten som brala aj roky predtym :D a cca 3 tyzdne trva schvalenie... takze niekedy buduci tyzden by to mohlo byt
18. mar 2011 o 16:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@andy175 Takze cakas na den D? ja som pri prvom iui tiez ostala doma ale teraz to uz neurobim radsej budem v zhone a nebu tak cas rozmyslat nad tym ci to vyslo alebo nie :wink: Ale ak si chora tak to je zase lepsie oddychovat a rychlo sa z toho dostat. tak sa drz! a kedy bude den D? teda ak som to spravne pochopila ze si po a cakas na vysledok.
18. mar 2011 o 16:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pici Tak to nie je take hrozne :slight_smile: takze dalsi cyklus idete na to! no potom ma budes dopodrobna informovat oki? :wink: kto vie ci aj my k tomu nesmerujeme...
18. mar 2011 o 16:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
áno áno, správne si to pochopila. deň D bude myslím 30. marca. tak som si to dobre vypočítala. po prvom iui som doma nezostala, ale teraz som sa tak rozhodla preto, lebo v práci mám dosť stresu... a tak aspoň mám tu doma trošku kľud. Ja by som nad tým rozmýšlala, aj keby som v práci... a ty si tiež po IUI alebo naň čakáš???
18. mar 2011 o 16:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@yasminne no uvidime ako to bude.. jasne ze ti dam info... dufam ze ty ich nebudes potrebovat... kedy ides na IUI?
18. mar 2011 o 16:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@andy175 Cakam :wink: Pocitam za tak v polovici buduceho tyzdna bude inseminacia. Aj je u vas nejaky problem ci sa len nedarilo? ako dlho sa snazite ak sa mozem pytat?
18. mar 2011 o 16:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@yasminne no my sme sa snažili tri roky. gynekolog ma poslal na laparoskopiu a tam mi zistili, že mam jeden vajcovod úplne nepriechodný a pravy je priechodny pod vysokým tlakom. a aj môj manžel nema nejaky dobry spermiogram - teda hlavne morfológiu spermii... takže asi tak... doktor nám najskôr poradil IUI, predsa len je to ľahší spôsob a ak sa nám to teraz nepodarí, tak si vypíšem žiadosť na IVF ale pôjdem ešte aj na tretie kým budem čakať na schválenie žiadosti... a ty chodíš kam do CAR???
18. mar 2011 o 17:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pici zajtra budem snad mudrejsia ked mi vezmu krv a kuknu dnu :wink:
18. mar 2011 o 17:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@yasminne supeeeeer
18. mar 2011 o 17:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@andy175 Tak nech sa pekne podari iui ked nie aj toto tak ako sa vravi do tretice vsetko naj! Ja som v Belgicku takze do car chodim tu v Leuven. je to tu na spickovej urovni tak dufam ze sa nam tu podari splodit i porodit aspon jedno babo bo sme tu len docasne :wink:
18. mar 2011 o 17:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@yasminne no tak budem držať päste! nech to vyjde! :wink:
18. mar 2011 o 17:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@yasminne Aho!som dnes 12deň po IUI v pondelok idem na sono a krv je to moje 3 IUI mala som 3 vajka tak uvidíme :confused: :confused:
18. mar 2011 o 18:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fomarik Tak to si ma potešila ako si dopadla!! :dizzy_face: :dizzy_face: teším sa
Ty si,len 1kg pribrala?? :confused: tak to maš super zatial ja by som aj 25kg.pribrala,len nech by bolo pre čo :slight_smile: Dnes ste mali domácu idylku ..jáj ako bolo doma dobre všetko porobené,navarené teraz ked prídem domov večer nič sa mi nechce som rada,že si sadnem :unamused: a variť musím,ale mám ten segedín tak je dobre....
18. mar 2011 o 18:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte mojka aky jsme mali dnes dnik???Ja celkom fajne len som sa qaasi prejedla apekne ma boli brucho...
18. mar 2011 o 19:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@apolenka6 :dizzy_face: tak vela stastia drzim palce!!! do tretice vsetko NAJ!!! :wink:
18. mar 2011 o 20:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@apolenka6 drzim velke palce aby to bolo pozitivne!!!!citam vas kazdy den len akosi nemam co komentovat.nemam nic nove...prave som po ovulke v prirozdenom cykle.cakam na april :astonished: :astonished:
18. mar 2011 o 20:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fomarik ahoj ozyvam sa po case,ale sledujem vas kazdy den,som rada ze sa pomaly dostavas z problemov.menila by som stebou hned,napriek vsetkemu,dolezite je mat pod srdcom maly zivotik co cochvilu pride na svet!!!!uz ti to ubieha riadne. :grinning: :grinning: :grinning:
18. mar 2011 o 20:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jalanecek drzim palce aby to bolo tehu naozaj!!!!
18. mar 2011 o 20:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ráno! musím dnes ísť tiež do práce :confounded: :rolling_eyes: nechce sa mi no čo narobím!?

@yasminne A ty ako? tuším užívaš hormóny kedy ideš na sono kolko máš vajok :confused: ?Aj ja tebe držím palce nech druhý pokus sa ti podarí :wink:

@adikasala :slight_smile: tak nás sleduj nadalej neboj príde čas a budeš pridávať príspevky ,áno býva také obdobie,že nevieš čo máš napísať :confused: a hlavne vtedy ked máš čakacie obdobie .... :slight_smile: dík za palce budem ich moc potrebovať :fearful:
19. mar 2011 o 06:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte mojka prajem krasne ranko ako jsme sa vyspinkali???
19. mar 2011 o 08:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adikasala dakujem verim v to a verim,ze to dopadlo ... :wink: :wink: :wink: :wink:
19. mar 2011 o 08:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@yasminne ahoj ano som po 2 iui a este ma caka dasli tyzden predomnou na vysledok
19. mar 2011 o 10:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok