• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

17. októbra 2017 
čítam už dlho Vaše témy a dnes sa chcem zapojiť...
Zajtra ideme prvý krát na IUI tak som zvedavá koľkým sa to na prvý krát podarilo?? čo to obnáša??? a kedy sa zhruba dozviem výsledok musím čakať až do ďalšieho menzesu??
26. apr 2011 o 13:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katy33 určite bude to zajtrajšie HCG vysoké, ved čiarky na teste sú krásne.
26. apr 2011 o 13:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katy33 jupiiii :slight_smile:
26. apr 2011 o 13:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pici sme v očakávaní s tebou.
26. apr 2011 o 13:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fomarik No fyzicky sa mám fajne, tak ako od začiatku, žiadne problémy. Vo štvrtok som bola na tripple testoch, tak sme teraz v očakávaní na výsledok a dosť sa bojím, aj keď si stále hovorím, že sa nemám čoho a všetko bude OK. Ale tá neistota je vždy. Skúsim zavolať o výsledky tento piatok, ale ešte asi nebudú.Ja som bola štíhlej postavy a pribrala som už 3,5 kila :D. Všetci mi hovoria, že mám také chlapčekovské bruško, tak uvidím čo to bude. O tri týždne idem do 4. poradne, tak už budeme vedieť asi čo to bude. Najprv však nás musí potešiť výsledok tých tripple testov :D. Kde si kupuješ tehu oblečko? Je s tým riadny problém, však? Ja som si už konečne kupila tehu nohavice, no ale nabehala som sa poriadne. Bála som sa objednávať ich cez net, lebo som vôbec nevedela aké číslo. Nakoniec mi bolo dobré S :D :D
26. apr 2011 o 13:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pici uz som riadne zvedava
26. apr 2011 o 14:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie som tehotna...dakujem za podporu.. ale zial... :unamused:
26. apr 2011 o 14:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pici to ma velmi mrzi....je to nespravodlive, kolko si musis vytrpiet...dalsi vklad budete robit kedy? hned teraz, tento cyklus? budem na teba stale mysliet, aby to uz vyslo... nech sa netrapis ty a aj tvoj manzel... :confounded:
26. apr 2011 o 14:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pici aj sa zistuje, preco to nevyslo? alebo sa proste ide dalej? prajem ti vela sil...urcite ich potrebujes
26. apr 2011 o 14:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pici to ma moc mrzí moja :frowning2: , ale po mrche môžte ísť znova na to však máte kopec mraziačikov. Hlavu hore :wink:
26. apr 2011 o 14:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@oknosmas :frowning2: neviem... uvidim co mi povedia... ze kedy je vhodne...
26. apr 2011 o 14:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aby dakujem
26. apr 2011 o 14:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@oknosmas nezistuje sa nic...
26. apr 2011 o 14:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pici to je zvlastne...ale tak ako hovori aby...mate este dakych drobcov...urcite sa jeden (minimalne) rozhodne riadne zahryznut a zotrvat...a robit ti radost... drz sa...
26. apr 2011 o 14:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
26. apr 2011 o 14:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pici posielam ti jedno velke objatie...bez zbytocnych reci.... :zipper_mouth:
26. apr 2011 o 14:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@oknosmas dakujem...
26. apr 2011 o 14:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pici ach moja...to naozaj???? bozinku, to mi je tak luto....ja som tomu tak verila.....mojinka, hlavne nesmut, pojde sa dalej....my ta podporime a budeme s tebou bojovat dalej!!!!! keby bola moznost, tak ta hned vystiskam!!!!!
26. apr 2011 o 15:19  •  čaká bábätko, termín má v januári 2012  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ursula5 ahoj, ja som teraz po druhom IUI....ten zakrok je taky...no, nebudem radsej pisat....uvidis, zvladnes to dobre....potom budes uzivat utrogestan a cakat 14 dni na vysledok....moc, moc, moc ti drzkam palce!!!!!! daj nam vediet, ako si dopadla!!!!
26. apr 2011 o 15:21  •  čaká bábätko, termín má v januári 2012  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hope2011 tak ja som tomu tiez verila, ale u mna asi jeden zazrak staci a to skutocnost, ze este nie som na psychiatrii... to je asi zazrak , tak som si vycerpala :D ale nie.. ideme dalej... idem do solarka... laciné, ale aspon z toho sa tesim ... a 4. mam konzultaciu ze co dalej
26. apr 2011 o 15:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hope2011
@fomarik
@katy33 kocenky moje dakujem vam za rady.viem ze u kazdej to je ine....je to individualne...som z toho trosku zmetena,dnes ma bolia ako dive aj bolesti okolo maternici mam,,,,,ale v noci som sa zacala potit tak ako pred mrchou.tak mi nezostava iba pockat do piatku,ako sa to vykluje....este stale verim ze to bude pozitivne :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: dnes som sa rozpravala aj zo svagrinou o tom povedala mi ze to potenie moze byt iba zvysenymi hoemonmi.musim vyckat .ked nepride mrcha piatok rano tak testujem
26. apr 2011 o 15:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pici mojinka, ale ja som tym tvojim emrijkam tak verila.....no mas stale nadej, ze mas este snehuliacikov...urcite ti toto navrhnu...pozri si mlada kocka, urcite sa to nabuduce podari.....velmi mi je to luto...moc s tebou citim!!!!
26. apr 2011 o 15:30  •  čaká bábätko, termín má v januári 2012  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adikasala a ty uzivas utros???? lebo ak ho uzivas tak by ms nemala prist??? no a urcite treba stale verit, ze sa to podarilo....uvidis, podarilo!!!! a v piatok sa tu budeme vytesovat s tebou!!!!
26. apr 2011 o 15:31  •  čaká bábätko, termín má v januári 2012  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pici ahoj co povedat neni na to slov... :frowning2: :frowning2: :frowning2: .verila som ze budes mat fazulku aspon jednu,,,,raz sa to musi podarit uvidis zazraky sa deju,vidis nasa katuska bez vajok a tu hned tehula je z nejjj :grinning: :grinning: :grinning:
26. apr 2011 o 15:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hope2011 no beriem progesteron.si ho vkladam.mne pri predoslich iui dosla mrcha presne na cas po 14 dnoch.tak podla toho si myslim,ale verim ze nepride!!!!
26. apr 2011 o 15:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adikasala jasne ze nepride....to je uplne jasne!!!!!!! ja tomu verim moc, moc, moc!!!!
26. apr 2011 o 15:50  •  čaká bábätko, termín má v januári 2012  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pici :angry: :pensive: .....toto ako je len možne....s mrazačikmi sa to už musi podarit, ved takto to nemôže ist stale...a na zazraky ma narok každy, vratane teba, kuriatko, to mi ver :wink: ...narastie krasna vystielka a šup tam mrazačikov, ujmu sa jedna radost....držkaj sa mi...
26. apr 2011 o 16:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katy33 neviem zlatko asi to tak malo byt.... hlavu hore... cakam na dobre spravy od teba.. balicek je nachystany...
26. apr 2011 o 16:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adikasala jasne ze sa podari...
26. apr 2011 o 16:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pici moja,neeeeee :frowning2: ja som to brala ako hotovu vec...velmi ma to mrzi a viem,ze teraz ti ziadne utesujuce reci moc nepomozu,ale sme tu vsetky s tebou a aj pre teba...drz sa moja,myslim na teba! :slight_smile:
26. apr 2011 o 16:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok