IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

zabka60
8. sep 2011

@jovanka81 ☹ to ma mrzi,ja mam 6dpo a uz mam pocit,ze pojdeme aj my v tvojich slapajach a druhy pokus nas neobide 😔 ...a nejdes aj na krv????niektorym sa stava,ze testik neukaze a krvicka ano...ja ked nebudem mat pozitivny test,tak pojdem urcite na krv a potom riesiit druhe iui,ak...

zabka60
8. sep 2011

@cmelica len si daj,budes ju potrebovat 😉

cmelica
8. sep 2011

@zabka60 mnam mnam uz cumlem 😀 veru energia nie je na skodu...musime to niako zvladnut caka nas este dlhy boj do vysnivaneho konca...tak dievcence sup na cokoladky 🙂

zuzana151
8. sep 2011

@hope2011 katy33 zlatinka moje dakujem za podporu, mala uz kopka aj ked menej ale hlavne ze kopka 😉 dnes som jej kupila krasnu riflovu suknu na traky velkost 0- 3 mes. bude z nej herecka ked ju do toho navleciem 😀 pozdravujem vasich anjelikov v bruskach

cmelica
8. sep 2011

@jovanka81 a krvicka nebude???skus si dat este urobit test na HCG... test ti nemusel este ukazat //...DRZIM PALCEKY!!

zabka60
8. sep 2011

@cmelica ja uz som dnes mala cerealne chlebicky v cokoladke mnam...aj jablcko,to a dnes bohate staci 😉

cmelica
8. sep 2011

@zabka60 veru staci..netreba to prehanat...ja mam uz tiez dost po 2 tablickach... 😀 😀 dalsie az na 2 tyzden...

zabka60
8. sep 2011

@cmelica fiiiha,taka skromna 😀 jasne je to na tebe.....kolko spapas,myslim,ze papanim nemozeme uskodit uhnuezdeniu

cmelica
8. sep 2011

@zabka60 viem,ze nie,ale ja som skor na slane...a este ked som pn a sa niako moc nenadrem,tak to nechcem prehanat...v robote by to bolo ine...tam aj 3 x za tyzden niaka ta maskrtka 🙂
niektore dievcence pisu ze uhniezdovanie by malo byt ten 5-6 den...ja som ale nic nezvycajne necitila..ty???

zabka60
8. sep 2011

@cmelica ee,akurat ked sa zdvihnem tak ma lave vajko pichne,ale to skoro kazdy den,tak neviem..no tak uz by sme to mali mat za sebou,uvidime ci sa uchytilo..boze musi to trvat tak strasne dlho..to cakanie je strasneeee....ja neviem a nejakej tehulky po iui si sa pytala,ci nieco citili??

cmelica
8. sep 2011

@zabka60 to aj mna picha aj v podbrusku,alebo take tlaky,,,mozno sa moc sledujeme...hej pytala som sa...je vela takych co pisu ze vobec nic neciti a boli tehu,no naopak su aj take co spinili ten 6 den...tak neviem...no co mi jedna kocka pisala tak ona tomu verila,ze je a aj bola...proste,ze to citila...ked ja uz sama neviem..uz som si tolko krat myslela,ze ano je to tu a nic... 😒

majca55
8. sep 2011

@cmelica daj si moja trošku neublíži 🙂 ja si dám gumových hadíkov 😕 mňamky mám rada 🙂

zabka60
8. sep 2011

@cmelica ja uz neviem nejdem nejak stresovat,naco..bude bude,nebude nebude,je to oosudom urcene.....ja som mala spinenie skoro kazdy den ale to je mozno len utros hnusny,ale ten je biely a ja mam psinku taku tmavsiu

cmelica
8. sep 2011

@zabka60 ja spinim len z utrosu...inac vobec nic...musime este vydrzat ten tyzden....

zabka60
8. sep 2011

@cmelica ja aj utros ale aj spinka na slipke no tak neviem..uvidime nestresovat a hlavne nerozpravat o tom stale dookola...idem varit veceru

cmelica
8. sep 2011

@zabka60 dobre navar... a presne tak chce to klud 😀

cmelica
8. sep 2011

@majca55 joj daj si aj za mna 😀 este tak keby boli s kyslim cukrom obalene,no mnam 😀 😀

majca55
8. sep 2011

@cmelica presne tie moja mňamky 😀

cmelica
8. sep 2011

@majca55 nedrazdi 😀 😀 😀 bo poslem mm do obchodu,xixixixixi...

majca55
8. sep 2011

@cmelica však počkaj na tie chute v tehu 😎 potom ho pošleš aj o polnoci ked to na teba príde 😀

hope2011
8. sep 2011

@zuzana151 no vidis, tak to je super, ze malicka kopka....to len oddychovala babika zlatucka....🙂 ten moj je zase taky maly futbalista, ale ja som stastna, prestastna, lebo citit ho, je ten najkrajsi pocit na svete a kazdemu by som ho dopriala....a este mi prezrad aku mas tu specialnu polohu, ked vzdy malicka zakopka? my ked lezime na chrbte, vtedy sa zobudi a pokopka...to sa mu mozno az tak nepaci....
inak k tym vecickam...vies, ja keby som mala aj milion, ja by som to vsetko na maleho minula...minule som mu tiez kupila take nohavice na traky so zirafkou, a takym tricenkom, nemohla som sa na to vynadivat, ake je to chutne....no na dievcatka su aj tak take rozkosnejsie vecicky...ale ja aj z mojho spravim poriadneho fesaka, aby sa vasim malickym princeznam co najviac pacil 🙂

cmelica
8. sep 2011

@majca55 no, ako ho poznam tak by urcite nesiel 🙂 🙂 🙂 alebo,ze by prekvapil?no to raz skusim,hehehehe 😀

jovanka81
8. sep 2011

@zabka60 nevidim dovod ist na krv.....myslim, ze kazdemu test ukazal tehu do 14 DPO...a ked aj nie, citili sa inak 🙂 a to sa ja necitim 😒 a kebyze cisto teoreticky som aj bola tehu, vsak sa nic nedeje...prinajlepsom sa nedockam mrchy 🙂

jovanka81
8. sep 2011

@cmelica ja si myslim, ze najcitlivejsi test musi ukazat do 14 dna....nebudem behat po doktoroch a stresovat sa robit si nadeje, ze mozno krv......som realistka 😉

zabka60
8. sep 2011

@jovanka81 to nevadi,ze sa necitis,kolke baby sa necitili a boli,mna akosi podbrusko zasa
@jovanka81 oli,vysla som zo sprchy to asi ta tepla voda... 😠 este dovarit a zzasa nohy v klude,ako cely den 😠 .....a kedy cakas mrchu

jovanka81
8. sep 2011

@zabka60 mna bolelo podbrusko cely cas...pichalo okolo pupka, abolelo ako pred mrchou......mrcha pride po vysadeni utrogestanu vraj do 3-4 dni takze uvidime mam 31-33 cyklus ...ale hormony vsetko narusia...minuly mesiac som mala 12.8 a tak cakam okolo 12-9- uz nech je tu a mozeme ist znova 😉

zabka60
8. sep 2011

@jovanka81 mna pichaju vajka sem tam a teraz mi ide bok vyvalit...zeby som sa tak dobre najedla??? 😅 takze vysadzujes utros???to som zvedava co na mna caka

zambilka
8. sep 2011

@ketere ahoj mojka veru ked sa podarý tak bude julove ako ja 😉 a teším sa že ste ok 🙂
@zuzanka7834 zlatko kedy ideš na krvičku? držím palčeky 😉

sijust
8. sep 2011

@adikasala dakujem moja,snad sa tvoje slova naplnia 🙂

zuzana151
8. sep 2011

@hope2011 😅 😅 😅 no to sa urcite bude babam pacit v tych riflickach so zirafkou 😀 no mi nieco hovor s tymi vecami boze ja mam pocit ze potrebujeme vsetko 😎 uz mame toho fakt ze dost som povedala ze tento mesiac uz nic na oblecenie , v podstate nam chyba uz len kocik a set do postielky...ked neratam odsavacku, ale tu nechcem pred porodom kedze neviem ci ju budem potrebovat. Sok by inac bol keby to bol chlapec a my mame vsetko ruzove 😀
no tu polohu som mala zrucenu tiez na chrbate ze som si tak lahla ze som viac lezala ako sedela a tak okolo 23:00 prisli take vlny 😀 teraz uz ani o 23:00 ,alebo predtym ked sme ju chceli s priatelom vidiet ako sa vlni pustili sme si nejaky film nahlas a to sa jej asi nepaci tak vtedy zacala...ale uz nejako nezabera na nu nic chudatko uz jej je tesno asi 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre