• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

13. decembra 2017 
@dasaa treba veriť :wink:
ja som bola 2krat a nevyšlo to :frowning2:
6. okt 2011 o 19:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majca55 no neviem či je to zahniezďovanie už je to 12 dní a pocity sú zvláštne raz j to lepšie raz je to horšie neviem čo si o tom myslieť ale veď zajtra sa to už rozlúskne a bude to jasné :wink:
6. okt 2011 o 19:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ursula5 moja švagriná špinila skoro mesiac chuda stále bola v strese ale donosila až do konca a malinká už má 9 mesiacov :slight_smile:
6. okt 2011 o 19:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ursula5 aspoň budeš vedieť na čom si teraz sa len stresuješ a premýšlaš áno?nie? :fearful: :confused: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. okt 2011 o 19:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@si31si uvidime co nam zajtra povedia.Ale aj keby to nevislo aj tak sa nevzdame a budeme bojovat :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: dalej
6. okt 2011 o 19:29  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sijust No cukríček náš, tak to je úžasne, 8 oplodnenych vajok , všetky prežiju a budu sa prekrasne delit, uvidiš to :wink: Tak v sobotu nam sem hodiš dalšie info :wink: Juj, som rada, že sa ti polavilo, pici pisala, že už to bude len lepšie :slight_smile: Tak hned začiatkom tyždna bude vkladiiiiiik, jaj sa tešim, mojenko...ty len pekne oddychuj a chystaj vysteločku pre bambulku, nechh sa dobre zakvačííííí :grinning: :astonished: :astonished:
6. okt 2011 o 19:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@apolenka6 Zlatinko, no ako ste to dnes dobojovali? Som bola z teba unesena, mojenko, si krasnunka, tak ti to pristalo, vysmiata ako slniečko, užasny pohlad bol na teba, normalne si musela dobijat ludi naokolo, teda mna si nabila na 100-péro :grinning: :grinning: :grinning: ...viem, že ked budeš teraz v takej pohodičke a dobrej nalade, tak to pôjde všetko ako po masle, je to hrozne dôležite a ty to vieš :wink: Už aj Petka pisala :slight_smile:
6. okt 2011 o 19:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@majca55 moja ale myslím si že žena vie že je tehotná ja si to nemyslím nemám ani prsia naliate nič a dnes pri tom špinení som mala pocit, že už už dostanem menzes :wink:
6. okt 2011 o 19:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@apolenka6 moja ja sa nestresujem som si na 99% istá, že to nevyšlo :slight_smile: :slight_smile: ale nevadí ideme ďalej len budeme musieť niekde zohnať prachy mala som našetrené len na jedno a ešte zdvihli ceny :frowning2:
6. okt 2011 o 19:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ursula5 ináč ťa moja úplne chápem presne žena to vie aj ja som to 3tt vedela a posledné dva dni som tušila to najhoršie aj tak bolo :frowning2: ale ideme dalej ved sme statočné :slight_smile:
6. okt 2011 o 20:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dasaa a netestovala si?
6. okt 2011 o 20:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, tak dnes by som si dala po zadku....po narocnom dni -13 hodin v praci som neodolala a na 10DPO si urobila test a len jedna ciarka :unamused: hmmm, este mu davam 4 dni na rozmyslenie, xixixixxi
6. okt 2011 o 20:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jovanka81 ja som mala 10 dpo negat a 12 už slabo pozit takže to je skoro :slight_smile:
6. okt 2011 o 20:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zambilka no, tomu chem verit :slight_smile: vsak uvidime v pondelok :slight_smile:
6. okt 2011 o 20:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jovanka81 nemala si testovat a vydržat na 14den takto sa len stresuješ ja som bola v utorok na iui a nemyslím na to úplne som to vyhodila z hlavy ako sa poznám aby som si nezabudla spravit test :slight_smile: ešte nie je nič stratené počkaj na krv tá je najistejšia :wink:
6. okt 2011 o 20:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@tinka9075 pocujja tiez som to mala doslova na haku ale d :wink: nes rano kao som vstala, cely den to mam vhlave...nuz, co so mnou?bolo by ma vylatat po zadku, xixii
6. okt 2011 o 20:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jovanka81 no veru mala by si dostat po zadku ale uvidíš čo ukáže krv mne test ukázal že nie som tehotná a ked mi zobrali krv tam potvrdili graviditu :wink: tak musíš verit že sa podarí :slight_smile:
6. okt 2011 o 20:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinka9075 ja nemam ist na krv, len si urobit test na 14 den :wink:
6. okt 2011 o 21:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinka9075 inak trochu som stratila pointu...ty si bola na IUI teraz a predtym si bola tehotna? ci ako?
6. okt 2011 o 21:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jovanka81 ved ano uvidíš na 14den budú dve :slight_smile:
6. okt 2011 o 21:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jovanka81 ano ja mám za sebou už 5potratov tak teraz skúšame znovu :wink:
6. okt 2011 o 21:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinka9075 aha, uz som v obraze a teraz ti daju injekcie a vsetko bude tak, ako ma byt :slight_smile:
6. okt 2011 o 21:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jovanka81 ano aj teraz si pichám injekcie a ked sa podarí musím pichat celé tehotenstvo skoro 300injekcij ale nevadí vydržím :wink:
6. okt 2011 o 21:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinka9075 jasne, ze vydrzis, to je to najmenej, co mozes urobit .-)
6. okt 2011 o 21:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jovanka81 jasne že vydržím ked na konci bude bábo tak musím :wink:
6. okt 2011 o 21:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinka9075 :wink: drzim palceky -)
6. okt 2011 o 21:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jovanka81 dakujem aj ja tebe aby sa na teba na testíku usmievali dve čiaročky :slight_smile:
6. okt 2011 o 21:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katy33 oooo :sweat_smile: :sweat_smile: aké ódy si o mne Katuška popísala :grinning: až sa červenám ,ale sa to pekne čítalo :dizzy_face:
Vieš ja som sa veľmi tešila,že ťa vidím a to tvoje brušenko?! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: tak som sa potešila :slight_smile: ale Dakujem!!!,len verím,že sa na mňa tehu vírusy nalepili :confused: :grinning:
Včera sme veru bojovali ,predali sme vonku cca 80 párov topánok :stuck_out_tongue_closed_eyes: deň ubehol rýchlo, počasie bolo aké by sme aj dnes potrebovali :confused: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ešte je vonku tma ,tak neviem čo nás dnes čaká,ale má pršať :confounded: :unamused:
Práve rosnička v teleráne hlási ochladenie ,čo už ale som riadne rozbitá ..tak idem sa ja naraňajkovať ,nech mám síl :grinning:
7. okt 2011 o 06:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ursula5 Dnes teda držím palce ! no ešte 1 % ti zostáva ked neveríš ,bodaj by si sa mýlila !! :wink: :wink: veru nie je to lacná záležitosť ,ale iné nám nezostáva :unamused:
7. okt 2011 o 06:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ursula5 ahoj Kati,držím Tí palce na krvi,akurát som sem kukla a vidím že pises,tak sa drz! my už valime som v takom strese :astonished:
7. okt 2011 o 06:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok