IVF a bacuľky. Vyšlo vám to?

taella
9. jún 2008

chcela by som vás opýtať , či je tu nejaká bacuľka , ktorej vyšlo IVF 🙂

marlenka56
9. jún 2008

Táááák som ta dlho tiez "nevidela" ☹ ale som rada, ze som ta zase stretla ... tak ako sa dari? Matulko a drobcekovia pocuvaju? Velky brat 😉

marione74
9. jún 2008

ahojte mozem sa pridat? ja som tiez vacsia a tiez mam strach ze to pojde tazsie.
Aj ked stimulka isla pomalicky, vyzera ze budem mat aspon 5 folikov (zajtra mam odber)
Ale to asi preto ze mam PCO tak sa to pomaly rozbieha 😒

kuspitka
9. jún 2008

Ahojte.mozem sa pripojit?

marione74
9. jún 2008

taella a preco myslis ze by Ti to nemalo vyjst? akoze ja sa tiez obavam ale aky je vlastne dovod ze my tazsie vahy by sme to mali mat komplikovanejsie?

marione74
9. jún 2008

ahoj kuspitka, my uz sme sa niekde stretli ale nepamatam kde 😉

kuspitka
9. jún 2008

Ano uz asi ano.

marlenka56
9. jún 2008

Kuspitka tak ti slno budem drzat palciska nech ti to vyde a nech si stastna 😀 😵

kuspitka
9. jún 2008

tak bola by som rada dnes som bola na sono ale nic tam skoro nieje vidno ale je tam naznak.mam aj bolesti v podbrusku aj mam tam picha a púrsia ma bolia.uz som trosku stohoto vsetkeho unavena a este vydrzat.

Neviete aky test je najlepsi?

marlenka56
9. jún 2008

Skus Axiom, Mama test ... viac neviem 😖 este som nemusela nepotrebovala pouzit ... ale uz by som si to rada skusila 😀
Kuspi ... tak myslim na teba ...

kuspitka
9. jún 2008

uz potom trapeni budem rada ze sa to podari konecne.

a ty mas aky problem?

marione74
9. jún 2008

kuspitka drzim moc palce 🙂

jerryjanka
9. jún 2008

axiom aj mamatest su s citlivosťou 25Iu/ml
to je slabe ak chceš tak skoro testovať kup si rapiclear strip, rapiclear kazetu alebo tyčinku

kuspitka
9. jún 2008

mariona a ty si natom ako?

bianka30
9. jún 2008

ahoj kuspi, preco si bola na sono? u vas je to standardny postup ze chodite tak skoro alebo si len tak bola???

kuspitka
9. jún 2008

ale bola som u mojho gynekologa noveho tak bol zvedavi.ozaj nemohol poskodit embrio so sonom?idem jest pridem hned

bianka30
9. jún 2008

nie to urcite nie,,, toho sa nemusis bat. ale super je to ze tam vidi aspon naznaky..ozaj ty si po vlozeni nejako lezeala doma alebo si hned normalne fungovala???

kuspitka
9. jún 2008

som prvy den lezala domka a potom aom kus lezala ale som aj chodila

jerryjanka
9. jún 2008

jej bianka tak ty už maš bobanka v sebe?
tak držiiiiiiiiim palce nech ti to vyjde

bianka30
9. jún 2008

jery ano od vcera.. vcera som cely den prelezala ale dnes som bola asi hodinku vonku, doslo mi strasne zle od zaludka, roztriasla som sa a skoro som odpala, tak som dosla domov, zaspala som. teraz mi je troska lepsie ale stale velmi citim zaulodok, viem ze na tehu priznaky je este velmi skoro este nemoze byt ani zahniezdeny ale aj tak je to dinve...

jerryjanka
9. jún 2008

noooooooooo ešte 9 dni a budeš vedieť na čom si

bianka30
9. jún 2008

ja viem ... uz aby to bolo... ale zle mi momentalne je ako keby som uz bola..hehehe

jerryjanka
9. jún 2008

no aj evitka tak citila už 2DPO ale tebe už vkladali embryjko takže nič nie je nemožné

mirica
9. jún 2008

marlenka- aj my sme už skoro komlet po prerábke - už nám chýbajú len vymeniť 3 zárubne s dverami a je to - ale nejak to nesúri - skôr by som to videla tak niekde na jeseň-zimu

a ja som zatiaľ v pohode - žiadne problémy - nič , len mi trochu opúchajú nohy a naberám vodu a kilečká poriadne - ale ako som písala predtým , vôbec ma to netrápi - hlavne že som tehu

Maťulo sa teší ako blcha - už stihol informovať aj všetky učiteľky - tak že keď som prišla na informačné rodičko - tak každá hneď vedela už keď som len vstúpila do triedy, že som sa prišla opýtať na Maťka 😀

ináč podla mňa si kvôli tej váhe žiadne śtarosti robiť nemusíte - to len doktori povedia , že to môže byť aj kvôli váhe - ale podľa mňa by to platilo skôr od váhy 110 a viac pred tehu...však si všimnite koľko žien sú tehu a sú bacuľky - je ich minimálne toľko ak nie viac , ako tých štíhlych

taella
autor
9. jún 2008

Ja baby ste sa tu rozpísali , a ja som musela robiť 😝
marlenka chodím do SPLNU a áno moj manžel sa volá Martinko, prečo?

paraple98
9. jún 2008

Marlenka - jsi to ty, holka moje zlatá 😉 Tak jak je, jak jsi na tom teď? Už zkoušíte nebo se chystáte do CARu? Je moc fajn, že už máte byteček v pořádku....Jinak děkuji, bojovat budu dále, přece se nevzdáme, jsme statečné holky 😉

Musil - nazdárek - vidím, že jsme na tom podobně, já mám akorát 168 a vážím 80 kg, taky jsem nabrala za poslední 3 roky s utrošem a clomíkem 😖

Kuspitka - řekja bych že mamatest 😉 Každopádně moc držím palečky 😉

Bianka - no ale už se pomalu asi hnízdí, tak proč ne? Každopdáně držím palce na // pořádné tlustice 😉

kuspitka
9. jún 2008

no uz som tu.

marlenka56
9. jún 2008

Parapličko som rada, že si sa na mna rozpamatala super cmuk 🤐

Bianka myslim na teba a drzim tiez palciska nech si stastna ... 🙂

Taelka lebo si ho pamatam, z mojej byvalej prace. Pracoval/je v jednom nemenovanom velkoobchode. Tuším na oddelení koloniál resp. "someliér" bol vtedy ... 😉

taella
autor
9. jún 2008

marione tak držím palce zajtra na odbere , ja ešte len v stredu idem na kontrolu , tak dúfam že tam niečo už bude 😉

marlenka56
9. jún 2008

Taelka tak nech je tam maly anjelik na svojom mieste a nechsa mu u mamicky v brusku paci 🙂 🙂

kuspitka
9. jún 2008

taelka a ty kedy ides?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre