• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IVF - dlhý protokol. Pomôžte s informáciami

20. augusta 2016 
pahu, to je pěkné že Ti to manžel zakázal :slight_smile: já bych stejně asi nevydržela :slight_smile: Ale Ty se drž, pondělí je za chvíli :slight_smile:
16. júl 2008 o 13:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Kay, neprovokujte ma :frowning2: :sunglasses:
16. júl 2008 o 13:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
halo tu davno nik nebol ako to :sweat_smile: ?
22. júl 2008 o 09:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kde je pahu co sa stratila predvcerom mala mat vysledky z krvicky :unamused:
23. júl 2008 o 08:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cmuk..pahu mala krvicku negativnu...zial :pensive:
23. júl 2008 o 08:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale teraz som sa docitala ze pojde este raz :wink: dufame ze to dobre dopadne
23. júl 2008 o 08:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ahojte :wink:
Ďakujem za palčeky, pršteky, modlitby, zatiaľ ale nepomohli :fearful: Nevadí, život ide ďalej :dizzy_face:

Ako sa máte? My sa nechystáme na ďalší pokus, teda aspoň zatiaľ. 7.10. sme objednaní do Prahy na vyšetrenie imunity a až keď budem mať v ruke výsledky, budeme rozmýšľať, čo bude ďalej :grinning:
29. júl 2008 o 09:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Čaute baby,
prepáčte ,že som sa sem votrela. Idem na IVF ako samoplatkyňa, nezvýšil vám niektorej GONAL? Odkúpim. Prosím ponúknite. Ďakujem
29. júl 2008 o 13:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ahoj Pupo, ja som Gonal ani nemala... Ostal mi len Pregnyl a to mi ostane na ďalší pokus alebo na IUI :dizzy_face: Skús napísať do témy Gyn Fiv, tam je nás dosť po neúspešnom IVF a niektoré baby mali aj Gonal :grinning:
29. júl 2008 o 13:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ďakujem Pahu . Už píšem. Je to pakáreň , tie lieky sú neskutočne drahé a nehovoriac zákrok.
29. júl 2008 o 13:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Pupo, už to zháňam, však nám to ešte poisťovňa poprepláca :wink: Si samoplatca kvôli veku? Či je to nejaký extra pokus navyše? :dizzy_face:
29. júl 2008 o 14:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Som samoplatca kvôli veku, mám 39 a je to môj prvý pokus.Začínam pichať 4.-5.8.2008.
Si zlatá Pahu, že mi pomáhaš zháňať.
Držím palce všetkým snažilkám
29. júl 2008 o 15:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Škoda že si začala tak neskoro.. Nevadí, musí to predsa vyjsť :grinning:
29. júl 2008 o 16:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky holky, moc vás tu všechny moc zdravím a držím palečky ve snažení.4eká mě teď druhý pokus, a zároveň dlouhý protokol, tak se chci zeptat, jak to vlastně u dlouhého probíhá, předtím jsem měla krátký.No vím jen to, že až mi dorazí MS tak 5DC mám nasadit HA a pak jak budu dobírat HA mám přijít na kontrolu, tak už jsem teď moc zvědavá co to obnáší ať vím na co se mám připravit. :wink:
29. júl 2008 o 17:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hanulka...........Ja som pri dlhom protokole mala od 16DC brať proveru,od 23DC pichať decapeptyl a na 30-32DC ked dostanem menzes,tak začať pichať injekcie FSH,v mojom prípade menopur.(To sa pichá zhruba 14 dní a potom sa vyberú vajíčka a urobené embrijká sa na 5-6 kultivácie v skúmavke,vložia do teba a na 12 den od vloženia sa urobí sono+teh.test)
29. júl 2008 o 17:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Cykyta díky za info :wink: asi bych to měla mít podobně, ono se to bude lišit asi jen v lécích :wink:
30. júl 2008 o 09:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte babulky,
viete mi poradit ako dlho trva stimulacia na IVF je to individualne?
8. aug 2008 o 15:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ajojte..aky mam ja protokol,ked zacinam z HAK od 1-21 dc...a potom picham diphelerine... a potom gonal?
8. aug 2008 o 15:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som mala tak 10 dni..s fostimonom....stimulku...a teraz s gonalom neviem.... :unamused:
8. aug 2008 o 15:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dicinka, v tomto ti neporadim. Ja mam prve IVF - dlhy protokol. Zacala som 23 DC decapeptylom a teraz picham Menopur
8. aug 2008 o 15:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dorka...a do ktoreho centra chodis?
8. aug 2008 o 15:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
chodim do GF v Bratislave a ty?
8. aug 2008 o 15:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja do KOSIC do Gyncaru..idem na 2 ivf...tak som zvedava ako to dopadne...
8. aug 2008 o 15:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dopadne dobre neboj... Ja dufam ze aj to moje dopadne dobre. Kedy ti naplanovali IVF? Teda priblizne?
8. aug 2008 o 15:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dorka dicinka drzim palceky :wink:
dorka aj ja chodim do GF a tiez som mala dlhy protokol da sa vsetko zvladnut hlavu hore ak budes nieco potrebovat mozes napisat IP poradim :wink:
8. aug 2008 o 15:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
priblizne?zaciatkom septembra...do 15-teho..asi....
8. aug 2008 o 15:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tebe to vyjde neboj...teda obom nam to vyjde...
:dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
8. aug 2008 o 15:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mne to vychadza skor.. okolo 11.08.2008. :slight_smile: A verim ze bude vsetko v poriadku..
8. aug 2008 o 15:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
takze rovnako budeme rodittttttttttt...zeeeeeeeeeeeeee?to je super....
8. aug 2008 o 18:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj holky, dnes jsem 10den od ET dlouhy protokol. Zatim se citim dobre jen nekdy me poboliva uz 3 dny podbrisek a vajecniky, takovy tlak jak kdybych to mela dostat. Zatim tuk tuk nic. Chodim se porad kontrolovat na WC jak jsem z toho nervozni.
Spinili jste nekdo pri ET, kolikaty den se vam dostavila pripadne MS? Je to me uz 2IVF. Testovat mam pristi tyden ve stredu.
8. aug 2008 o 19:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok