IVF - dlhý protokol. Pomôžte s informáciami

pahu
29. máj 2008

Ahojte 😉
Viem že tu už máme veľa tém IVF, ale ak by som chcela získať všetky možné informácie práve o dlhom protokole, musela by som v každej téme pátrať pomerne dlho. Preto skúsim založiť takúto novú a špecializovanú témičku 😉

No a teraz trochu info o mojej situácii:
Som po 3.IUI, neúspešnom, takže nastupujem na naše 1.IVF, verím že aj posledné...

Dnes som 1.DC, začínam brať antikoncepciu Femoden až do 21.DC. Potom budem pokračovať... Decapeptyl, Fostimon, Pregnyl, Augmentin a Utrogestan. 😉

Takže ak viete pomôcť s akýmikoľvek info napr. aj o vedľajších účinkoch liekov alebo máte iné lieky, alebo kopec otázok, nech sa páči... 😉

krakulka
6. okt 2008

Ahojte,
bola som dnes na pohovore v GF. Mam dlhy protokol, 21.DC decapeptyl, od 4.DC dalsieho cyklu Fostimon, potom Pregnyl a Augmentin.
22.10. zacinam pichat decapeptyl.

ixi
6. okt 2008

krakulka chcem sa ta spytat kam mas pichat fostimon a kolko

krakulka
6. okt 2008

Ixi, fostimon sa picha do svalu a mam pichat 150IU t.j. 2 ampulky. 22.10. zacinam najskor Decapeptylom.

ixi
6. okt 2008

karkulka pytam sa preto lebo mne kazali pod kozu a tri ampulky

krakulka
6. okt 2008

Ja s tym nemam skusenosti, len som to citala z protokolu.

adrosek
6. okt 2008

Ahojík holky tak se tady přeci někdo ukázal?

krakulka
6. okt 2008

Ahoj Androsek 🙂

adrosek
6. okt 2008

Ahojík krakulka,můžem ti říkat karkulka??

adrosek
6. okt 2008

Holky tak já se asi pro dneše rozloučím a kuknem na vás zítra zpráce jaki bude čas.Tak papa a hezké sny

adrosek
7. okt 2008

Ahojík holky,přeji hezký den všem

adrosek
7. okt 2008

Ahojík holky jste tu někdo co?

adrosek
8. okt 2008

Ahojík holky,jak se máte dneska?

adrosek
8. okt 2008

Holky kde jste kdo co?
Dicinka jak ty se máš co?

pahu
autor
8. okt 2008

Fostimon pichať do svalu 😉 Rameno alebo zadok 😀 Ale mne ostávali modriny, takže ak chodíte v krátkych rukávoch, preferujem zadok... Necj nedostávate zbytočne veľa otázok 😉

P.S. Ahojte 😀 Som rada že moja témička stále pomáha novým a novým babuľkám pochopiť o čom je to celé... 😉 Držím palčeky a Dicinkáááááááááááááááááá 😀 😀 😀 Gratulovať budem až po srdiečku 😀 😀 😀 😀

adrosek
8. okt 2008

Ahojík pahu,
holky kde jste kdo co?

ixi
8. okt 2008

preco mne kazali pichat fostimon pod kozu a do brucha?

adrosek
8. okt 2008

To nevím ixi to já si nepichám.

ixi
8. okt 2008

😖

adrosek
8. okt 2008

Nesmutni

ixi
8. okt 2008

co mam byt to bude 😎

adrosek
8. okt 2008

No to ano sice ale neboj,vše bude jednou ok.

chantalle7
8. okt 2008

Ahojte kocky! Dicinka gratulujem!!!!! a prijemne tehulkovanie.

tak ja uz od nedele picham decapeptyl, nakoniec sa toho ujal moj manzel a velmi dobre to zvlada tak som rada 🙂
dnes som dostala menzes takze v piatok idem do GF na ultrazvuk dufam ze vsetko bude ok a ze od soboty zacneme s Fostimonom.

Baby s tym Fostimonom mam aj ja problem mne by vyhovovalo pichanie pod kozu ale lekarka mi v protokole vyznacila pichanie do svalu. V pribalovom letaku su obe moznosti len neviem ktora a kedy je lepsia skusim sa na to spytat v piatok v GF.

tak zatial sa majte krasne

adrosek
8. okt 2008

Ahojík chantalle tak tě zdravím.

dicinka1
8. okt 2008

chantalle..dakujemE...
adrosek ...avoooj..prispievam tu menej..lebo mam aj ine temy rozrobene..chapes,nnie?

adrosek
8. okt 2008

No tak to ano samozřejmě,jen že si se tady dlouho neukázala a jak se vede co,mimčo vpořádku?

dicinka1
8. okt 2008

adrosek..asi ano,..na sone som nebola tyzden..vtedy tam nic nebolo vidno..tak na sono o 2 tyzdne..teda 16.10 mam ist na sono 😵 😵 😵

adrosek
8. okt 2008

Tak držím pěsti a někdy se ukaž zase jak a co.Opatruj se hlavně

dicinka1
8. okt 2008

ok.papinky 😉

adrosek
8. okt 2008

Ok papa

pahu
autor
9. okt 2008

Baby, opýtajte sa pre istotu doktorov kam si ho máte pichnúť... MNe povedali do zadku alebo do ramena, tak nech neuríte/me nejakú chybu 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre