• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IVF - dlhý protokol. Pomôžte s informáciami

20. augusta 2016 
Ahojík holky,taky zdravím dneska.
9. okt 2008 o 10:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Adrosek, ahoooj :wink:
9. okt 2008 o 11:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojík pahu,tak jak se máme dneska co?
9. okt 2008 o 11:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Asi v pohodičke, už som si porobila kopec robotky, teraz čakám na obedík, objednala som si špenátovú polievku a pizza štangle s cesnakovým dressingom z pizzerie :grinning: Mňamiky :grinning:
9. okt 2008 o 11:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Chantalle, myslim ze mas presne ten isty protokol, co som mala ja a ako vidim tak aj Krakulka...ak lekar vyznacil do svalu, tak do svalu, ja som letak ani len neriesila, tiez mi vyznacila do svalu, tak som pichala do zadku...tak vam drzim palceky, nech vam to dobre dopadne, s bambulkou v brusku..
9. okt 2008 o 11:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojík janula a ty jsi natom jak?
9. okt 2008 o 12:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj, ja som na tom vselijak, pokaslali mi OPU, mala som lavy vajecnik uz s popraskanymi folikmi, tak uz nemali co vziat a prave v tom sa tvorili celkom dobre a pravy bol lenivy, boli tam 3male foliky, ale nakoniec aspon z toho vydolovali 1 vajko, ktoremu som velmi neverila, ze bude zrele, ale bolo a napichli ho, oplodnilo sa, vlozili na 3den a teraz cakam do stredy na prvy test, ale embrijko bolo spomalene, tak neviem...a teda, kedze som mala popraskane foliky, tak mi aspon spravili pocas OPU aj IUI, ale tomu nedavaju nadej, lebo sme mali slaby spg...taakze som speci pripad mala som IUI aj ET zaroven :grinning: :grinning: :grinning:
9. okt 2008 o 12:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janulka ale takych nieje vela... ver tomu, takze ...
9. okt 2008 o 13:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bius snazim sa na to nemysliet, ale ked som tu na MK, tak to nie je mozne, ale som v pohode, taky neutralny pocit a klud ako po IUI, nic mi nie je, akurat mam PMS, typicky, vyzieram sladke so slanym, bolia ma prsia a potim sa v noci...tak cakam, ze v utorok, alebo stredu pride ako vzdy, presne ako hodinky...a ked aj, neva, aspon ju mam pravidelnu :wink: Samozrejme ze mi bude smutno ak nic nebude, ale ja spekulujem a studujem vopred ...a verim ze takych ako ja nie je vela, rozmyslam, ze preco aj tebe nespravili IUI, ked to podobne pokaslali...ale ten nas spg, nuz no comment :sweat_smile:
9. okt 2008 o 13:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Janulka tak to mě mrzí že to tak bolo,ale třeba to vyjde nyní,ještě nevě hlavu,všechno je možné a jaký si měla protokol a cpo jsi měla za léky?
9. okt 2008 o 13:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nuz, nerobim si iluzie, ja sa skor vzdy pripravim na horsiu verziu...mala som dlhy a brala som decapeptyl a fostimon...
9. okt 2008 o 13:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj dievčatá. Mám jednu otázku. Keď ste išli na IVF a partner mal predložiť vyšetrenie krvi - HIV, krvnú skupinu+Rh faktor atď... doplácal za vyšetrenie ???? Ďakujem za odpovede.
9. okt 2008 o 17:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojík holky,tak som už doma.
Janula neboj bude to ok,musíme vto doufat.
ZuziO1 manželovi taky brali krev a neplatil nic zato tak nevím.
9. okt 2008 o 18:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojík holky přeji hezký den všem.
10. okt 2008 o 08:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No holky kde jste co všechny dneska?
Já ještě dvě hodky a mizím domů,teda jdem spát ke kamarádkám,pač manžel má službu tak nechci být sama doma dneska,ráno jak pojede zpráce tak mě vyzvedne,tak se tady potom už neukážu a ž zítra.
10. okt 2008 o 12:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky!!!
tak dnes som bola na prvej kontrole UTZ, vsetko je ok tak od zajtra zacinam s fostimonom akurat tento lekar mi zmenil davku z 2 ampuliek na 3 vraj sa mu to nezda a ze si mysli ze lahsie 1 amp. uberieme ako ked budeme musiet potom o 2 zvysit ze je to taky stred ...kedze je to moje prve IVF neviem co si mam o tom mysliet.
co si o tom myslite Vy???

inak pytala som sa aj na tu aplikaciu fostimonu povedal mi ze sa uvadza ze sa dava do svalu alebo hlboko podkozne a kedze nikto nevie presne urcit ako hlboko to ma byt tak to proste doporucuju pichat do svalu
takze plati to co sme mali vsetky do svalu - zatial mi vsetky sestricky a lekari povedali aby som si to nepichala sama a ani ziaden laik/tj. manzel/, ze je tam dost rizik, takze treba si to dat pichnut odbornym personalom

janula13 - no teda to je dost blbe ze ti to pokazili tak uz len dufat ze sa chyti aspon to jedno tie predmenstruacne priznaky este nic nemusia znamenat - tak sa drz!!! a my ti budeme drzat palceky :slight_smile:
10. okt 2008 o 14:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojík chantalle tak to je dobře že to dopadlo dobře tedy vcelku ne?Já myslím že ví co dělá neboj.Já jdem v pondělí a mám strach.
10. okt 2008 o 14:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Chantalle dakujem, co uz narobim, nech ta pekne ustrazia, ja som zacinala s 2ampulkami, ale posledne 2vpichy som mala 3, lebo pravy vajecnik lenivo reagoval...a vidis, aspon z neho vydolovali vajko..tak ti velmi drzim palceky, niektorym babulam to pichal manzel, moj na take nie je, tak som behala kazde rano do GF...neboj, zvladnes, ked na to spätne myslim, ako som sa toho bala a teraz vidim, ze vlastne je to v pohode...teda az na ten moj zaver...drz sa
10. okt 2008 o 14:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj chantale ja si picham fostimon podkozne do brucha a picham tiez 3
10. okt 2008 o 14:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Janulka ty se taky drž a vše dobře dopadne.
10. okt 2008 o 14:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Adrosek dakujem :wink:
10. okt 2008 o 14:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Androsek - no neviem ci vie co robi povedal ze na prvy krat sa to zle odhaduje a moja lekarka vychadzala z mojich predchadzajucich reakcii na insemkach.... tak neviem kto ma viac pravdu a viac skusenosti on trosku pozeral aj na moj ved tj. 35r. tak vskutku neviem ale asi mi ostava uz len to doverovat mu.

Janula - a nestalo sa to prave preto ze ti zvysili davku Fostimonu???? dakujem za povzbudenie aj ja dufam ze to zvladnem od vcera som na PN-ke tak si to chcem v klude uzivat bez pracovnych stresov.

ixi - nuz to je zvlasne ale v kazdom pripade som pisala co povedal lekar...
10. okt 2008 o 14:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojík ixi,tak to zvládáš dobře ty pichance co?
10. okt 2008 o 14:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Chantalle, nuz, to mi asi uz nik nepovie, mozno skor pregnylu bolo privela a aj foliky uz mali 3cm, tak neviem, zbytocne spekulovat, ale spytam sa na konzultacii o 2 tyzdne...
10. okt 2008 o 14:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Janula - OK tak hlavne sa zameraj na to co mas v brusku :slight_smile: to je podstatne ak to vyde tak ostatne uz moze byt zabudnute a odpustene :slight_smile:
a potom daj vediet...drzim paste EE
10. okt 2008 o 14:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adrosek vobec to neboli je to ok
10. okt 2008 o 14:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ahojte, držím Vám palčeky :wink:
10. okt 2008 o 14:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojík holky jen vas chcem pozdravit,jsem utěch kolegyn tak zítra na vás nahlídnem.
10. okt 2008 o 18:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Holky kdepak jste všechny co?
11. okt 2008 o 17:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj adrosek
11. okt 2008 o 18:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok